3:4
0:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - 1. MVIL Ostrava WOOW 5:8
10. Jakub Téra, 20. Petr Černý, 26. Jan Savický, 35. Ondřej Macháček, 38. František Donaj - 18. Adam Tesárek, 23. Richard Klimek, 25. Adam Tesárek, 26. Šimon Kouba, 36. Jakub Smrčka, 49. Michal Sládek, 51. Jakub Smrčka, 56. Tomáš Kubíček; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 27 - Vojtěch Kořínek 32; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:3;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: Náchod 12: Ostrava 15 Střely celkově: Náchod 37: Ostrava 35.
60:00
Nejlepší hráč domácích: Filip Pajkrt Nejlepší hráč hostů: Jakub Smrčka
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: Dnes to bylo jenom o tom, kdy si uvědomíme, že nesmíme dělat hloupé chyby a nechat soupeře dotáhnout do plichty. O 2. přestávce jsme si to řekli, a jakmile jsme odskočili o 2 góly, měli jsme zápas pod kontrolou. Chtěl bych kluky pochválit za bojovnost, zítra budeme ještě silnější. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Play-down rozhodují chyby v obraně a my jsme jich dnes udělali hodně. Stav je 1:0 a zítra se hraje od nuly. Díky fanouškům za podporu.
60:00
59:45
Ještě prošla pěkná střela Savického až ke golmanovi.
59:24
Hosté jsou v plném počtu.
57:58
Skvělý zákrok Vlasty Skalického a jeho zachycení míčku nohou zabránilo dalšímu průšvihu pro Náchod.
57:24
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:24
Vyloučen hráč Jan Hranický družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
57:13
Po delší době zase pěkná střela, tentokrát od Mědílka.
55:34
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Tomáš Kubíček, asistoval Daniel Kotzur (5:8).
55:34
A následná střela Kubíčka již byla gólová definitivně.
55:16
Sólo únik Sládka v oslabení byl málem gólový.
53:49
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
53:49
Takže během 10 vteřin nám tu proběhne hra 4 na 4 a poté už přesilovka domácích po sekání Klímka.
52:41
Ani toto oslabení není úplně tradiční. Náchod si umí vytvořit šance i navzdory početní nevýhodě.
51:59
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
51:46
Břevno pro Ostravu, při kterém všem zatrnuly zuby.
50:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Richard Klimek (5:7).
50:31
Série podivných gólů hostů pokračuje i touto brankou. Tentokrát si balonek doskákal přes Skalického do brány za pomoci jednoho ostravského hráče.
48:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Svačinka (5:6).
48:12
Takže tato přesilovka byla pro hosty úspěšná a zvýšili své vedení na 6:5.
47:34
Skalický zazářil a nadloktím! vyrazil míček z brány.
46:53
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
46:53
Náchodský mladík Pajkrt byl vyloučen za sekání a Náchod si tak musí poradit se dvěma minutami oslabení.
45:23
Jeden ostravský hráč se zhroutil k zemi po srážce, ale rychle se z toho otřepal.
44:08
A Náchod pokračuje v pěkných, leč neúspěšných akcích.
43:25
Nadějný protiútok Světlíka po fajn přihrávce Donaje šel těsně mimo bránu.
41:49
Teď byl naštěstí včas zastaven ostravský protiútok.
41:13
40:56
Pěkná střela Bureše jako vyústění přesilovky šla bohužel mimo bránu.
40:01
Úvodní buly pro Ostravu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: Náchod 15: Ostrava 12.
40:00
39:55
Náchod si svou přesilovku nejspíše přenese do třetí třetiny.
39:13
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
37:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Jan Světlík (5:5).
37:17
Další ukázka skvělé techniky F. Donaje v ikonickém čase 17:17 druhé třetiny udělala radost domácím, jelikož z ní byl vyrovnávací gól. PS: Všimněte si že 3x17 je 51, číslo Františka Donaje. Tento čas se tedy skvěle hodí pro jeho gól!
37:05
Z rozehrávky v ostravském rohu vzešla vcelku pěkná akce.
36:32
Pěkně rozjetý nadějný útok domácích vedený Macháčkem nebyl úspěšný.
35:59
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jan Hranický (4:5).
35:59
Nedostatečně pokrytá střela Smrčka opět změnila skóre ve prospěch Ostravy.
35:09
Další ze zbytečných domácích kiksů na vlastní polovině zapříčinil další ztrátu míčku.
34:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jonáš Mědílek (4:4).
34:38
A je vyrovnáno! Výtečná střela Macháčka sedla do prázdného místa v brance jako jeden dílek puzzle do zbytku obrázku.
33:20
Teď náchodským zatrnulo - Pajkrt před vlastní bránou byl atakován, ale míček udržel a stáhl se za bránu.
31:58
Ostravský kapitán se nyní vcelku rozčiluje nad rozhodnutím a "mírností" rozhodčích.
30:24
Dobrá šance třetí náchodské lajny šla bohužel taky mimo bránu.
30:00
Dnešní utkání sleduje 72 diváků. Děkujeme!
29:25
Další nadějná střela hostů naštěstí letěla mimo.
28:47
Náchod se konečně dostal zpod ostravského pressu a přešel do útoku.
27:25
Teď se asi pořádně zapotil Jan Čečetka, když se snažil poslat míč pryč od domácí branky, ale dvakrát promáchl, a trefil se až na třetí pokus.
25:41
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jakub Smrčka (3:4).
25:41
A další gól během necelých dvou a půl minut! Tentokrát ale měla štěstí zase Ostrava, a tudíž mění skóre na 4:3.
25:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický, asistoval Petr Černý (3:3).
25:09
Ale z vedení se netěší nadlouho. Zafungovala klasická souhra Savický-Černý a je vyrovnáno.
24:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Sládek (2:3).
24:35
A dalším gólem zvyšuje Ostrava na 3:2.
24:19
Jeden ostravský hráč šel do souboje ze vzduchu a když do něj domácí narazil ramenem, zhroutil se k zemi. Poté došel na střídačku k ošetření.
22:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Jan Lacina (2:2).
22:54
Ostrava dnes střílí hodně šťastné, až náhodné góly. Tento proskočil přímo skrz ruce vyjetého golmana a doskákal do brány.
21:12
I počátek druhé třetiny je ze strany hostů mírně statický, ale oba týmy jsou již aktivnější než v první třetině.
20:01
Úvodní buly pro Náchod.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: Náchod 10: Ostrava 8.
20:00
19:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jan Savický (2:1).
19:31
Savický odčinil svůj předchozí faul a nahrál na gólovou střelu.
19:13
Naději na gólovou střelu zmařil hostům už poněkolikáté skvělý brankář.
17:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek bez asistence (1:1).
17:55
A Ostrava nyní vyrovnává, a to z dalšího volného úderu před brankou Náchoda, který pěkným obloučkem hodil do branky Adam Tesárek.
17:48
Domácí jsou v plném počtu.
17:01
Ale zatím to moc jako oslabení nevypadá, jelikož domácí skvěle brání, a dostávají se i do útočných akcí.
15:48
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
15:48
A bude se vylučovat! Náchod si zkusí oslabení kvůli sekání Jana Savického.
14:36
Hosté mají volný úder před branou domácích, ale brána ani tentokrát nebyla trefena.
12:39
Další slušnou střelu domácích, která nyní skončila v golmanových rukou, zařídil Petr Černý, hráč hostující z Pradubic.
11:43
Hosté přešli do protiútoku, ale Náchod se drží pomocí kvalitní obrany.
10:39
Náchod nyní pěkně zapresoval a držel Ostravu v šachu.
09:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Téra, asistoval Jiří Vlček (1:0).
09:19
A z této akce následně vzešlo přečíslení Náchoda a první dnešní gól vsíťený Jakubem Térou!
09:14
Teď si Čížek skvěle obehrál jednoho hráče hostů a šel do útoku.
08:18
První skutečně zajímavý zákrok, skoro by se dalo říci zákrok na hraně, přišel z čepele ostravského hráče.
06:49
Únik Náchoda vedený Světlíkem skončil téměř dřív, než vůbec začal, a náchod se musí stáhnout zpět do obrany.
06:00
Hra je zatím taková pomalá, až ospalá. Míček sice lítá po hřišti, ale publikum je vcelku tiché a hráči obou týmů nejsou příliš aktivní ani agresivní.
05:09
František Donaj skvěle získává balón ze souboje u mantinelu.
03:59
Dobrý a hlavně čistý obranný zákrok Náchoda na samotného hráče před Skalického bránou.
02:37
Krásné přenesení hry přes celé hřiště nyní proběhlo v podobě přihrávky Pajkrta na Bureše. Na střelu už ale nedošlo.
01:09
Míček se nyní motá v držení hostů po okrajích náchodské poloviny.
00:01
Úvodní buly vyznělo lépe pro Náchod, jelikož ho vyhráli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Jakub Smrčka, Adam Tesárek, Michal Sládek, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Marek Čížek, Jiří Juhász, Jonáš Mědílek, Vojtěch Bureš, Ondřej Macháček