1:1
1:0
- : -

Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:2
13. Vojtěch Kaluža, 16. Lukáš Kučera, 25. Dominik Czeszewski, 60. Lukáš Kučera - 17. Štěpán Kaleta, 36. Adam Choma; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Haleš 29 - Štěpán Zerzoň 19; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 12.
60:00
Počet střel celkem: Domácí - 23, Hosté - 31.
60:00
Komentář trenéra domácích: Žádná florbalová paráda to dnes nebyla, ale zafungoval nám morál a to rozhodlo. Díky Vítkám za sérii a těšíme se na další kolo. Jdeme si pro třetího fleka.
60:00
Komentář trenéra hostí: Pozdě býka honiti... Sezóna skončila prohrou a to jsme nechtěli. Gratulujeme soupeři k postupu.
60:00
59:59
Kluci to dokázali, vítězí jak dnes tak v celé sérii a Vítkovicím končí sezona!
59:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera z trestného střílení (4:2).
59:43
Brejk zastavený faulem, je tu nájezd pro domácí!
58:13
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:10
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:10
A na druhé straně zastavil protiakci Verner pouze s faulem a máme tu další šanci na srovnání.
56:04
Hosté teď hrozně propadli, ale Šmídovo zakončení postrádalo asi úplně všechno.
55:04
Vítky nyní v tlaku, moc nechybělo a Gattnar by srovnal.
52:53
Haleš ukázkovým přesunem zlikvidoval Kapcovu šanci.
52:23
Domácí perfektně odblokovali oslabení a jsme v plném počtu.
51:00
Hosté teď můžou srovnat po baseballové vložce od Vernera.
50:23
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:00
Dnešní utkání sleduje 25 diváků, většina z Ostravy.
49:50
Gattnar si nerozuměl se Sidunovem ale Vítky zůstavájí u balonku.
47:25
Kohoutek nyní prověřil Zerzoně z dálky, vítkovický strážce branky odolává.
45:58
Czeszewski nyní zakopnul o mantinel a přidělal práci naším pořadatelům.
44:14
Hanzlík ze středu těsně mimo.
42:24
Domácí útočníci teď poslali Zerzoně totálně na párek, nicméně do Šmídovi střely na poslední chvíli skočil Malina.
40:24
Vítkovice od začátku třetiny vytahují presink, takže snad se dočkáme zajímavějšího florbalu než ve 2. části.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 8, Hosté - 12.
40:00
39:50
Další šance Petržely ještě před sirénou, ale opět bez gólového efektu.
38:17
Macek sám před kasou a opět mimo, to samé o pár okamžiků později Šmíd.
35:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Tomáš Hanzlík (3:2).
35:39
Trocha nedůrazu před kasou a hosté trestají. Choma silou vůle asi na čtyřikrát dotlačil míček za čáru.
33:54
Stále se nic moc neděje, domácí na balonku, ale ani střela z toho není.
30:42
Teď měli domácí štěstíčko, po střele Sekuly a Halešově zákroku poskakoval balonek po horní části branky.
30:03
Nyní vidíme ospalejší část utkání, na hřišti se toho moc neděje.
26:56
Haleš teď neuvěřitelným způsobem "vyštěkal" míček z branky. Přes závar jsem to kloudně neviděl, ale i podle reakcí to bylo něco neskutečnýho.
25:42
Nedělova střela skončila málem až na tribuně.
24:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Lukáš Kučera (3:1).
24:10
JE TO TAM!! Tak jsme se dočkali, Kučera opět připravil pro Czeszewského luxusní pozici, ale tentokrát už se pardubický hroťák nemýlil. Procedil míček pod Zerzoněm a domácí vedou o dvě branky.
21:09
Petržela teď byl osamocen před úplně odkrytou bránou, i on sám už byl přesvědčen že to je gól, ale míček jen pohladil břevno a odskákal za mantinel.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí - 8; Hosté - 7.
20:00
19:57
Kaluža v posledních vteřinách ještě prověřil Zerzoňe, ale do kabin jdeme za stavu 2:1.
19:01
Tlak domácích skončil pouze střelou do boční síťky.
17:36
Herblichova backhandovka alá Ondřej Ryšavý orazítkovala tyčku.
16:30
A Vítky jsou na koni, Neděla v obrovské šanci přestřelil.
16:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Rostislav Gattnar (2:1).
16:00
Ale máme tu rychlou odpověď, Gattnar našel Kaletu na středu a ten vymetl pavučinky.
15:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (2:0).
15:41
Naštěstí to napravil Kučera, který další Šmídovou nabídkou nepohrdnul.
15:30
A nyní ještě zblokoval Kohoutkovu střelu mířící ukázkově na zadní.
14:20
Šmíd lahůdkově připravil prázdnou kasu pro Czeszewského, ten se ale dneska dobře nevyspal.
13:05
Vítkovičtí se snažili o vyrovnání, ale Haleš zaklel branku a ani na třikrát se nenechal překonat.
12:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval David Petržela (1:0).
12:36
A je to tu! Domácí kapitán potvrzuje svou střeleckou formu a bombou od manťáku otevírá skóre.
11:11
A opravdu to vypadá že hosté se nám už probrali, Koch v gólovce promáchnul.
10:20
Jako bych to zakřiknul, z ničeho nic se před Halešem objevil Vojáček a domácí golman musel předvést své umění.
09:42
Obrázek hry se nám nemění, Pardubice většinou na míčku a snaží se vytvářet šance, Vítky spíš brání.
07:28
Šance střídá šanci, ale Zerzoň stále odolává.
05:44
První lajna domácích rozdává lístky na kolotoč, kéž by si Dominik seřídil mířidla...
05:04
Kohoutek nasadil gajdy jednomu z obránců a byla z toho šance pro Czeszewského, ten ze vzduchu neuspěl.
04:25
Herblich se nyní protlačil středem a připisuje si první střelu utkání.
02:32
Weinelt zatím v obraně nedává Vítkovickým ani milimetr prostoru.
00:28
Utkání začíná mírnou převahou domácích na hřišti, v hledišti však vedou hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Kryštof Malina, Jan Besta, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera