1:4
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:5
14. Vojtěch Kužela, 14. Adam Hudeček, 25. Zdeněk Malich, 58. Jiří Halama - 22. Daniel Šterbák, 24. Adam Kocián, 25. Matěj Čermák, 36. Matěj Čermák, 55. Matěj Čermák; rozhodčí: Adam Hollósy - Marek Loskot; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: David Nečas 14 - Filip Čermák 22; po třetinách: 2:0, 1:4, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 10, hosté - 6.
60:00
Střely celkem: domácí - 25, hosté - 19.
60:00
Vyjádření vedoucího mužstva hostů Davida Hendricha: Dnes jeden z nejlepších našich výkonů v sezóně. Kluci splnili vše co měli a do zápasu dali všechno. Děkujeme Brnu za skvělou sérii, která přinesla výborný florbal na obou stranách.
60:00
Vyjádření trenéra domácího týmu Jana Niznera: Tak nakonec né moc pěkné utkání. Nemám vůbec radost. Gratuluji soupeři k postupu.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Vojtěch Kužela, hosté - Matěj Čermák.
60:00
59:01
Domácí opět v šesti.
57:48
Halama se nejlépe zorientoval na brankovišti a prosazuje se z dorážky.
57:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jonáš Kůra (4:5).
57:20
Domácí v šesti.
55:49
Malich se dobře nacpal od pravého mantinelu před hostující bránu, ale bohužel přestřelil.
54:27
Hosté svůj gól komentují slovy "dobrej pinból" no a já bych to sám líp neřekl. Po sérii nepřesností, dorážek, sklepávaných balonků ze vzduchu se prosazuje Čermák a kompletuje hattrick.
54:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Adam Kocián (3:5).
51:55
Nečas drží domácí tým.
50:12
Jonáš Kůra našel Halamu, tomu bohužel balonek odskočil od čepele v tom nejhorším momentu.
46:42
Hájkova střela skoro z poloviny hřiště, Čermák chytá.
44:50
Domácí odmítli možnost vyrovnání a poslali balonek místo do brány do autu.
44:31
Výborný zákrok domácího Nečase.
43:15
Malich se rozhodl řešit situaci 2 na 1 střelou, Čermák se ji zase rozhodl řešit zákrokem, a tak se stav nemění.
41:15
První střelu třetí třetiny si připsal Matyáš Kůra, Čermák bez větších problémů chytá.
40:01
I do třetice vyhrávají úvodní buly třetiny hosté.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 6, hosté 6.
40:00
39:51
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
39:51
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
38:42
Jonáš Kůra střílí těsně vedle brány, následnou dorážku promáchl Hudeček.
37:45
Závaru před hostující bránu nedokázal využít žádný z domácích útočníků.
36:55
Hudečkova střela do bloku.
35:27
Čermákův plachťák obletěl všechny bránící hráče i bezmocného Nečase, který viděl přibližně nic.
35:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Matyáš Velc (3:4).
34:55
Hosté zatím hrají celou dobu s balonkem, ale nepřipsali si zatím jedinou střelu, která by nešla do bloku.
33:24
Popovský zbytečně sekal a bohužel si odsedí dvě minuty.
33:23
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
32:42
Další backhendové zakončení, Nečas chytá.
31:01
Šterbákův backhend těsně vedle.
29:20
Jonáš Kůra našel tvrdým krosem zabíhajícího Klimeše, ale ten nedokázal zakončit.
26:50
Bratři Kůrové mají evidentně nějakou krizi, protože mladší Matyáš teď právě místo krosu na volného Klimeše, trefil do zadku Jonáše.
24:29
Domácí se nyní v přímém přenosu dívali na to, jak jim vedení mizí před očima, a to doslova - tři stáli okolo Čermáka, ale nikdo ho nebránil natolik, aby se neprosadil.
24:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák bez asistence (3:3).
24:02
Domácí si berou zpět svoje vedení, Kužela našel žabkou Malicha, a ten chladnokrevně zakončuje.
24:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vojtěch Kužela (3:2).
23:22
A je vyrovnáno po nahrávce Richtra se prosazuje Kocián.
23:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Daniel Richtr (2:2).
22:35
Parádní kros Hronka na Halamu, Čermák si připsal parádní zákrok.
21:57
Z dorážky se prosazuje hostující Šterbák a snažuje tak na 2:1.
21:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Matyáš Velc (2:1).
21:25
I hosté si už připsali první střelu ve druhé třetině.
20:32
Ale první střelu si připisuje domácí Hronek, nutno říct, že měla spíše propagační charakter.
20:01
I druhou třetinu začínají úspěšnějším buly hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 9, hosté - 7.
20:00
19:55
Obrovská šance hostí, ale Kavanovi balonek v momentu střely skočil.
18:00
Obrovské šance hostů, Nečas však zatím odmítá kapitulovat.
17:21
Halamův backhendový pokus vyráží Čermák.
16:57
Domácí se úspěšně ubránili a už hrají s balonkem na svých hokejkách.
15:35
Domácí zatím hráli s balonek a až nyní se hostům povedlo jim ho odebrat.
14:58
Halama dohrál protihráče a půjde si odpočinout v naší společnosti.
14:57
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
13:46
A je to 2:0 Jonáš Kůra posunul balonek na Hudečka, a ten se krásně trefil k levé tyči Čermákovi brány.
13:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jonáš Kůra (2:0).
13:08
Kužela se prosazuje dalekonosnou střelou a domácí tak vedou 1:0.
13:07
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Šimon Hronek (1:0).
10:22
Hosté se po kombinaci dostali před domácí bránu vše zažehnal pohotovým zákrokem Nečas.
08:22
Nejprve střela Bednáře, poté výborný obraný zákrok Kužela, domácí se evidentně dostávají do varu.
06:02
Dobrá akce domácích končí zákrokem Čermáka helmou proti Malichově střele.
05:33
Faul na Čermáka a po následné standartce našel Kůra M., Hronka , kterému bohužel střela z první nesedla.
03:35
Nebezpečná akce hostí Nečas ve stylu chytám horkej brambor chytá.
02:05
První střela hostů, Nečas vyráží.
00:02
První buly pro hosty a jdeme na věc.
00:01
Zápas začne o chvíli později kluci ze Sparty nám tu pět minut odříkávali básničku (pokřík).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Lukáš Kašpar, Jan Linhart, Josef Huňat, Vilém Kavan, Matyáš Velc
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Vojtěch Kužela, Šimon Hronek, Jiří Halama, Zdeněk Malich