3:1
4:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 8:3
18. Šárka Boľová, 27. Justyna Krzywak, 29. Justyna Krzywak, 36. Jana Trošková, 43. Kamila Paloncyová, 43. Barbora Husková, 48. Šárka Boľová, 48. Justyna Krzywak - 38. Eliška Chudá, 44. Iveta Hyršlová, 46. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Nikola Příleská 18 - Kristýna Karli 11, Lucie Špačková 1; po třetinách: 1:0, 3:1, 4:2;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích p. Martiníka: Dnes rozhodla první třetina, kterou jsme po velmi špatném výkonu přežili, dokonce šťastně vyhráli. Kdyby v ní soupeř odskočil, kdo ví, jak by to vypadalo. Od druhé třetiny už návrat do módu play off, lepší řešení herních situací a hlavně herní vášeň. nicméně, nic rozhodnutého, znovu to ještě nebylo 100% přesvědčivé, v Praze nás čeká ještě pořádná šichta. Děkujeme a těšíme se.
60:00
Komentář k zápasu trenérky hostů pí. Šteglové: Dnešní vstup do zápasu se nám povedl o něco lépe než včera, ale přesto se nám nedáří předvádět naši hru. Děláme spoustu vlastních hrubek a tím soupeře dostáváme do hry. Nicméně je to playoff , série se přesouvá do prahy a doufám, že předvedeme lepší hru. stav je sice 2:0, ale my zbraně neskládáme
60:00
59:46
Bolová sice posílá míček do rohu, ale tím je jasné, že už se nic nestane.
59:42
Po kombinaci hostující šestice střílí zprava Řezáčová
58:52
Hosté odvolali golmanku
56:42
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
54:55
Ďuriková se snaží napravit reputaci v zakončení, ale soupeři nemají pochopení a střela konči v bloku
54:05
Závar na straně domácích Jelínková s Polívkovou nadělaly vrásky na masce Příleské
52:50
Ďuriková se prohnala po levém mantinelu Billá jí nestihla ani zatleskat, zakončení ovšem jen symbolické
52:40
Chudá zůstala kulhat po souboji za domácí brankou teď je v péči fyzio asi kotníček
47:54
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
47:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak bez asistence (8:3).
47:54
Střídání brankáře. Nový brankář Lucie Špačková družstva Ivanti Tigers Jižní Město
47:54
S góly se rztrhl pytel no, jsem zvědavý kdo to bude uklízet
47:54
Hosté střídají golmanklu, takže budu muset zbytek onlajnu psát jinou barvou...
47:54
Aha tak ne, to jsem včera počítal střely
47:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Ivana Šupáková (7:3).
46:32
Bolová se zmocnila míčku někde na prostředku, popoběhla a vypálila do břevna
45:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Martina Kleinová (6:3).
45:50
A jak jsem zmiňoval již předtím, Kleinová posílá Řezáčovou a opravdu je co chytat
44:48
Měli jsme tu asi jakousi rozepři v mantinelech, prý je salát v rohu a díry v pořadatelích nebo co
43:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Kateřina Kovaříková (6:2).
43:28
Ovšem ani na druhé straně nezůstane vychladnuto a Hyršlová, pozor , neplést s domácí Hyršovou, toho času zrakvenou, dává Příleské jasně najevo, že se ještě hraje, a že ještě bude co chatat
42:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (6:1).
42:49
Husková nenechává diváky vychladout a zmocněna míčku navyšuje skóre
42:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Ivana Šupáková (5:1).
42:25
Šupáková se nevzdala a posílá odplesknutý míček k Paloncyové a Kamča vlní sítí v brancé
42:20
Šupáková se doslova objevila sama s míčkem na lopatě vlevo před Karli, ale obránkyně jího odpleskla stejně nenadále
37:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Martina Kleinová (4:1).
37:33
Nenápadná standartka, která přináší novou zápletku, Kleinová zleva skoro odpůlky prostřelila Huskové jesle a za ní se vyskytující Chudá tečí pěkně obohatila skóre na straně pražského týmu.
35:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Sára Seevaldová (4:0).
35:56
Před brankou hostů se nejlépe zorientovala Trošková a přišla se svou troškou do mlýna
35:42
Zprava to zkouší střelecky Kubišová, Příleská mrštně zakroutila hlavou
35:00
Toto utkání sleduje 115 diváků, ale jen proto, že je to v předpisu
34:45
Po něčem co se stalo na hřišti před brankou domácích zůstává ležet Enenkelová a drží se za dech, asi vyražený
33:57
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Lucia Jelínková.
33:57
A máme tu duel Jelínková versus Příleská. A Příleská postupuje do dalšího kola Nájezd chytá
28:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Eliška Planková (3:0).
28:05
Po menší plácané na středu na půlce Tigers odplácla Planková k Justýně a ta přelobovala chumel až za Karlii
27:19
Hra se teď trochu víc otevřela, v další šanci někde lehce napravo dost blízko brance se objevila Kolářová, střílí nad.
26:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Lenka Novotná (2:0).
26:07
Justýna zdrhla doprava a přes ruku poslala střelou Karli na ryby
22:37
V přesilovce Hrermanová trefuje břevno, ještě teď mi zvoní v uších
22:01
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Vítkovice 7 Tigers 7
20:00
17:40
17:40
Zatím co jsem zjišťoval co že jsem to měl být rád, že jsem neviděl, domácí rozhodli správnou odpověď do Tempish tipovačky a vstřelili první branku. Nějak, neviděl jsem
16:55
Teď prý mám být rád, že jsem to neviděl, Ve zkratce Řezáčová se schovala za tyčku a v pravý čas vykoukla, ale backhandem trefila roh hřiště
15:44
Justýny z levého rohu na Theimerovou, a síť za brankou se vlní, ale pěkná akce
15:29
Trochu kolotoč kolem branky Tygryň, Justýna, Husková, pár pokusů za brankou a zpoza branky a sražených za branku
14:55
Další z řady pokusů, které zůstaly u pokusu
13:01
Beránková s Plankovou si běhají kolečka první jmenovaná doběhla první a střílí, Příleská vyráží
11:03
Jelínková poslala nepříjemnou jedovku na Příleskou, ta neváhá a míček chytá
10:20
Husková ukořistila míček uprostřed na půlce hostů a snažila se prohodit na Justýnu za odzbrojenou obranu, míček končí v rohu
08:30
Malý divák ve třetí řadě nalevo oceňuje dnešní hudební doprovod a předvádí povedené taneční kreace