1:4
5:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 10:6
7. Filip Forman, 7. Josef Juha, 10. Kryštof Lehečka, 11. Josef Juha, 31. Matěj Pěnička, 44. Josef Juha, 51. Jakub Buršík, 53. Matěj Pěnička, 58. Josef Juha, 60. Jakub Buršík - 8. Šimon Soukup, 20. Josef Juha, 21. Jakub Mikulok, 23. Šimon Soukup, 27. Jakub Přikryl, 39. Šimon Soukup; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Filip Šik 10 - Petr Maláč 26; po třetinách: 4:2, 1:4, 5:0;
60:00
nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí 38 Jan Malič a za hosty 15 Šimon Soukup
60:00
střely v poslední části domácí 12 hosté 1
60:00
komentář trenéra domácích: po herním výpadku v druhé třetině jsme se dokázali zvednout. jsme rádi za výhru v tomto utkání. zítra musíme hrát celý zápas. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům za podporu.
60:00
komentář trenéra Ostravy: Velice obětavý výkon podal tým Otravy na juniorskou ligu velice kvalitní utkání a projevila se kvalita u hráčů kteří hráli superligu. Děkujeme týmu Bohemians za projevení fair-play
60:00
59:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matěj Pěnička (10:6).
59:32
ve druhé třetině to vypadalo na vzestup Ostravy , ale ve třetí třetině se dostali ke střele na bránu pouze jedinkrát
58:00
poslední dvě minuty třetí třetiny
57:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Šebek (9:6).
57:59
Bohemians využívá přesilovku
56:46
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
56:46
domácí čeká další přesilová hra
54:50
ve druhé třetině Ostrav Bohemku skoro k ničemu nepustila a udávala režii celé hry, ve třetí zatím jako by jí došly síly, ale ještě máme před sebou dlouhých 5 minut
52:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Filip Forman (8:6).
52:15
domácí navyšují své vedení
50:43
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (7:6).
45:20
krásná střela Lukáše Netrefy , která hodně potrápila hostujícího gólmana, který musel ukázat jak pružný dovede být
43:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Tomáš Pour (6:6).
38:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Petr Maláč (5:6).
27:00
druhá třetina zatím plně odpovídá stavu , Ostrava je aktivnější a jistě plná motivace
26:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Přikryl, asistoval Šimon Soukup (4:5).
24:50
Domácí vystřídali a snad se opět dostanou do pohody
22:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup z trestného střílení (4:4).
22:43
druhé trestné střílení již hosté proměňují a tím i srovnávají stav na 4:4
20:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Patrik Pícha (4:3).
19:49
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha (4:2).
19:45
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Patrik Pícha.
14:29
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
14:29
Vyloučen hráč Pavel Hurta družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
09:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Dominik Šimáně (3:1).
09:14
ani na podruhé se zatím Matějovi Pěnčkovi nedaří prostřelit ostravského gólmana Petra Maláče
07:48
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Radim Heiser (2:1).
07:30
Hosté snižují stav
06:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Filip Folauf (2:0).
06:59
po třiceti vteřinkách domácí navyšují vedení
06:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (1:0).