3:1
3:4
- : -

ASK Orka Čelákovice - Spartak Pelhřimov 7:5
14. Tomáš Beran, 21. Ondřej Špalek, 34. Tomáš Beran, 39. Vojtěch Strnad, 53. Jakub Doutnáč, 56. David Novotný, 60. Michal Kubík - 36. Viktor Vlach, 42. Martin Blažek, 45. Václav Fučík, 46. Petr Poduška, 60. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 22 - Jakub Kuchař 23; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:4;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině ORKA 10, Spartak 8.
59:59
Komentář trenéra hostů Petra Zajíčka: Utkání rozhodly naše individuální chyby a neproměňovaní brankových příležitostí. Zbytek pochytal výborný gólman domácích. Děkujeme fanouškům za podporu.
59:59
Komentář trenéra domácích Šimona Zmátla: Dvě třetiny to byly vyrovnané utkání, ve kterém my jsme proměňovali šance a soupeř ty své zahodil. Na začátku třetí třetiny se lámal zápas. za stavu 4: 4 jsem si vzali timeout, zvedli hlavu a to rozhodlo. Zítra nás čeká těžký zápas Děkujeme soupeři a fanouškům.
59:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Ladislav Běhounek (7:5).
59:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Jakub Doutnáč (7:4).
58:37
Naskakující Doutnáč vybojoval balon a ORKA zvyšuje. Odčinil tak své vyloučení.
58:15
V hale je to jak v gladiátorské aréně.
57:55
Zrzavý byl donucen po sérii přihrávek se spoluhráči vystřelit poměrně z dálky, ale minul asi o 2 metry.
57:27
Spartak při svém útoku fauloval, ale ORKA rychle ztratila balonek.
56:51
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
56:51
Vyloučení domácího Doutnáče může ORCE situaci ještě zkomplikovat.
56:10
Necelé 4 minuty do konce.
55:22
Nevíme, jakou motivační řeč měl trenér domácích při timeoutu ke svým svěřencům, ale evidentně zabrala.
55:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Jakub Doutnáč (6:4).
52:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Michal Kubík (5:4).
52:25
Po drobné diskuzi kapitána hostí s rozhodčími hra pokračuje v rychlém tempu dále.
50:27
Spartak hraje v plném počtu. Zkušeně se ubránil.
49:13
Petr Něměček trefil z dálky Kuchaře přímo doprostřed těla, ORKA má míček i dál.
48:34
Dneska už to ORCE jednou z přesilovky vyšlo, co teď?
48:26
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
47:45
ORKA bude mít přesilovku. Zadák skončil nehezky na zemi.
47:00
Vojta Strnad ač sám před brankou nedal kvůli rychlosti a zamotání rukou.
45:47
Timeout ASK Orka Čelákovice
45:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (4:4).
45:47
ORKA výrazně polevila a rázem je srovnáno. Co vymyslel trenér při timeoutu domácích?
44:40
Spartak snižuje náskok a Pelhřimovští fanoušci asi zbourají halu. Takovéto fanoušky má málokteré družstvo.
44:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (4:3).
44:14
Hra je stále neskutečně rychlá.
41:43
Brothánek taky zkusit z dálky střelu, ale Nokcin vyrazil daleko před sebe.
41:02
Spartak přesilovku využívá.
41:01
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (4:2).
40:32
Petr Němeček vypíchnul přihrávku Spartaku a ORKA má chvilku oddechu.
40:00
40:00
Spartak vstupuje do poslední třetiny s výhodou přesilovky a to v délce 1:45. To je pěkná výhoda. Vyloučený Strnad to bude sledovat z trestné lavice.
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině ORKA 11, Spartak 9.
39:45
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
39:45
využije Sparta přesilovku, má na to 15 sekund.
39:00
Venca Kramel dvakrát pálil asi ze tří metrů a nic. Kuchař mu nedal šanci skórovat.
38:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (4:1).
38:15
A z rychlého protiútoku ORKA zvyšuje náskok. Byla to krásná akce, kdy Čáp nahrál těsně před brankou volnému Strnadovi.
37:51
Kocián trefil svou střelu pouze svého kolegu Běhounka.
36:55
Kuba Doutnáč obětavě vybojoval zpět ztracený balonek a dostal se do střelecké pozice před Kuchaře, ale přestřelil.
35:44
Po chybě domácího Bárty, kdy rozehrál přímo na hokejku Vlacha, který sám zakončil do sítě ORKY, snižuje Spartak na rozdíl 2 branek.
35:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach bez asistence (3:1).
34:40
Dneska se hraje zatím tak čistě, že pořadatelé nemají moc práce s mantinely.
34:19
Obdivuhodný zákrok předvel i Kuchař po střele Michala Němečka.
33:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Daniel Bárta (3:0).
33:47
ORKA odskakuje na rozdíl třech gólů po pěkně akci Berana s Bártou.
33:25
Novotný s Doutnáčem šli do brejku, ale nepodařilo se jim zakončit, byli moc rozeběhnutí.
32:06
Blažek se dostal sám ke střele před Nockiovou brankou, ale ten naštěstí dnes čaruje a předvádí superzákroky. ORKA se ubránila přesilovce Spartaku.
31:56
Zatím si přesilovková lajna Spartaku pouze přihrává v obranném pásmu ORKY.
30:41
Spartak může využít ke snížení náskoku ORKY svou dnes první přesilovku.
30:40
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
29:47
Kuchař vyrazil střelu z dálky vrškem své masky.
29:15
Spartak útočí, ale brzy ztratil balonek.
28:41
na dnešním utkání je 29 hlučných a fandících diváků.
26:47
Tentokrát předvedl ladnou otočku Blažek, ale Nockin byl připraven.
26:00
Zrzavý trefil Nockina přesně do dolního středu těla.
25:14
Domácí Čáp zase předvedl to, co umí. Průnik přes celé hřiště přes tři obránce. Byl sám před brankou, ale kvůli jeho rychlosti s emu nepodařilo vsítit.
24:44
Blažek nastřelil při pokusu vsítit holi domácího kapitána.
24:09
Domácí Novotný to zkusil z jeho oblíbené otočky jako baleťák, ale drobně minul bránu.
23:47
V hale je hluk jako když startuje tryskáč.
22:47
Beran trefil Knězů pouze do boty.
22:39
Spartak hraje v 5.
22:15
Ondra Tichý dostal zásah loktem přímo do obličeje a končí v bolestech na zemi.
21:36
Hostující Blažek se utrhnul a trefil břevno Nockinovy branky. ORKA hraje přesilovku.
20:59
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Němeček (2:0).
20:00
20:00
ORKA bude hrát ještě 28 sekund přesilovku.
20:00
19:59
Střely v první třetině Pelhřimov 8, ORKA 8.
18:57
ORKA má první příležitost využít přesilovku. Mají na ni natrénováno?
18:33
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:22
Tak tohle nikdo nečekal, střela Blažka byla rychlá a přesná do rožku. Nockin instinktivně máchnul rukou a ta trefila letící balonek.
14:14
Kuchař dobře vystihl směr Kubíkovy střely.
13:50
ORCE to vlilo krev do žil a teď tlačí ona.
13:40
Ve 13. minutě konečně vidíme první gol, a to v brance hostů.
13:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (1:0).
12:21
Zadák nastřelil pouze svého útočníka. Vznikla z toho mela před Kuchařovou brankou.
11:37
Poduška vyslal balonek z dálky, ale minul. ORKA je teď pod tlakem.
11:09
Hostující Fučík měl před sebou prázdnou kasu, Nockin byl sjetý mimo bránu, ale šanci nevyužil. Halou to jen zašumělo.
09:42
Tak tohle byla zatím největší šance ORKY. Kramel nejprve zkusil z blízka a střela se odrazila od brankáře a pak přišel na řadu Doutnáč a přestřelil.
09:11
Hostující Zrzavý parádně rozběhl akci, ale skončila pouze v těle domácího obránce.
08:37
Hraje se zatím téměř bez faulů a bez chyb.
07:42
Běhounek zkusil pozornost Nockina dost z blízka, ale střela byla jen taková chaboučká.
07:00
Domácí Doutnáč se dostal do rychlého protiútoku, ale Knězů ho čistě vytlačil.
06:12
Domácí duo Němečků mělo nádhernou šanci vsítit, ale nakonec přišli o balonek a útočí Spartak.
05:47
Nockin vyhazuje a ORKA se snaží vymyslet, jak dát gol.
04:40
Opět nám halou zní buben Pelhřimovských fanoušků, stejně jako zněl při utkání v Čakovicích v základní části ligy.
04:04
Doutnáč zkusil ohrozit Kuchaře backhendem, ale trefil jen obránce.
03:29
Tak kdo dá první branku?
02:33
Domácí Špalek to pěkně namazal hostujícímu útočníkovi, ten ale nedal z několika metrů. Brankář Nockin si připsal na své konto úspěšný zákrok.
01:54
Čáp to zkusil z úhlu, ale brankář Kuchař byl připraven.
01:16
Po špatné rozehrávce domácích se k první střele dostal Spartak.
00:32
Spartak posílá míček do autu a u balonku jsou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Tomáš Kocián, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Jan Sedlák, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Michal Němeček, Ondřej Špalek
00:00
Dobrý podvečer. Vítáme Vás na prvním utkání semifinálové série play-off Národní ligy- západ mezi hostujícím Spartakem Pelhřimov a domácí ASK ORKA Čelákovice. Budeme znát postupujícího do finále už po tomto víkendu nebo se ještě uvidíme příští víkend?