0:2
1:3
1:0

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:5p
9. Nikola Hermannová, 14. Vendula Beránková, 15. Lucie Řezáčová, 16. Dominika Kubišová, 51. Lucia Jelínková, 68. Vendula Beránková - 24. Barbora Husková, 28. Šárka Boľová, 42. Barbora Husková, 48. Veronika Enenkelová, 58. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Kristýna Karli 17, Lucie Špačková 2 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 4:0, 0:2, 1:3, 1:0;
67:36
70:00
Vyjádření trenéra hostí (T.Martiník): Dnes nám to nevyšlo a vinou byla samozřejmě první třetina. Jednoduše jsme nebyli důslední v důležitých herních situacích. I tak jsme věřili, že máme na to zápas otočit, a zlepšeným výkonem jsme od toho byli blízko. Super morál týmu. Věděl, že si zápas hodně pokazil a přesto si šel pro vítězství až do konce. Ve středu budeme připravenější a budeme chtít rozhodnout. Díky všem za zápas.
70:00
Vyjádření trenéra domácích (A.Štegl): Konečně jsme v sérii zachytili utkání hned od úvodu. Díky tomu a lehké změně v naší taktice jsme se dostali do vedení. To jsme bohužel ztratili, ale i tak jsme se dokázali zvednout a urvat první bod. Ve středu nás čeká další pokračování.
67:37
Střely v prodloužení: Tigers - 2, Vítkovice - 1
67:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Iveta Hyršlová (6:5).
67:36
Tahle parta ještě nechce končit! Vendula Beránková to vzala na sebe a procedila střelu přes nohu gólmanky! Tigers si připisují první bod v sérii!
67:18
Prodloužení stále bez větších šancí.
64:30
A už je to opět taktická bitva. Čekání na chybu.
62:12
Hra se nám rozjíždí, ani jeden z týmů asi nechce spoléhat na nájezdy.
61:05
Prvních 65 vteřin příliš vzruchu nepřineslo.
59:00
Poslední minuta 3.třetiny, dočkáme se rozuzlení?
57:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Ivana Šupáková (5:5).
57:50
Ivana Šupáková se protáhla po mantinelu a naservírovala Paloncyové před odkrytou bránu, máme opět vyrovnáno.
57:20
Výborná práce Adély Polívkové, ale na poslední chvíli ji stačila obrana zblokovat střelu.
55:23
Faul na Polívkovou dává domácím slušnou standardku. Lucia Jelínková však trefuje pouze Příleskou.
52:41
Kristýna Karli udržela míček před čárou a drží naděje Tigers.
52:06
Pěkná individuální akce Kubišové, ale neprotlačila míček přes Příleskou.
50:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Eliška Chudá (5:4).
50:10
I domácí se dočkaly! Lucia Jelínková sice netrefila balónek vůbec ideálně, ale ten se i tak dostal do sítě o nohu Příleské.
49:35
Vyloučen hráč Justyna Krzywak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:00
Utkání opět začíná od vyrovnaného stavu, ale psychická výhoda je nyní na straně Vítkovic.
47:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Alžbeta Ďuríková (4:4).
47:57
Vítkovice se podruhé prosazují v přesilové hře.
46:42
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
46:36
Hra se nám opět kouskuje a je to momentálně víc boj než florbal.
43:13
Vítkovice zatím mají ve třetí části převahu.
42:17
Paloncyová ze středu míjí bránu.
41:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Veronika Enenkelová (4:3).
41:16
Tentokrát už neměla šanci, kros na Huskovou a ta trefuje odkrytou část brány.
41:13
Táhlá střela Enenkelové, ale Karli chytá.
40:01
3.část je tu a Vítkovice začínají přesilovou hrou.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 7, Vítkovice - 10
40:00
39:59
Vítkovice se dokázaly ve druhé části 2x prosadit a jsou zpět v utkání, třetí část nám nabídne ještě napínavou podívanou.
39:54
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:54
Vítkovice dostávají druhou příležitost v početní výhodě.
38:50
Pokus Dáši Suré zblokován a Příleská se zpomalenou střelou neměla problém.
37:40
Dnešní utkání sleduje 103 diváků!
35:28
Dominika Kubišová z výběhu do tyče.
30:22
Hra zase získává i florbalovou intenzitu. Oba týmy do toho nyní šlapou naplno.
29:31
Karli se po ošetření vrací do utkání.
29:10
Na hřišti se začíná dost jiskřit.
27:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Kamila Paloncyová (4:2).
27:51
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Špačková družstva Ivanti Tigers Jižní Město
27:51
Vítkovice docílily gólu. Zároveň s tím však rozsekli Kristýně Karli ruku a ta je nucena střídat.
26:44
I domácí hráčky se ubránily.
26:07
Vítky to točí, ale chybí tomu střelba.
25:05
Paloncyová to zkusila z vrchu a Karli výborně vykopla nohou.
24:44
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za držení.
23:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lucie Theimerová (4:1).
23:10
Rychlé převzetí a okamžitá střela v podání Huskové a Vítkovice se dostávají do zápasu.
22:02
Druhá část se zatím nese v opatrném duchu, oba týmy poctivě brání.
19:59
Skvělá první třetina domácích, ale jsou zatím pouze v 1/3 cesty za prodloužením sezóny.
19:55
Několik zajímavých kombinací, ale Vítkovice zatím drží.
19:07
Povedená střela backhandem od Jelínkové, bohužel prolétla těsně nad břevnem.
18:10
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
18:10
Dlouhá hra ve výhodě domácím gól nepřinesla, tak si zkusí přesilovou hru.
16:04
Simona Pálková mířila pěkně, ale tentokrát Příleská chytá.
15:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Iveta Hyršlová (4:0).
15:09
Dominika Kubišová se nejrychleji zorientovala na středu a z otočky napálila míček na zadní tyč!
14:30
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Adéla Polívková (3:0).
14:30
Adéla Polívková uvolnila Řezáčovou a ta svým klasickým tahem posílá domácí do tříbrankového trháku.
14:14
Alžběta Ďuríková z větší vzdálenosti, ale mimo.
13:03
13:03
Výstavní střela Vendy Beránkové po rozehrané standardní situaci a domácí vedou 2:0!
12:36
Utkání je plné osobních soubojů, oba týmy se nadřou aby se propracovaly k nebezpečnému zakončení.
10:20
Klasický výběh Lucky Řezáčové, ale Příleská opět na svém místě.
08:35
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Jelínková (1:0).
08:35
A máme tu první branku! Skóre otvírá pěknou ranou od půlky Niky Hermannová!
07:50
Adéla Polívková pěkně vybojovala balónek, ale následná klička ji nevyšla.
05:21
Lucia Jelínková sama před bránou po krásné nahrávce Kubišové, ale Příleská vytrčila včas pravou nohu.
04:45
Krzywak prozkoušela pozornost Karli, ta vyráží ramenem.
02:45
Utkání je od úvodních minut ve velké tempu, je znát o co se hraje.
00:51
První dobrý zákrok Karli po závaru před bránou.
00:01
Dominika Kubišová ovládla úvodní buly zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Lucie Suchánková, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Veronika Enenkelová, Šárka Boľová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Dominika Kubišová, Lucia Jelínková
00:00
Vítejte u online přenosu z 4.zápasu semifinálové série Extraligy žen! Domácí Tigers odvrací hrozbu vyřazení a konce sezóny, uvidíme zda se jim to povede nebo budou vítkovické rytířky slavit postup do Superfinále.