2:3
2:1
- : -

TROOPERS Orel Telnice - 1. FBK Rožnov p/R 5:7
7. Daniel Budík, 28. Petr Jeski, 38. Jiří Knotek, 44. Jiří Knotek, 56. Petr Kadlec - 6. Josef Viktořík, 11. Josef Viktořík, 13. Pavel Barabáš, 23. Josef Viktořík, 23. Patrik Hegar, 31. Denis Zimmer, 47. Ondřej Smékal; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 2:2; diváků: 61; zásahy brankářů: Rudolf Turiak 20 - Marek Obšivač 32; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:1;
60:00
Komentář hostujícího Pavla Barabáše: Navázali jsme na sérii s Hlukem, kdy jsme koncentrovaně odehráli celých 60 minut. Soupeř má neskutečnou ofenzivní sílu, což prokázal. Zítra to bude úplně jiný zápas, ale máme bod, tak proč nemít 2. Děkuji soupeři za férovou hru, divákům v hale za dobrou atmosféru.
60:00
Komentář domácího hrajícího trenéra Petra Jeskiho: Rožnov dnes předvedl úplně přesně to, co jsme od něj čekali. Do utkání jsme bohužel vstoupili vlažně a poté již zápas nedokázali dotáhnout. Ve většině atributů nás soupeř předčil a zaslouženě vyhrál. My se musíme připravit na zítřek a vstoupit do zápasu úplně jinak. Děkujeme soupeři za hru a divákům za návštěvu.
60:00
Online zakončíme tím, že nám více chutnají piva typu "ALE". Tak opět zítra!
60:00
59:46
Standardní situace, na jejímž konci je opět Obšívač. Ten na konci zápasu předvádí neuvěřitelné zákroky.
59:08
Rožnov sportovně vrací míček. Díky!
58:51
Kubala ze středu backhandem. Zázračný přesun Obšávače, díky kterému zůstává skóre 5:7.
57:42
Kadlec nahrál Jeskimu do rohu. Ten ze svého oblíbeného místa trefuje hranou. Rozehrává Rožnov.
57:06
TROOPERS to zkouší v šesti.
56:17
Štůsek střílí a Turiakovi dnes bude celý den pískat v uších. Další břevno.
55:38
Backhandový kros Budíka přesně našel forehand Kubaly. Obšívač na blíží pozorný.
55:10
Individuální akce Petra Kadlece, která je i přes několik faulů zakončena do vinglu.
55:09
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Tomáš Pavla (5:7).
53:13
Mlejnek míjí bránu. Rožnovská střídačka řve: "Zadarmo."
52:20
Viktořík to nyní zkoušel profesorky, ale na Knotka si nepřišel.
51:26
Stanislav Barabáš nyní ochutnal důraz Suchomela. Držet jinou než svou hokejku se nevyplácí.
51:13
Viktořík sám na Turiaka. Lob. Dobíhající Kubala a míček v bezpečí.
50:50
Suchomel dnes již podruhé chytře nahrával před bránu. Bohužel se opět míček nepotkal s čepelí jeho kamarádů.
49:30
Stanislav Barabáš nyní spadl jako papír. To se nelíbí Budíkovi, jemuž byl odpískán nedovolený zákrok.
48:19
TROOPERS v plném počtu. Oslabení Telnice jako z učebnice. Možná bychom se mohli zamyslet, jestli ho nehrát vždy bez Jeskiho.
47:13
Rožnov se zatím k ničemu nedostal. Telnice je na míčku a rychle si ho vyměňuje. Sršni marně hledají, koho by mohli bodnout.
46:20
Jeski vyloučen za sekání. Značně rozladěn směrem k rozhodčím říká, jak to viděl on. Verdikt je ale nezměněn.
46:19
Vyloučen hráč Petr Jeski družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za sekání.
46:02
Smékal si šikovně počkal, až mu nahrávka od Viktoříka přejede na forehand a zakončuje za bezmocného Turiaka. Důležitý gól pro Rožnov.
46:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Ondřej Smékal, asistoval Josef Viktořík (4:7).
45:27
TROOPERS mají aktuálně výrazně navrch. Rožnov reaguje na svůj herní projev timeoutem.
45:26
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
45:03
Nebezpečná standardní situace, kterou zakončoval Kadlec. Obšívač byl na svém místě a vytasil pravou ruku.
45:00
Kadlec nahrával z rohu na nabíhajícího Mlejnka. Tomu se nepodařilo trefit poloodkrytou bránu. Asi včera nedal 10 piví, tak není ve své kůži.
44:16
Knotek přes Viktoříka nahrál Budíkovi. Ten na středu zcela osamocen a s dostatkem času. Gól se mu dát ale nepodařilo.
43:37
Knotek byl v předbrankovém prostoru na svém místě a dnes si připisuje již svůj 4. bod.
43:36
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kubala (4:6).
43:10
Telnice stáhla hru na 2 lajny.
42:21
Krásná individuální akce Smékala, který si nabral míček na backhand, zrychlil, oběhl obránce a nebezpečně pálil. Naštěstí pro domácí mimo bránu.
40:22
Kuba Peška s bolestivou grimasou opouští hřiště. Nejspíš křeč.
40:00
40:00
2. přestávka patří taneční skupině Ivoš Free Group. Uprostřed stojí Ivoš v sukýnce, v každé ruce drží několik vodítek s border kóliemi a točí se s němi dokola. Za 6 minut se mu zatočila hlava natolik, že radší odběhl z haly. I tak ale zklidil pořádné ovace... Střely ve 2. třetině: 9 ku 14.
40:00
39:20
Stanislav Barabáš zblokoval střelu hostujícího Pešky, načež hostující střídačka vybuchla radostí. Domácí fanoušci mu zřejmě něco řekli, protože jim poslal zpět zdvižený prst. Naštěstí to byl palec.
37:50
Knotek po nahrávce Kadlece střelou na vzdálenější tyč překonává Obšívače a snižuje na rozdíl 3 gólů. Na přesilové hry 2:2. Při hře 5 na 5 1:4.
37:49
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Petr Kadlec (3:6).
37:01
Hostující Jeski leží na zemi. I když by někdo možná říkal, že to byl teatrální pád, rozhodčí nepřemluví. Hegar si jde odpočnout.
37:00
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
36:40
Viktořík posílá směrem na bránu snad už 10. pokus. Snad tady dnes Rožnov nespí. Je tak při chuti, že by nemuselo zůstat na ostatní.
34:02
Viktořík backhandem přehodil Turiaka. Míček, který skákal za čáru, včas stopl Kuba Peška. Hostující reklamovali hru v brankovišti, ale reklamace dopadla stejně jako když vracel Roman Houbal Adidas boty STABIL. Jestli chtějí uspět, musí se odvolat.
33:53
Jeski podržel míček mezi 3 hráči, žabičkou poslal kros na nabíhajícího Kubalu, ale ten neposlal míček do brány tak úspěšně jako Slováci jeho bráchu do vazby.
33:04
Přísné vyloučení. Nediví se mu snad jen hostující oběť Stanislav Barabáš.
33:03
Vyloučen hráč Daniel Hruška družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:44
Obdržený gól jako by poslal TROOPERS tam, kde byli.
31:47
Peška trefuje břevno z velkého brankoviště.
30:40
Syn Hanse Zimmera si šikovně vytáhl míček zpoza brány před ni a s klidem trefuje bránu, do které se nestihl Turiak přesunout. 2. využitá přesilová hra Rožnova.
30:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Patrik Hegar (2:6).
30:11
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:11
Na břevna 2:0. Opět Stanislav Barabáš.
28:48
Gól TROOPERS nakopl. Jsou živější, aktivnější a mají konečně chuť hrát. Jeski jim zřejmě slíbil tekutou odměnu.
28:09
Ťukec domácího týmu, na jehož konci hledal Pavla Voltnera. Druhý jmenovaný to ale nečekal, a tak zůstává skóre beze změny.
27:13
Skrumáž před brankou, která končí míčkem za brankovou čarou. Především zásluhou Večeři, který se nenechal odstavit od míčku Telnice snižuje.
27:12
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Jiří Knotek (2:5).
26:28
Úvodních 16 vteřin přesilovky patřilo Rožnovu, který držel míček na svých holích.
26:12
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
26:12
Hostující Voltner ve výhodě našel Večeřu a ten z blízkosti netrefuje bránu. Přesilová hra pro TROOPERS.
25:30
Hegar chytře hledal svého spoluhráče před bránou skákající nahrávkou. Ta ale bohužel pro něj skákala tak moc, že míček jen proskákal brankovištěm a pokračoval dále.
24:20
TROOPERS se konečně probrali a začali více pracovat na nohách. Rožnov ale skvěle napadá a nedělá jim to vůbec lehké.
23:47
Budík střílí backhandem ze středu hřiště. Míček minul jak Obšívače, tak bránu.
22:54
2 slepené góly Rožnova donutili TROOPERS, aby si vzali timeout. Pořadatelé zatím sesbírají čepice, které na hřiště naházeli hostující fanoušci po dnešním 3. gólu Viktoříka.
22:53
Timeout TROOPERS Orel Telnice
22:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Vladislav Kittel (1:5).
22:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (1:4).
21:14
Hostující Stanislav Barabáš ze středu natahuje a trefuje břevno. Stav zůstává nezměněn. Na břevna vede Rožnova 1:0.
20:01
2. třetina začíná stejně jako ta 1. Barabáš poráží Pešku na buly.
20:00
20:00
O přestávce po 1. třetině patří hřiště Janu Charvátovi. Ten si připravil přednášku na téma Nebezpečí imigrace. Stojí na křížku, kde je za normálních okolností buly. Kolem něj je zhromážděno 27 mladých pušek TROOPERS. Nadšeně poslouchají, jak seržant Charvát hovoří o tom, proč šel pracovat jako policajt a proč právě on zajistí, že ve světě bude panovat mír a láska.... Střely v 1. třetině: 12 ku 6.
20:00
18:55
Žniva nahodil před bránu na Chmelaře, ten si zpracoval míček na prsou, počkal až spadne a chytře to zkoušel. Pro jeho smůlu byl ale přesný stejně jako Svitavští, když reklamovali, že naše brány nemají certifikaci.
17:18
Peška mířil z pravého mantinelu do horního rohu branky. Obšívač si připisuje těžký zákrok. Z dorážky Knotek přestřeluje a jeho manželka z tribuny má výčitky, jestli to není tím, že se včera nemohl v klidu vyspat, protože přišla domů až v 6 ráno.
16:07
Obšívač zatím nepůsobí vůbec jistým dojmem. Zatím nechytá balónky do rukou. Telničtí by se měli zamyslet, jestli by nestálo za to před bránu napevno napasovat dorážejícího hráče. Tak snad to Jeski vidí podobně, jinak hrozí petice.
15:05
Telnická přesilovka není hrána špatně, ale chybí ji přesnost v zakončení.
14:38
Jeski od mantinelu vytáhl nebezpečnou střelu, kterou Obšívač vyráží maskou.
13:13
Domácí rychle rozehráli standardní situaci, na jejímž konci byl Petr Jeski. Ten střílel do odkryté brány, ale zachránil ho bek Kostelecký, který si připisuje důležitý blok a na dálku soutěží s Ondráčkem o vítěze Radegast Indexu.
13:12
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
12:08
Jakub Peška hledal křížem Toma Suchomela, ale jeho nahrávka byla zachycena Pavlem Barabášem, který naznačil nahrávku, stáhl si míče do backhandu a bez problémů poslal míček do prázdné brány.
12:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš bez asistence (1:3).
11:09
Nebezpečná střela, kterou gólman Obšívač vůbec neviděl, a s velkým štěstím pro hostující není vyrovnáno.
10:08
Krhút křižnou nahrávkou nachází Viktoříka a ten si dnes připisuje svůj 2. gól, když neměl problém trefit odkrytou branku.
10:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (1:2).
08:39
Vyloučen hráč Petr Ondráček družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:39
A ze standardní situace si vynutili dvouminutový trest. Ondráček podle rozhodčích nebyl dostatečně daleko od míčku a půjde si odpočinout. Ne, že by to se svým nevyčerpatelným fyzickým fondem potřeboval.
08:37
Hostující tým zatím nehraje zaďoura, na kterého jsme od nich zvyklí. Úspěšně napadali a vynutili si standardní situaci.
07:28
Domácí tým se nyní čím dál tím častěji dostává do brejků. Nyní běželi 3 na 2, ale Kadlecova nahrávka na Voltnera byla zachycena hostujícím bekem.
06:52
Využitý brejk domácího týmu. Po přiťuknutí na blízko od Jirky Knotka se prosazuje domácí kapitán a milovník dovolených v Maroku Daniel Budík.
06:51
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (1:1).
06:35
Petr Ondráček a rostoucí Radegast Index. Blokuje střelu a Rudo Turiak mu děkuje, že nemusel zasahovat.
05:17
Úvodní gól v semifinálovém klání si připsal Viktořík. DJ se na dnešek připravil a halou se ozývá "My jsme Valaši, jedna rodina."
05:16
04:20
Fanoušci TROOPERS jsou na dnešek připravení. Z tribun slyšíme buben a přání o gól, které prozatím zůstává nevyslyšeno.
03:27
Doména TROOPERS nyní potvrzena Petrem Jeskim, který přišel za rozhodčím a řekl mu, že míček šel do outu od něj. Co by na to řekl Víťa Kyseláč?
03:15
Nejaktivnější z účastníků je zatím domácí Suchomel, který se dere z obrany do útoku a zatím se snaží jako jediný něco vymyslet.
01:58
Oba týmy dnes mají připravené 3 lajny. Na to zatím TROOPERS nejsou zvyklí, protože jejich předchozí soupeř ze Svitav hrál na lajny 2.
00:37
První střídaní elitních lajn je za námi. Viděli jsme poklidné nahrávky hostujícího týmu v jejich obranném pásmu bez chtíče útoč
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: David Žniva, Denis Zimmer, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Ondřej Smékal
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Jiří Knotek, Tomáš Suchomel, Petr Jeski, Daniel Budík, Jakub Peška