3:1
- : -
FbC Plzeň

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FbC Plzeň 12:4
7. Matěj Pěnička, 20. Kryštof Lehečka, 21. Martin Kadlec, 21. Filip Horák, 22. Matěj Pěnička, 25. Martin Kadlec, 28. Lukáš Netrefa, 36. Matěj Pěnička, 38. Filip Forman, 41. Matěj Pěnička, 43. Matěj Pěnička, 43. Tomáš Pour - 12. Štěpán Plachý, 22. Jakub Tykal, 27. Tomáš Holeček, 60. Jakub Stelzer; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:6; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 19 - Matouš Eret 26; po třetinách: 2:1, 7:2, 3:1;
60:00
střely na bránu v poslední třetině domácí 12 a hosté 10
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni , za domácí 81 Filip Forman a za hosty 41 Matouš Eret
60:00
Komentář trenéra hostí V. Michálka: Dneska jsme věděli proti komu hrajeme a hra tak vypadala. Musím kluky pochválit za odmakaný výkon na hřišti. Bohužel jsme udělali moc chyb a proto je takové skóre. Každopádně děkuji soupeři za florbalovou lekci a těšíme se na zítra.
60:00
komentář trenéra domácích: v první třetině to od nás nebylo dobré, od druhé třetiny jsme s zlepšili. děkujeme soupeři za férovou hru, přejeme dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
60:00
59:50
posledních 10 vteřinek
59:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Tomáš Holeček (12:4).
50:15
domácí chybují do úniku se dostává plzeňský Beneš , ale koncovku docela odflákl a tak domácí Zavřel neměl moc práce
48:45
Vyloučen hráč Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Horák (12:3).
42:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (11:3).
39:41
Vyloučen hráč Lukáš Zíka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
39:41
Vyloučen hráč Tomáš Pour družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
38:34
Lukáš Zíka dostává od rozhodčích 2+2 minuty trestu
37:41
Vyloučen hráč Lukáš Zíka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení.
37:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Martin Kadlec (9:3).
35:33
35:00
domácí pálí jak o život a Matouš Eret se má co otáčet
33:35
Vyloučen hráč Tomáš Holeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Filip Horák (7:3).
27:27
skvělá akce druhé pětky, super rozehrávka obrany, perfektní přihrávka Filipa Horáka a přesná střela Lukáše Netrefy
26:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Holeček bez asistence (6:3).
26:59
Holeček v parádní akci a snižuje stav
24:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Filip Forman (6:2).
21:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Tykal bez asistence (4:2).
21:05
hosté to nevzdávají a bojují
20:59
domácí do druhé třetiny vlétli opravdu s vervou
20:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Kryštof Lehečka (4:1).
20:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Michal Vojtíšek (3:1).
19:37
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Filip Horák (2:1).
19:00
krásnou přihrávku dostal Michal Vojtíšek od Filipa Formana bohužel míček míří nad bránu