1:2
0:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 3:5
9. Ondřej Vošta, 16. Mikuláš Krbec, 39. Martin Pražan - 25. Jiří Curney, 40. Jiří Curney, 59. Jan Natov, 60. Jan Natov, 60. Martin Tokoš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 460; zásahy brankářů: Jan Barák 11 - Lukáš Bauer 16; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov 6:9 Boleslav
60:00
Střely celého zápasu: Chodov 19:16 Boleslav
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Pazdery: Chodov dnes předvedl nejlepší výkon v sérii, díky tomu se hrál vyrovnaný zápas nejen výsledkově, ale i herně. V závěru zápasu jsme měli štěstí, což byla odměna za pracovitý a obětavý výkon pro náš tým po celou dobu utkání. Na zítřek potřebujeme dobře zregenerovat.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: "Tohle se strašně těžko hodnotí. Kluci odehráli výborný zápas, ale bohužel na konci jsme dostali hroznou ránu. Celé play off nás sráží mizerná produktivita a individuální chyby. Série ale ještě neskončila, tak se jdeme připravit na zítra! Díky fanouškům za skvělou atmosféru!"
60:00
59:44
Novák vyhodil na Tokoše a ten pečetí dnešní utkání.
59:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Novák (3:5).
59:07
Curney žabkou našel Natova a ten trefil odkrytou klec.
59:06
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (3:4).
58:53
Natov z výběhu trefil pod ruku Baráka a máme srovnáno.
58:52
58:30
Boleslav to zkouší v 6 v poli.
57:30
Barák vytáhl skvělý zákrok proti Natovovi.
55:15
Chroust dojel Ondruška a Chodov si vyzkouší další přesilovou hru.
55:10
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
53:00
Vávra protečoval Pražanovo nahození, trefil pouze tyč.
52:00
Curney to zkusil backhandem a těsně minul Barákovu svatyni.
50:10
Kašovský si půjde odpykat trest a Boleslav má výhodu přesilové hry.
50:07
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
49:30
Nahození do brankoviště Chodova, Chodov hasí.
48:20
Pražan skvěle zablokoval střelu z pravé strany.
45:30
Chroust šel ze strany sám na Baráka a ten předvedl výtečný zákrok.
43:30
Chroust uvolnil Tomašíka na středu, jeho střela však letí nad.
43:00
Mikešovo nahození kryje Bauer.
42:00
Chodov uzamkl Boleslav na její polovině a snaží se vytvořit střeleckou pozici.
40:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začínají na balonku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 7:4 Boleslav
40:00
39:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (3:2).
39:58
Curney propálil blok soupeře a Boleslav dává Chodovu gól do šatny.
39:20
Bauer předvedl skvělý zákrok proti Pražákovi.
38:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (3:1).
37:30
Podhráský zkusil překvapit Bauera, ale ten byl pozorný.
36:41
Novák dohrál Ondruška a půjde si odpykat trest. Chodov si vyzkouší první přesilovku dnes.
36:40
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
Pražák od levého mantinelu prověřil Bauera.
34:00
Boleslav na balonku, Chodov se snaží pressovat, ale Bolka drží.
32:00
Střela od levého mantinelu byla zablokována Chodovskou obranou.
27:00
Pražák backhandem prověřil pozornost Bauera.
24:50
Tomašík našel Curneyho před odkrytou klecí a Curney zametl balonek za záda Baráka.
24:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (2:1).
24:00
Tomašík tvrdou střelou těsně míjí branku soupeře.
23:20
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
22:00
Střela Řezáče zablokována.
20:01
Úvodní buly vyhráli domácí a začínají na balonku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 6:3 Boleslav
20:00
19:00
Boleslav hraje s balonkem na své polovině a čeká co soupeř provede.
17:00
Matejčík prověřil tvrdou střelou ze středu rameno Bauera.
15:25
Krbec se skvěle obtočil z poza branky do nebezpečného prostoru a pod Bauerovou rukou vsítil druhý dnešní gól.
15:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Martin Řezáč (2:0).
12:00
Řezáč v dobré pozici těsně minu Bauerovu branku.
10:00
Bauer předvedl skvělý zákrok proti Mikešovi.
09:15
Chroust dohrál Baráka a Ondrušek si to nenechal líbit. Uvidíme hru 4 na 4
09:07
Vyloučen hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
09:07
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:10
Švajnýho střelu vyrazil Bauer před sebe a Vošta stál ve správný čas na správném místě a Chodov vede.
08:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Vošta, asistoval Marek Švajný (1:0).
07:00
Martin Řezáč pronikl hostující obranou jako nůž máslem, ztroskotal však na Bauerovi.
06:10
Matejčík se prodral do skvělé pozice, trefil však pouze spojnici branky.
05:00
Výtečný zákrok Baráka!
03:30
Nahození Kašovského zablokováno obranou.
02:30
Bína v dobré pozici minul branku Baráka.
01:00
Tvrdý začátek utkání plný soubojů. Zatím bez střely na branku.
00:01
Úvodní buly ovládli domácí a pouští se do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Tadeáš Chroust, Milan Tomašík, Aleš Höffer, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek