1:1
1:3
- : -

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice  2:5
33. Matěj Pruner, 55. Radim Křenek - 15. Jan Šebesta, 33. Adam Delong, 49. Roman Oborák, 52. Marek Bräuer, 59. Adam Delong; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 562; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Lukáš Souček 8; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3;
60:04
Komentář trenéra domácích (Ondřej Kašpárek): Dnes první zápas série. V polovině zápasu jsme polevili. Zítra náš čeká další zápas. Děkujeme fanouškům.
60:03
Komentář trenéra hostů (Pavel Brus): Dneska jsme byli první třetinu zbytečně nervózní, ale cítím, že to bylo delší pauzou. Každopádně dnes z naší strany hodně technicky nekvalitní. Umíme hrát mnohem lépe s míčkem...zítra budeme lepší. Každopádně morál a do obrany slušné. Zítra budeme lepší.
60:02
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 10, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 17.
60:01
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 1, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 7.
60:00
Nejlepšími hráči dnešního utkání se stávají Dominik Bartoš (ACEMA Sparta Praha) a Adam Delong (1. SC TEMPISH Vítkovice).
60:00
59:59
Domácím se závěr utkání vůbec nepovedl.
59:39
Bräuer zachytil míček na půlce, ale prázdnou bránu netrefil.
58:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (2:5).
58:50
Delongovi se podařilo vybojovat míček a bez problému trefuje prázdnou bránu.
58:36
Sparta to zkouší v šesti.
58:01
Firdovi se nepodařilo projít přes Bartoše 1 na 1.
57:42
Krátká porada obou týmů a jde se zase hrát.
56:24
Besta měl na holi 5. branku svého týmu, ale šanci nevyužil.
55:44
Bartoš poslal vzdušnou přihrávku Koširovi, ten ale míček netrefil.
55:13
Košir si na mantinelu poradil s Hájkem a vystřelil. Míček opět těsně projel kolem Součka.
54:53
Myslím, že se máme v závěru zápasu na co těšit.
54:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Lukáš Ujhelyi (2:4).
54:25
Tahle přesilovka se Spartě povedla skvěle. Radim Křenek snižuje na rozdíl 2 branek!
54:07
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
54:07
Sparta v situaci 3 na 2 neuspěla. Delong ale fauloval a Sparta si tak zahraje další přesilovku.
54:00
Oba týmy hru více otevřely a je k vidění celá řada šancí na obou stranách.
53:15
Vítkovicím se vůbec nepovedla standardka a Pruner s Koširem se vydali do protiútoku. Zblokovaná střela končí za mantinelem.
52:41
Beneš skvěle zasáhl nohama a zachránil svůj tým od dalšího gólu.
52:21
Marvánek zkoušel přihrávku vzduchem trefit baseballovým úderem, ale minul míček.
51:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Firda (1:4).
51:50
Nepříjemná situace pro domácí. Bräuer se obtočil kolem tyčky a prostřeluje Beneše.
51:41
Sparta má problém s vybojováním míčku.
51:28
Zouzal přestřeluje a míček končí mimo hřiště.
51:24
Křenek trefuje připravený blok.
51:05
Bylo k vidění několik zblokovaných střel i přihrávek. Míček mají ve svém držení stále sparťanští hráči.
50:44
Sparta v úvodu přesilové hra kombinuje kolem brány.
50:12
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky.
50:12
Košir se snažil protlačit kolem brány a byl faulován.
48:31
Beneš vyráží další pokus Vítkovic.
48:10
Pokud budou chtít domácí s výsledkem zápasu něco udělat, budou muset hodně zabrat.
48:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Adam Delong (1:3).
48:06
Po tvrdém souboji u mantinelu zůstává na zemi ležet Nehera. Dohrané akce navíc končí gólem ve sparťanské bráně.
46:54
Pruner napadal Šebestu, kterému nedělalo problém ho oběhnout. Následně hledal krosovkou nabíhajícího Hájka, ten ale na přihrávku nedosáhl.
46:08
Delong dobře zblokoval Ujehlyiho střelu.
45:31
Kareš si dobře počíná při napadání. Několik zpomalil rozehrávku hostů, ani jednou se ale nedostal k míčku.
44:20
Delonga domácí obrana natlačila na mantinel, až se vítkovický útočník ocitl skoro až na domácí střídačce.
43:51
Nyní se Svatoš taky předvedl se svými útočnými dovednostmi. Jeho střelu ale zablokoval soupeř.
43:27
Svatoš si připisuje další zblokovanou střelu.
42:55
Na Časarovu přihrávku byl Ježek krátký.
42:22
Hezkou kombinaci Vítkovic nedotáhl Jastřembský do konce.
40:58
K míčku se Vítkovice dostávají téměř až po minutě.
40:42
Karešův pokus opět vyráží Souček.
40:26
Šanci Sparty vyráží Souček za mantinel.
40:01
Poprvé v dnešním utkání vyhrála buly Sparta.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha - 5, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 6.
40:00
39:59
Sparta hosty do posledního útoku nepustila.
39:45
Konec třetiny se zatím dohrává v poklidu. Vítkovice čekají na poslední akci.
39:14
Garčar končí za mantinelem.
39:12
Jedna střela za druhou teď létají kolem Součka. Brankář hostů má plné ruce práce.
38:49
Ujhelyi přihrával od mantinelu Garčarovi, ten na míček nedosáhl.
38:14
Firdovu přihrávku na půlce zblokoval Časar.
37:19
Pruner chtěl v situaci 2 na 1 přihrát nabíhajícímu Koširovi, přihrávku šikovně zblokoval dobíhající obránce.
36:28
Garčarovi sjel míček a Hájek se tak dostal do nebezpečné pozice. Míček jen neškodně projel před bránou.
36:03
Hájem střílí jen do připraveného Svatoše.
35:27
Řezaninovu nepříjemnou střelu nejprve tečoval Pažák, míček pak líznul ještě břevno a končí za mantinelem.
35:12
Potyčku Prunera a Jastřembského rozhodčí rozehnali.
34:38
Hubálkovu střelu Beneš vyráží před sebe.
34:20
Dnešní utkání sleduje 562 diváků!
32:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Marek Zouzal (1:2).
32:53
Už už to vypadalo, že budou mít domácí obrovskou smůlu. Zouzal nejprve nastřelil břevno, ale Pruner se dostal k míčku jako první a dorážkou snižuje skóre dnešního utkání.
32:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (0:2).
32:40
Delong s Jastřembským si sparťanskou obranu krásně vyťukali. Nejprve Delong přihrál za bránu stojícímu Jastřembskému, poté si naběhl na střed a nekompromisně zakončil do odkryté části brány.
31:55
Časar zasprintoval do rohu. Jemu ani Ježkovi se ale míček vybojovat nepodařilo.
30:39
Dlouhý výhoz na Košira skončil faulem Rýpara u mantinelu, Sparta bude rozehrávat.
30:17
Hubálkovu střelu z vytočení Beneš vyráží.
29:41
K nahozenému míčku se jako první dostal Delong a kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině.
29:18
Beneš vyráží míček do rohu.
28:03
Vítkovice kombinují na své polovině, Sparťané ke svým soupeřům rychle přistupují.
26:55
Souček si připisuje další zákrok.
26:32
Pažák vyslal pěknou střelu od mantinelu. Souček pouze vyráží za mantinel.
26:07
Vítkovičtí se neustále snaží dostat do středu hřiště. Sparťanská obrana je ale na svém místě a přihrávky hostů blokuje.
25:02
Nehera faulován, Vítkovice pořád na míčku.
24:47
Marvánek nepustil Delonga do výjezdu.
24:35
Ujhelyi v největší šanci domácích trefuje břevno!
24:08
Křenkovu střelu po zemi zastavuje Souček nohou.
24:01
Krejča si došel pro faul a Sparta tak bude rozehrávat z dobré pozice.
23:35
Kombinaci Sparty zakončil Marvánek střelou těsně vedle brány.
22:44
Rozehrávka Vítkovic před velkým brankovištěm. Delongovu střelu blokuje Svatoš .
22:29
Dobrý blok Garčara.
21:32
Zeman našel přihrávkou z otočky Krejču, stojícího na středu. Míček si ale zpracoval, a hosté tak měli dostatek času na postavení bloku.
21:20
Hubálek důraznější za bránou. Sparta bude rozehrávat z rohu.
20:40
Šebesta to zkoušel vzduchem na Hájka. Jako první se k míčku naštěstí dostal Bartoš a míček vyrazil do rohu.
20:37
Delong faulován u mantinelu.
20:04
I v úvodu 2. části utkání mají míček na svých holích vítkovičtí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 4, 1. SC TEMPISH Vítkovice - 4.
20:00
19:55
Jastřembského nahození těsně proletělo kolem Beneše.
19:22
Je vidět, že by se Sparta ráda pokusila o vyrovnání v závěru první části. Vítkovice jsou ale proti.
18:38
Vítkovice dlouho kombinovaly na vlastní polovině.
17:35
Garčarovo nahození z obrany blokuje Rýpar.
17:07
Domácí si rozehrávku pohlídali.
16:56
Standardní situace Vítkovic z útočného rohu.
16:13
Marvánek prověřil Součka. Jeho nepříjemnou střelu z poloviny ale brankář hostů bez problému chytá.
15:56
Sparta kombinuje na své polovině.
15:07
Časar pěkně vystihl přihrávku Vítkovic. Následně byl ale faulován a Sparta tak nemohla využít přečíslení 3 na 2.
14:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (0:1).
14:23
A Vítkovice svou přesilovku využívají. Ze středu brankoviště se dorážkou trefuje Šebesta.
12:50
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:50
Pruner byl moc důrazný v souboji u mantinelu a odpočine si tak na 2 minuty na trestné lavici.
12:41
Prunerovi se nepovedlo ze standardní situace ideálně zakončit. Míček neškodně proskákal kolem brány.
12:33
Šebesta s Řezaninou si úplně nerozuměli, a vítkovičtí tak přišli o míček.
11:52
Po delší době si připisuje zákrok Souček.
11:00
Pruner v šanci hledal přihrávkou Zouzala. Ten se ale neprosadil.
09:58
Křenek hledal na mantinelu Kareše, ten ale na přihrávku čekal a tak mu míček vypíchl jeden z vítkovických hráčů.
09:00
Delong vysunul napadání až k bráně domácích. Časar měl menší potíže, ale vítkovický útočník si pomohl faulem.
08:13
Z tvrdého souboje Prunera s Hubálkem si domácí hráč odnáší zlomenou hůl.
06:58
Beneš překazil radost Vítkovic, když skokem vychytal střelu po krosové přihrávce.
06:35
Další blok hostujícího týmu.
06:21
Košir mohl rychle zakončit, ale přihrávku od Zouzala nezpracoval.
05:22
Kombinace Sparty na útočné polovině žádnou větší šanci nepřinesla.
04:40
Garčar trefuje z výjezdu blokující obranu.
04:26
Časar hledal křižnou přihrávkou nabíhajícího Ježka. Ten míček těsně nestihl.
03:15
Vzápětí následovala ještě jedna střela domácích, vítkovický brankář opět úspěšnější.
03:09
Krásná kombinace Svatoše s Garčarem končí střelou, se kterou si Souček poradil.
02:37
Konečně se k míčku dostala také Sparta.
02:12
Vítkovice opět kombinují na vlastní polovině.
01:32
První střelu utkání si připisují hosté. Řezanina prověřil Benešovu pozornost.
00:58
Hosté už stihly vystřídat, ale do útoku se zatím nepouští.
00:05
Opatrný začátek utkání, na míčku jsou Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Josef Rýpar, Jiří Besta, Martin Nehera, Adam Delong, Jan Jastřembský
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Lukáš Ujhelyi, Michal Kareš