2:1
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:5
11. Karolína Kellovská, 14. Jana Vávrová, 25. Karolína Suchá, 35. Gabriela Tožičková, 43. Eva Preisslerová, 49. Karolína Suchá, 49. Tereza Hanzlíková, 60. Martina Řepková - 16. Denisa Kotzurová, 17. Denisa Kotzurová, 23. Denisa Kotzurová, 42. Paulína Hudáková, 52. Nela Kapcová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 106; zásahy brankářů: Jana Christianová 8 - Veronika Tomšová 22; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:2;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 10:5 Ostrava
60:00
Střely celkem: Chodov 29:13 Ostrava
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Robenek: Nepovedený zápas. Náš výkon dnes nebyl hodný play-off a téměř ve všech činnostech jsme byli horší. Nicméně my umíme hrát výborně, i když se pro Nás zápasy nevyvíjí dobře. A tenhle zápas je teprve ve čtvrtině.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Procházky: Dnešní zápas jsme si zasloužili vyhrát. V některých činnostech ale chceme a musíme být lepší a důslednější. Nejsme naivní, víme, že to zítra bude ještě těžší než dnes a my se musíme připravit ještě lépe.
60:00
59:58
Řepková přidává třešničku na dnešní dort a Chodov si vybírá první vítězství v sérii.
59:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (8:5).
59:25
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:40
Skvělá individuální akce Řepkové, ale hostující gólmanka opět úřaduje.
58:10
Hostující hráčka běžela sama na branku, vykoupala gólmanku, ale nedokázala zasunout do prázdné branky.
58:00
Řepková dostala skvělou přihrávku, ale golmanka předvedla skvělý zákrok.
57:01
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné vybavení.
55:30
Hanzlíková zadovkou našla skvěle postavenou Vávrovou, ta však nedokázala trefit branku z těžké pozice.
52:00
Skvělá kombinace hostujících hráček a Ostrava snižuje.
51:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (7:5).
51:38
Jiráková si půjde odpykat dvouminutový trest za tvrdý zákrok na středu hřiště.
51:37
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
51:10
Skvělý zákrok Christiánové.
50:30
Hanzlíková nedokázala najít volnou spoluhráčkou a pohřbila přečíslení 3 proti 2.
49:30
Chodov udeřil podruhé v krátkém časovém sledu a naklání si zápas na vlastní stranu.
48:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Johana Vrbová (7:4).
48:27
Suchá se dokázala protlačit do dobré pozice a dává Chodovu dvoubrankový polštářek.
48:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (6:4).
48:20
Tožičková tvrdým zákrokem poslala soupeřku k zemi.
46:00
Řepková uprchla třem bránícím hráčkám, ale gól vstřelit nedokázala.
45:10
Nebezpečná střela domácích těsně minula branku.
43:30
Hezký florbal ze strany na stranu, velice atrkativní pro fanoušky.
42:15
Preisslerová se dostala do přečíslení 2 na 1 a střelou pod rukou dokázala prostřelit hostující gólmanku.
42:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Petra Beránková (5:4).
41:40
Ostrava ve vlastním oslabení dokázala srovnat skóre.
41:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (4:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 11:2 Ostrava
40:00
39:55
Chodov si vyzkouší druhou přesilovku v zápase.
39:53
Vyloučen hráč Jana Lacková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
39:30
Chodov se protlačil v poslední minutě ke dvěma střelám, ale nedokázal z nich vyprodukovat gól.
38:30
Ostrava uzavřela Chodov na vlastní polovině, ale bez ohrožení.
36:50
Preisslerová z výběhu pouze do hostující gólmanky.
34:21
Tožičková vymetla síťku a Chodov jde do vedení.
34:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Hanzlíková (4:3).
32:00
Hostující hráčka prošla přes tři hráčky, ale poté nedokázala v brankovišti dojít do střely.
30:00
Hra ze strany na stranu, oba týmy v dobrých pozicích.
28:20
Tožičková prošla středem hřiště a vystřelila, hostující gólmanka kyje.
27:00
Vávrová nepotrestala špatnou rozehrávku Ostravy.
24:30
Suchá doklepla odražený balonek do prázdné branky a máme srovnáno.
24:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Johana Vrbová (3:3).
22:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (2:3).
22:20
Kotzurová kompletuje hattrick! Opět skvostně trefila přihrávku vzduchem a poslala míček do šibenice!
21:59
Hra přerušena z důvodu zranění Kellovské, která zůstala ležet po nezaviněném střetu.
20:00
20:00
Střely po první třetiny: Chodov 8:6 Ostrava
20:00
16:46
Kotzurová trefila přesně ze vzduchu a využívá přesilovou hru.
16:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Kristína Hudáková (2:2).
15:43
Hanzlíková si půjde odpykat trest za vrážení za brankou.
15:42
Vyloučen hráč Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
15:14
Kotzurová protlačila balonek u tyčky za brankovou čáru a máme sníženo.
15:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Markéta Vrlíková (2:1).
13:45
Plášková našla v dobré pozici Řepkovou, která branku minula.
13:10
Vávrová z výběhu trefila zadní růžek a mění se nám skóre.
13:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Johana Vrbová (2:0).
10:06
Kellovská ukradla balonek a přesně zamířila na zadní tyčku.
10:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská bez asistence (1:0).
08:00
Tožičková v dobré pozici pouze do gólmanky.
06:20
Lvice uzamkly Ostravu v obranném pásmu.
05:29
Domácí si vyzkouší výhodu přesilové hry po ostrém faulu Grossové.
05:28
Vyloučen hráč Viktória Grossová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:10
Řepková orazítkovala tyčku hostující branky.
01:30
Nebezpečná střela Vávrové z Ovechkinovi pozice.
00:01
Úvodní buly ovládly domácí a začínají na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Eliška Jurečková, Paulína Hudáková, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Nela Jiráková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Karolína Suchá