2:0
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 7:1
7. Lukáš Hájek, 31. Jakub Hubálek, 33. Jan Jastřembský, 46. Adam Delong, 54. Marek Bräuer, 56. Adam Delong, 56. Jan Jastřembský - 52. Radim Křenek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2 + Roman Oborák (VIT) OS:1; využití: 0:1; diváků: 754; zásahy brankářů: Lukáš Souček 15 - Martin Beneš 13; po třetinách: 1:0, 2:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 6:6, celkem 19:16
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 29 Souček, Sparta - 29 Křenek
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dnes jednoznačná záležitost. Zasloužený postup. Těšíme se na Superfinále. Válec
60:00
Komentář trenéra Sparty, pana Ondřeje Kašpárka: Celou sérii rozhodly zkušenosti a proměnování šanci. Vítkovice zaslouženým výkonem postupují do superfinále. Pro nás letos další cenné zkušenosti. Děkuji všem fanouškum Sparty, hráčům a realizačnímu týmu.
60:00
59:22
Černý vzduchem na Herblicha, ten ale další gól nepřidává
58:38
Ale na hřišti stále nikdo nic nevypouští.
57:48
Na tribunách už se slaví.
55:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Adam Delong (7:1).
55:22
Tak teď to zkusila Sparta v šesti delší dobu v kuse a výsledkem jsou další dva inkasované góly
55:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (6:1).
54:25
Teď nemá míček, takže je zase v pěti. Myslím, že se to takhle ještě párkrát prostřídá
53:50
Sparta jde do šesti.
53:32
Timeout ACEMA Sparta Praha
53:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jiří Besta (5:1).
53:32
Gól Bräuera a time out Sparty
51:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Luka Časar (4:1).
51:06
Tak ne, no. Sparta přesně s koncem přesilovky snižuje
50:40
Domácí se brání celkem v klidu
49:06
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
49:06
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest.
47:56
Nehera a Rýpar ve spolupráci se Součkem zastavují další snahu Sparty
45:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (4:0).
45:28
Besta mladší pláchl po levém křídle, naservíroval stejně jako včera Delongovi a ten neměl problém zavěsit!
44:55
Opět v akci Hubálek, tentokrát odkopává do zámezí na fotografa Kamila Bestu, ten efektně zpracoval a vrací míček na plochu. Luxusní akce na středu hřiště.
44:29
Hubálek zprasen Krejčou ale vstává a pokračuje ve hře.
42:50
Dva zákroky Součka v rychlém sledu.
41:32
Tak Herblich jen zaskakoval za zraněného Šebestu. Ten už je ale zpět na hřišti.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 9:6
40:00
39:10
Vítkovický kotel přeřvává ten sparťanský, i když ten o sobě dává taky znát.
36:00
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
34:20
Na hřišti se v domácím dresu poprvé objevuje Lukáš Herblich
32:12
32:12
Nebezpečná situace na brankovišti Sparty. Asi šestnáct dorážek se neujalo ale sedmnáctá Jastřembského ano, 3:0!
30:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Jan Šebesta (2:0).
30:03
Hubálek sice včera gól nedal ale teď z křídla trefil na bližší tyč!
29:22
Na své včerejší střelecké úspěchy teď málem navázal Besta ale míček se nějak vykutálel z brankoviště.
28:55
Svatoš asi tak o 23 a půl centimetru vedle
28:11
Pruner teď před brankou Vítkovic zblokoval střelu svého spoluhráče Krejči.
27:00
Koširova dělovka z výjezdu. Souček ji zvládl vyrazit.
26:18
Rvačka na velkém brankovišti Sparty
25:55
Rýpar teď složil Košira. Rozehrávka Sparty.
24:38
Vítkovice kontrolují míček už asi minutu a půl v kuse
21:33
Dalekonosná střela Rýpara. Kareš nadvakrát vyráží.
19:02
Z pohledu domácích: dobře rozehráno, blbě zakončeno..
18:41
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
18:17
Výhoda pro Vítkovice
17:00
Dvě 44ky v akci ale ne florbalové. Strkanice Hájka se Svatošem
16:17
Bräuer se zničehonic dostal ke střele ale v podstatě jen pozdravil míčkem diváky na terase
15:22
Sparta je teď v náporu ale nic nebezpečného zatím nevymyslela.
14:14
Snad poprvé musel zasahovat Souček. Proti střele Prunera téměř z rohu.
12:06
Sparta se nemůže dostat přes postavenou obranu Vítkovic. Nepomohl lob Garčara ani střela Křenka téměř od vlastní střídačky.
09:41
Pěkná akce Vítek na jeden dotek. Poslední dotek byl ale blokujícího sparťanského hráče.
07:37
Dvě šance Sparty. Košir ani Garčar ale svá mířidla neseřídili přesně
06:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Bräuer (1:0).
06:35
Lukáš Hájek prolamuje své střelecké trápení po bekhendové příhře od Bräuera!
05:52
Rýpar rozpojil několik mantinelů a použil k tomu Prunera.
04:32
Zaplněná hala od začátku povzbuzuje oba týmy
02:45
Besta na Delonga a ten donutil k prvnímu zákroku Beneše.
00:49
Vítkovice si dnes mohou zajistit účast v superfinále, Sparta bojuje o prodloužení sezóny a podle toho zápas taky začal. Pěkně zostra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Ondřej Svatoš, Luka Časar, Lukáš Ujhelyi, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Josef Rýpar, Adam Delong, Jiří Besta, Jan Jastřembský