1:0
2:0
- : -

Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB 4:2
5. Michaela Žáková, 21. Linda Detková, 58. Eva Stará, 60. Michaela Žáková - 1. Irena Palatínusová, 17. Kristýna Sobotková; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 17 - Karolína Špačková 41; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0;
60:00
Střely v 3. třetině: Bulldogs 16:5 Mladá Boleslav
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas byl podle očekávání boj o každý metr hřiště. Jsem hrdý na holky, které se ukázaly jako pravé bojovnice. Jsem hrdý na naše diváky, kteří nás celý zápas hnali vpřed. Gratuluji domácím k postupu a přeji jim hodně štěstí v dalších bojích.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dobře jsme se připravili na jejich údernou pětici a i přes nedorozumění v prvním střídání, jsme obranné činnosti zvládli mnohem lépe než v Boleslavi. Škoda neproměněných šancí, nemuselo by to být takové drama, ale soupeřova brankařka předvedla velice dobré zákroky. Děkujeme soupeři za kvalitní sérii a je škoda, že takových zápasů v lize není více.
60:00
Nejlepšími hráčkami utkání byly vyhlášeny obě brankářky, Karolína Špačková a Sabina Dvořáčková.
60:00
59:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (4:2).
59:31
Žáková opět trestá chybu hostů.
57:48
Timeout Florbalová akademie MB
57:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Linda Detková (3:2).
57:48
Celá hala jásá.
57:05
Výborná individuální akce Hložankové.
56:24
Rozběhlou Horákovou zastavila na mantinelu Zamazalová.
55:41
Stará posílá výbornou střelu od mantinelu.
53:17
Bachratá bojuje o každý balón a šanci dostat se dopředu.
51:57
Vyloučen hráč Romana Bačová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
51:33
Komínková skvěle napadá své protihráčky.
49:17
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
48:23
Vyhrocenost utkání přibývá na intenzitě každou minutou víc a víc, a s tím se také zvyšuje hlasitost skandování fanoušků.
46:08
Bachratá úžasně zakročila v boji u mantinelu a získává míč.
43:59
Utkání je dnes velmi bojovné z obou stran, jde totiž o všechno!
40:46
Zamazalová skvěle zamezila přihrávce přes střed a tím překazila nadějnou šanci soupeřů.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Bulldogs 15:6 Mladá Boleslav
40:00
39:48
Úžasně mířený cross Hložankové na Žákovou, míček Žákové však sjíždí.
38:14
Babáčková skvělé napadání.
35:47
Domácí mají nespočetně mnoho šancí, štěstí ale dnes asi nestojí na jejich straně a zatím se jim nedaří moc proměňovat.
33:49
Bačová P. po úžasném úniku nešťastně promáchla svoji skvěle vybojovanouu šanci.
31:12
Žapková to pálí od půlky na Dvořáčkovou, ta zkušeně vyráží.
29:20
Žáková z rohu na Hložankovou skvěle na střed, střela však končí v rukou Špačkové.
26:36
Domácí buldočky jsou po většinu času na balónu.
24:41
Mrázková se prokličkovala od půlky hřiště až před bránu a orazítkovala pravou tyčku domácích.
22:52
Žáková se nenápadně vytočila dostředu a střílí těsně k tyčce, Špačková pohotově zareagovala a vyráží.
21:16
Na dnešní utkání přišlo domácí tým podpořit desítky fanoušků a vytváří zde nádhernou atmosféru.
20:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Monika Zamazalová (2:2).
20:14
Nádherná akce domácích, která končí gólem, stav utkání je 2:2.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Bulldogs 14:8 Mladá Boleslav
20:00
19:36
Palatínusová si vyjíždí z rohu na bránu domácích a střílí, Dvořáčková ale bez problému chytá míč do svých rukou.
18:52
Bačová R. svou dělovkou od půlky dala pořádně zabrat Špačkové.
17:39
Komínková posílá nádherný cross na Starou, ta promachuje.
16:35
Sobotková se toho nebála a střela backhandem ji ze středu hřiště vychází.
16:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková bez asistence (1:2).
14:05
Bačová P. výborně vybojovala míč na soupeřově půdě.
11:23
Boleslav pronikla velmi rychle k soupeřkám, nedůraz buldoček před bránou jim málem zajistil gól.
10:52
Žáková to zkouší lehkou střelou od mantinelu, neúspěšně.
07:20
Hložanková statečně bojuje u mantinelu a míček získává právem na svoji čepel.
04:33
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková bez asistence (1:1).
04:33
Hráčka Boleslavi nahrála jinam než chtěla, Míša Žáková šance využila a stav utkání je 1:1.
03:58
Teď se situace prohodila, Detková na Starou, ale opět to nevychází.
02:10
Stará od mantinelu na Detkovou před bránu, ta však střílí nad.
00:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Eliška Mrázková (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhrává na svou stranu tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Tereza Kabátová, Monika Žapková, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Yvona Dostálová, Eva Stará, Linda Detková
00:00
Vítám vás na online zápisu rozhodujícího utkání o postup do finále mezi domácími Bulldogs Brno a hostující Mladou Boleslaví.