2:1
4:0
- : -

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 9:2
9. Ondřej Blažek, 11. Ondřej Blažek, 19. Jaroslav Dlabač, 26. Milan Picmaus, 36. Jaroslav Dlabač, 50. Tomáš Sýkora, 51. Lukáš Vlach, 53. Jaroslav Dlabač, 58. Ondřej Blažek - 17. Ondřej Zerák, 25. Filip Dvořák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:5 + Vít Petříček OS; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Brestovský 24 - Lukáš Kratochvíl 24; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:0;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 15:9
59:59
Střely celkem 33:26
59:59
Vyjádření trenéra domácích Michala Pazderníka: "Oproti včerejšímu utkání jsme byli aktivnější a donutili jsme hráče Žďáru k chybám, které jsme dnes dokázali potrestat. Doufám, že na tento výsledek navážeme příští týden ve Žďáře."
59:59
Vyjádření trenéra hostů Filipa Dvořáka: "Jestli se v den utkání nemůžu vyjádřit k výkonu rozhodčích, tak bych rád pochválil rozhodčí včerejší. Dnes jsme byli všude o krok pozadu a soustředili se i na věci mimo naši hru. Stav 1:1 bereme a těšíme na domácí fanoušky. Děkujeme soupeři."
58:40
Kratochvíl vychytal Blažkův nájezd.
58:00
Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jaroslav Dlabač (9:2).
56:47
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nesportovní chování.
56:47
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. - osobní trest.
55:30
Třebíčtí fanoušci přestali povzbuzovat svůj tým protože už to nepotřebují.
54:00
Blažek znovu zkusil překonat Kratochvíla střelou po přihrávce přes celé hřiště.
53:20
Třebíč nemá problém dostat se do útočného pásma.
52:58
Timeout Hippos Žďár n/S.
52:58
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Ondřej Blažek (8:2).
51:30
Petr Brestovský dnes odchytává velmi dobrý zápas a opět předvedl krásný zákrok.
50:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Milan Picmaus (7:2).
49:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora bez asistence (6:2).
49:38
Domácí hrají v plném počtu.
49:00
Hostující brankář Kratochvíl velmi obětavě vykopl míček.
48:30
Kaman tečovatl střelu, míček naštěstí proletěl kolem tyčky.
47:38
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
46:50
Odloužené vyloučení, Žďár jde do 6ti.
46:20
Macálka leží na zemi, nejspíše koňar do stehna.
45:50
Kafka se rozčiluje výroky rozhodčích.
45:00
Žďár se sám vyhnal z útočného pásma špatnou přihrávkou.
43:40
Domácí dnes mají opravdu velkou smůlu, už po několíkáté trefují tyčku.
42:00
Hippos se velmi dobře ubánil v přesilovkách.
41:25
Hosté hrají v plném počtu.
40:41
Hosté hrájí ve čtyřech.
40:20
Třebíč chce využít každou příležitost pro střelu.
39:40
Třebíč v této přesilovce trefila už 3 tyčky.
39:25
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:41
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
38:10
Hosté se zatím bez problému brání.
37:07
Vyloučen hráč Richard Kafka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
35:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Vlach (5:2).
35:30
Vlach poslal přihrávku k brance na Dlabače, ten už jen jednoduše doklepl míček do branky.
33:57
33:30
Hippos na chvíli získal míček, hra se ale již odehrává na polovině hostů.
32:40
Snipeři roztáčí svůj kolotoč kolem Kratochvílovi branky.
31:57
31:40
Odložené vyloučení, Třebíč jde do 6ti.
30:20
Třebíč dobývá žďárskou pevnost.
29:10
Dvořák velmi elegantně obehrál Štveráčka o míček.
27:50
Janata měl prostor ke střele, branku ale netrefil.
26:40
Benáček nechtěně trefil Dvořáka rokou do ucha.
25:30
Blažek v těžké situaci, nepodařilo se mu ideálně trefit míček po dlouhém náhozu Sýkory.
25:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Milan Picmaus, asistoval Jaroslav Dlabač (4:2).
24:50
Benáček je v soubojích až moc rychlý s hokejkou, téměř po káždé sekne do hokejky.
24:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Richard Kafka (3:2).
24:00
Blažek velmi lehce sebral míček.
21:50
Picmaus si povodil hostující hráče.
20:40
Vlach při napadání nechtěně seknul do hokejky, Dvořák bude rozehrávat z rohu přiště.
19:50
Macálka si počkal za brankou na konec třetiny.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Lukáš Macálka (3:1).
18:05
Přečíslení 3 na 1 potrestal Dlabač po přihrávce Macálky.
16:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Filip Dvořák (2:1).
16:54
Přesně po minutě přesilovky hosté snížují a dostávají se tam do tempa.
15:55
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
13:40
Hrubý se na velkém brankovišti vytáčí a střílí, Petr Brestovský zatím bezchybný.
12:30
Macálka se Sýkorou si velmi krásně ťukli balon, Tomáš Sýkora ale bohužel branku přestřelil.
11:00
Žďár už se rozkoukal, konečně začíná být zajímavá i hra na druhé straně.
10:12
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Tomáš Sýkora (2:0).
09:50
Třebíč rozehrává v blízkosti branky, Picmaus trefuje pouze zeď.
08:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Salák (1:0).
08:44
Blažek doráží míček do branky po střele Saláka.
07:40
1 na 1. Picmaus čistě obral žďárského hráče.
07:00
Salák Filip vyslal velmi prudkou střelu, míček se ale odráží od blokujícího hráče.
06:00
Dlabač v šanci, Kratochvíl ale chytá.
03:40
Haman přihrával na Dvořáka, ten bohužel trefil míček hranou čepele a který končí za mantinelem.
02:00
Hosté se zatím nedostali do zápasu, koukají na třebíčský kolotoč.
00:30
Třebíč už po 30 sekundách střídá, hráči se ani neproběhli.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Richard Kafka, Lukáš Zeisel, Ondřej Dvořák, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Lukáš Macálka, Lukáš Vlach, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata