1:0
1:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 5:1
6. Lukáš Jalový, 11. Tomáš Brom, 18. Tomáš Brom, 39. Luděk Ondráček, 60. Jonáš Kůra - 7. Josef Novák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 6:4; využití: 1:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Filip Kejík 22 - Marek Netopilík 27; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:0;
60:00
Střely 3. třetina: Hattrick: 8, Ústí: 7
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Vojty: Dnes rozhodla produktivita v zakončení. Soupeř hrál více na balonu, my jsme si i přesto dokázali vypracovat dost šancí, ale tento víkend se nám ve finální fázi nedařilo. Těšíme se na další utkání.
60:00
komentář trenéra domácích Marka Fialy: Opět dobrej vstup do zápasu. Ve druhé třetině jsme trošku vypadli z role a soupeř se dostal víc do hry. Třetí třetinu jsme z pohledu plnění pokynu zvládli skvěle a náročný závěr v oslabení díky velké obětavosti. (1/2)
60:00
Celkově týmový výkon podpořený obětavým výkonem každýho hráče. O tom je play off! Pochvala pro kluky. Diváci už jak je zvykem skvěly a pro nás strašně důležitý. Zdravíme kotel! Odpočnem a připravíme se na další zápas. Soupeři díky za zápas (2/2)
60:00
59:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Filip Kejík (5:1).
59:03
Začala poslední minuta základní hrací doby. Na straně Hattricku pořád platí vedení o tři góly.
58:09
Ústí dává všechno do boje. Defenziva Hattricku drží na sto procent.
57:48
Timeout Florbal Ústí
57:48
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:17
Brno ukazuje v defenzivě vynikající výkon. Vypíchnutý míček jde opět pryč z poloviny Hattricku.
56:14
Hattrick vyhodil míček a odvrátil i následnou příležitost ze strany rivala.
55:43
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
55:11
Ústečtí hráči musí jít až k půlicí čáře. následující pokus chytá Kejík.
54:05
Při variantě tří hráčů proti třem se drželi častěji vepředu hosté. Hattrick ale všechny situace ubránil.
52:56
Vyloučen hráč Filip Kejík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:18
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
52:18
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování.
52:18
Vyloučen hráč David Coufal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
49:19
Brněnské mužstvo se snaží držet míček a nechat soupeře běhat kolem. Ústí ale vystupuje důrazně proti tomuto záměru.
48:34
Hronek se otočil s míčkem na vlastní polovině a vydal se dopředu. Finální pas ale těsně promáchl a z akce nic nebylo.
47:47
Ústí uzavírá domácí tým na jeho polovině. A zatím se mu nedaří osvobodit.
46:48
Netopilík byl pozorný a nastavil nohu letícímu míčku.
46:11
Na obou stranách se vystřídalo několik rychlých útoků. Brankáři se vyznamenali skvělými zásahy.
45:08
Coufal protáhl míček na Ondráčka, který ovšem trefuje pouze brankáře.
44:37
Po výhozu Ústí se vrací Brno hodně rychle zpět do útoku.
44:20
Po Ondráčkově srážce s Netopilíkem rozehrávají hosté.
43:55
Domácí tým zrychluje kombinaci před brankou Ústí.
43:17
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez hokejky.
42:55
Hattrick se kvalitně připravil na standardní situaci soupeře a udržel míček daleko od nebezpečných míst.
42:19
Medek získává míček pro spoluhráče na křídlech. Ústí však zatím zdárně brání.
40:57
Domácí tým odehrál míček po mantinelu pryč a pomohl uklidnit situaci před brankou.
40:12
Ústecké nahození nadělalo Kejíkovi menší komplikace. Gólman si s nimi přesto uměl poradit.
40:00
40:00
Střely 2. třetina: Hattrick: 10, Ústí: 7
40:00
39:28
Hattrick chce nasbírat čas na polovině soupeře a zajistit si slušnou pozici do následující dvacetiminutovky.
38:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček z trestného střílení (4:1).
38:57
Famózní únik Jana Grábla a následný faul na něj znamená, že bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Hattricku! Jeho provedení bere na sebe Luděk Ondráček.
38:36
Gólman Ústí zaznamenal další úspěšný zásah a ponechává míček spoluhráčům.
37:47
Hattrick hraje opět v plném počtu a přemýšlí, kudy se vydá směrem k Netopilíkovi.
37:04
Coufalovo napadání nakonec bezprostřední šanci nepřineslo. Ústí se ale musí vrátit a zkusit útok od začátku.
36:20
Stummer na nic nečekal a tvrdou střelou prověřil pozornost brněnského brankáře. Ten v této zkoušce obstál.
35:46
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
35:17
Kejík se výborně přesunul a rukou zachytil míček směřující do odkryté části brány!
34:34
Na pravém křídle se střelecky neprosadil Semerád, který uklidil svoji střeli daleko od branky.
33:48
Brněnští hráči získávají jistotu na míčku a krok za krokem se přibližují Netopilíkovi.
33:21
Z otočky střílel Novák, jeho pokus se ovšem za Kejíkova záda nevešel.
32:34
Přes bránícího Ústečana nedostal míček Brom. Ani soupeř se ale nedokázal prosadit.
32:11
Na ose hřiště se uvolnil Kolstrunk, jeho zakončení ovšem letělo mimo mantinely.
31:50
Otočka kolem Kejíkovy svatyně byla dobře čitelná a gólman chytil míček.
31:28
Malichův postup se nesetkal s úspěchem a protiútoku bude vzdorovat Kejík.
30:59
Hronek uklidňuje hru na vlastní části hřiště.
30:30
Netopilík vytáhl fantastický zákrok rukou proti jedovaté ráně Jalového!
29:37
Nápor ze strany Brňanů ukončil nepřesný pas. Nyní se připravuje na odplatu tým hostů.
28:47
Jalový se dobře vyhnul několika protivníkům a Hattrick udržel útočnou polovinu.
28:13
Kůra stihl posunout přihrávku Hronkovi, který motá obránce Ústí za jejich brankou.
27:40
Zleva zakončoval Ondráček, ale jeho střela zasáhla zadní část hrazení.
26:58
Stummer uvolnil přihrávkou Kolstrunka, který tak může volně operovat u mantinelu.
26:13
Brom kontroluje vývoj šance. Ústí se však vkládá do kombinace.
25:27
Domácí formace si vymyslela nečekanou rozehrávku volného úderu, jenže míček šel jen do zdi Ústí.
25:10
Fuchs uhájil míček i navzdory dvojici napadajících rivalů.
24:50
Domácí hráči si nakonec poradili s nastalou akcí a eliminovali pokus Severočechů.
24:18
Hattrick mířil tentokrát nepřesně a nabídl postupný útok soupeři.
23:36
Graclík dává přihrávku Medkovi, který bude v dalších vteřinách rozvíjet hru.
23:09
Horák odkopává míček mimo vlastní půlku hřiště a zachraňuje situaci.
22:49
Střela tahem v podání Kolstrunka letěla těsně mimo tři tyče Brňanů.
22:17
Grábl se přesunul před brankoviště soupeře, kde už chtěl zametat míček do sítě. Střela však letěla až moc vysoko.
21:53
Domácí tým zastavil jednu ze vznikajících příležitostí Ústí.
21:28
Rozhodčí signalizují volný úder pro Hattrick. Kůra dává míček Jalovému.
20:54
A opět gólman domácích! Míček se ocitá v jeho dlaních a bude následovat výhoz.
20:18
Ústí stále zbývá část z přesilovky. Jednu z dobrých šancí zastavil chytrým zákrokem Kejík.
20:00
20:00
Střely 1. třetina: Hattrick: 13, Ústí: 9
20:00
19:48
Ústí kombinuje ze všech sil, jenže zatím se netrefuje přesně.
19:13
Vyloučen hráč Lukáš Jalový družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra na zemi.
18:26
Ústecký gólman byl bezchybný a schoval míček ve výstroji.
18:04
Hattrick si hlídá míček a nechce se dopustit žádné chybičky.
17:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (3:1).
17:45
Vyloučen hráč Lukáš Miščík družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
17:14
Pavelka a Čuda posunuli hru až k brankovišti Hattricku, kde si však bezchybně počínal Fuchs.
16:50
Netopilík si v poklidu došel pro pomalý míček a Ústí může zahrozit.
16:08
Ondráček neprotlačil střelu přes stínícího protivníka. Hattrick proto musí začínat od Kejíka.
15:34
V přečíslení se objevilo Ústí, během něhož si zakončení vynutil Semerád. Střílel ovšem vedle.
14:49
Stummer vypálil po zemi od půlky, ale ránu umístil pouze vedle tyče.
14:30
Hosté na poslední chvíli zažehnali velký problém. Coufal a Ondráček dostali do kleští Kolstrunka, který se však přece jen vysvobodil.
13:58
Medek hlídá míček u vlastního brankoviště a připravuje se na jeho přenesení dopředu.
13:27
Po několika slibných šancích Hattricku se hra otáčí směrem ve prospěch Ústí.
12:07
Standardní situace nakonec nepřinesla Hattricku to, co chtěl.
11:49
Halama s Malichem přetáhli hru do blízkosti Netopilíka a vynutili si volný úder z rohu.
11:15
Kühnelovi odskočil míček od čepele, čímž ztratil dobrou palebnou pozici.
11:04
Obětavý blok domácích zatarasil míčku cestu za Kejíka.
10:21
Hattrick je zpět ve vedení! Brom propálil všechny překážky a pomohl svému mužstvu ke skóre 2:1.
10:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:1).
10:01
Marek Fuchs ve skvělém postavení umístil míček jen do sítě za brankou.
09:49
Domácí celek překonal středovou čáru a může pomýšlet na další střelecký pokus.
09:22
Grábl zachránil míček pro Dvořáka, jenž rozjel kombinaci podél bránící formace hostů.
08:48
Jednoduchá přihrávka po pravém mantinelu pomohla Ústí do ofenzivy. Vážnější pokus ale nenásledoval.
08:10
Stummer podržel míček před dotírajícím protivníkem. Akce může pokračovat.
07:27
Hosté rozehrávali ve třech florbalistech. Díky tomu si usnadnili přesun na útočnou polovinu.
07:14
Další příležitost si vypracovalo Ústí, proti níž musel ukázat své dovednosti Kejík.
06:40
Ústí se záhy vrací do hry. Severočeský tým na nic nečekal a upravil výsledek do remízové podoby 1:1.
06:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Jakub Krupica (1:1).
05:56
Po první trefě Brňanů se naskytla další velká šance! Tentokrát Netopilík stál dobře a míček vytěsnil mimo.
05:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Jonáš Kůra (1:0).
05:19
Brankář Hattricku zachytil skákající míček, který se nebezpečně toulal kolem jeho klece.
04:44
Nástřel hostů doletěl pouze k čepelím Hattricku. Brňané se připravují na nový postup.
04:27
Kolstrunk si naběhl doprostřed hřiště, kde chce získat převahu pro Ústí.
04:08
Coufalova rána z pravé strany hodně potrápila Netopilíka a jeho spoluhráče!
03:34
Do předbrankového prostoru nakonec Brno míček nedostalo. Tlak domácích přesto pokračuje.
03:09
Hronek posílá pas na Jalového. Tím Hattrick roztahuje svoji formaci do stran a získává více prostoru.
02:31
Kejík správně odhadl směr dlouhé nahrávky, povyjel si pro míček a příležitost zastavil.
02:06
Mírné potíže na obranné polovině a sami se vrhají do tvorby akce.
01:36
Bromův pokus z větší dálky narazil jen do těla blokujícího soupeře.
01:20
Horák málem narazil při rozehrávce na pressujícího Hronka. Míček nakonec převzal Jalový.
00:47
Brňané zatím vyčkávají na zisk míčku. Severočeši se přesunují do lepších pozic.
00:27
Stummer přenechává pas Kühnelovi, kombinace hostů stále trvá.
00:05
Buly pro Ústí, které se může hned pokoušet o útočný výpad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Radim Kühnel, David Stummer, Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, Petr Graclík, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal