2:1
2:2
- : -

FBK Atlas Blansko - Bulldogs Brno B 4:4
21. Štěpán Šváb, 22. Čestmír Sekanina, 40. Čestmír Sekanina, 45. Daniel Žilka - 14. Libor Urbánek, 25. Petr Novák, 39. Marek Žagan, 44. Marek Žagan; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Jan Bína ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:2;
45:00
44:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka, asistoval Petr Musil (4:4).
43:06
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Libor Urbánek (3:4).
39:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval František Blažek (3:3).
38:28
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marek Žagan, asistoval Lukáš Nekuda (2:3).
30:00
30:00
24:46
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Petr Novák, asistoval Lukáš Nekuda (2:2).
21:19
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina, asistoval Daniel Žilka (2:1).
20:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Štěpán Šváb, asistoval Šimon Borek (1:1).
15:00
15:00
13:42
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Libor Urbánek, asistoval Petr Novák (0:1).
12:06
Vyloučen hráč Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno B: brankář: Jan Bína; hráči v poli: Richard Šulc, Daniel Galanský, Michal Weiser, Jan Frydrych, Marek Feith