2:1
4:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:6
3. Petra Beránková, 3. Martina Řepková, 5. Martina Řepková, 13. Karolína Suchá, 26. Karolína Suchá, 31. Magdaléna Plášková, 43. Martina Řepková, 44. Gabriela Tožičková, 54. Martina Řepková, 57. Magdaléna Plášková - 13. Markéta Vrlíková, 14. Romana Žurková, 40. Denisa Kotzurová, 41. Nela Kapcová, 51. Paulína Hudáková, 58. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 26 - Veronika Tomšová 25; po třetinách: 4:2, 2:1, 4:3;
60:00
Stav střel ve třetí třetině Chodov 12:13 Ostrava.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Procházky: První polovina zápasu absolutně podle představ, pak zbytečně vyhecované, ne úplně ideální disciplína, nic moc přesilovky a málem bylo drama, Těšíme se do Ostravy a odteď se připravujeme na třetí zápas!
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Robenka: Dneska rozhodly dvě věci. Náš odstrašující vstup do zápasu a v době, kdy jsme se do něj mohli vrátit neproměněné přesilovky.
60:00
59:40
Ostrava nic nevzdává a srdnatě se bije až do konce.
58:35
Kapcová se snaží stále zakončovat.
58:00
Kotzurová je take při chuti a posílá tam dalšího fíka.
57:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Kristína Hudáková (10:6).
57:40
Jiráková nasadila vlastní hruď jen aby střela neprošla.
56:20
Sehraný pár Řepková-Plášková znovu udeřil.
56:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Martina Řepková (10:5).
55:20
Tomšová připravena znovu vybíhat z branky.
54:00
Sympatický pokus na stáhnutou brankářku Ostravě neklapl a inkasovala další gól
53:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Markéta Svačinová (9:5).
53:30
Řepková se prohnala skrz Kotzurovou a povalila ji na zem. Sudí píská ve prospěch ležící hráčky.
53:10
Kapcová selhala v koncovce a musí se zase od začátku.
52:30
Svačinová vyslala lobíka přes celé hřiště ale míček se k prázdné brance nepřiblížil
51:00
Nízké těžiště Tožičkové zaručuje lepší kontrolu míčku a dnes to bylo několikrát vidět.
50:20
Hudáková vlastně ani nepotřebuje tým. Prošla si sama protihráčky jak horký nůž máslem a bez váhání rozvlnila síť.
50:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková bez asistence (8:5).
49:00
Vrbová to statečně zkusila z velké dálky ale selhává.
48:30
Chodov v klídku kombinuje a nikam se moc nežene.
47:50
Znovu hrubá Žurková bude 2 minuty sledovat své spoluhráčky z pohodlí lavice.
47:43
Vyloučen hráč Romana Žurková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
47:35
Řepková ukradla míček ale sama proti Tomšové neuspěla.
47:30
Tožičková to udělala pěkně ale Tomšová ještě lépe.
46:00
Kotzurová hbitě rozehrává ale její spoluhráčky se nedostaly ke koncovce.
44:35
Vavrečková z beka pouze do gólmanky.
43:55
Tožičková vyslala padáček, který zaskočil úplně každého v hale a to včetně Tomšové. Rozdíl už jsou 4 branky.
43:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Johana Vrbová (8:4).
43:00
No a na druhé straně se utrhla Řepková a Chodov zvětšuje svůj náskok
42:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (7:4).
41:55
Ostrava vystrkuje růžky ale tahle přesilovka zatím ovoce nesklízí.
41:00
Další nabídka pro Ostravu. Frantíková se nám vrací na lavici hanby.
40:49
Vyloučen hráč Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:30
Kapcová otevírá třetí třetinu dorážkou do odkryté brány.
40:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Kristína Hudáková (6:4).
40:00
40:00
Stav střel po druhé třetině Chodov 9:11 Ostrava.
40:00
39:55
Perfektní rozehrávka Ostravy končí krásným gólem.
39:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Rybičková (6:3).
39:50
Tak abych to všechno nějak shrnul... Frantíková skolila soupeřku a šla si sednout na trestnou. Následně se k ní připojila nevinná Jůzová, která si šla odsedět týmový trest za vulgární vyjadřování někoho z lavičky.
39:49
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
39:49
Vyloučen hráč Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
39:10
Svačinová pod atakem Káčové a tudíž si nemůže v klidu zpracovat.
38:00
Freestylový kousek Kotzurové rozhodčí nemůže dle pravidel uznat. Pokus hezký,branka však ilegální a neplatí.
37:25
Grossová si to namířila z lavice rovnou na lavičku a Ostrava v plnejch.
37:15
Ničivá střela Tožičkové končí na ruce Tomšové.
36:50
96 diváků si dnes našlo cestu do haly.
35:45
Těžkou nahrávku dostala od Hanzlíkové Frantíková a proto koncovka za moc nestála.
35:20
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:20
Grossová se za trest posadí na ještě po Žurkové zahřátou židli.
33:55
Ostrava už je plná a obratem se hra vrací na půlku domácího celku.
33:00
Tečovaný pokus Jirákové se tam nedokutálí.
32:10
Hostům se daří držet míček na hokejkách.
31:55
Až příliš hrubá byla Žurková a Chodov může zkusit první dnešní přesilku.
31:51
31:50
Ostravě by pomohlo trochu toho střeleckého štěstíčka.
30:10
Plášková se přiřítila z trestné lavice rovnou ke gólu.
30:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (6:2).
29:50
Suchá odpaluje na homerun. Tímto odpalem zaznamenal Chodov další přežité oslabení.
28:55
Olšové ruce teď měla Rybičková a ztrácí kuličku u půlky.
27:50
Další návštěvnicí trestné lavice se stává Majda Plášková. Strom, který zasadila na půlce Káčové do cesty sudím neunikl.
27:47
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
27:00
Ostrava to zkouší ze všech palebných pozic ale zatím marně hledají recept na kompaktní obranu Chodova.
25:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Markéta Svačinová (5:2).
25:10
Kotzurová se těžce zvedá po zákroku na mantinelu, ale vše rozchodila.
24:00
Ostrava se dožaduje vyloučení za vrážení pro své soupeřky,byť bez úspěchu.
22:50
Káčová na dva pokusy neúspěšná.
22:00
Svačinové pokus se nevešel do brány ani náhodou.
21:20
Hudáková ze středu nepokryta ale nepotrestala laxní obranu.
20:15
Střela Hudákové končí na hrudi Provázkové.
20:02
V buly úspěšná Kotzurová.
20:00
20:00
Stav střel po první třetině Chodov 12:8 Ostrava.
20:00
19:20
Pokus Rybičkové z beka končí zákrokem Provázkové.
18:45
A tvrdá hra nám přirozeně přinesla první vyloučení. Sedne si Řepková za sekeru.
18:44
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
18:20
Pokus Kotzurové končí na zadních mantinelech.
17:50
Další raněnou hráčkou hostí je Lacková, kterou sevřela obranná zeď Chodova. Ale vypadá to, že hned zase naskočí zpátky.
17:00
Po zákroku čistém jak samo slovo boží končí na mantinelu Tožičková a hra pokračuje.
15:30
Vrlíková otřesena po zákroku Pláškové a za pomoci zdravotníka opouští plochu. No snad bude v pořádku.
14:20
Domácí střídačka reklamuje hru rukou ale rozhodčí si stojí za svým rozhodnutí a hra plyne dál.
14:00
Pohotový zákrok Tomšové proti nebzpečnému pokusu.
13:12
A rodí se nám comeback. Žurková vsítila druhou branku svého družstva ve velkém stylu.
13:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Žurková, asistoval Pavla Kajfoszová (4:2).
12:40
Blesková odpověď Ostravy. Kotzurová našla Vrlíkovou a ta vymetla pavučiny v horním rohu.
12:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Denisa Kotzurová (4:1).
12:30
Rychlá ťukačka Chodova končí bezchybnou koncovko Suché.
12:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (4:0).
11:00
Belicová pokradla míček naprosto něžným způsobem a peláší do útoku.
10:20
Míček, který letěl nad hlavou Lackové se stal kořistí pro Kiki Provázkovou.
09:55
Provázková se vyznamenala pohledným zákrokem.
08:15
Závar u branky Chodova hasí se štěstím obrana.
06:45
Vrbová v obraně tvoří hru domácích.
05:40
P. Hudáková posílá hitem Preisslerovou na mantinel a sudí píská.
05:00
Většina střeleckých pokusů Ostravy končí blokem připravené obrany domácích.
04:30
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
04:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (3:0).
04:30
Řepková posílá svým druhým gólem hostí na timeout.
03:30
Z opačného mantinelu než Belicová to zkouší Pekárková rovněž bez úspěchu.
03:15
Hezká střela Belicové končí na dlani brankářky.
02:40
Naběhnutá Řepková neměla potíž při vsouvání míčku do brány.
02:38
02:15
Beránková byla před brankou úplně sama a bez problémů vsítila
02:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Eva Preisslerová (1:0).
01:20
Chodov pozvolna kombinuje u vlastní svatyně.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích lvic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Eliška Jurečková, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Markéta Svačinová, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Dámy a pánové dovolte mi Vás přivítat u dnešního online přenosu z toho nejlepšího co českýá ženský florbal nabízí. Je tu druhý zápas semifinálové série mezi Chodovem a Ostravou. Podle toho co jsme viděli včera to bude ostré a vyrovnané utkání tak se usaďte a nikam neodcházejte!