1:1
6:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - 1. MVIL Ostrava WOOW 9:4
16. Petr Černý, 17. Jiří Vlček, 31. Jan Savický, 50. Jonáš Mědílek, 52. František Donaj, 56. Jan Světlík, 58. Vojtěch Bureš, 58. František Donaj, 59. František Donaj - 10. Jan Hranický, 13. Jakub Smrčka, 24. Michal Sládek, 46. Jan Hranický; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 21 - Vojtěch Kořínek 26; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 10, MVIL Ostrava 6
60:00
Střely celkem: Náchod 33, MVIL Ostrava 25
60:00
Komentář trenéra hostů T. Svačinky: Dneska totálně odfláknutý zápas a věnovaný domácímu celku. Z naší strany žádná osobní zodpovědnost ve hře 1 na 1. Nicméně to znamená pouze vyrovnání série, a že se do Náchoda ještě podíváme.Díky soupeři, divákům a rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Třešňáka 1/2: Dnes jsme podali o trochu lepší výkon než včera. Byli jsme zodpovědnější do obrany a konečně jsme proměnili nějaké šance. Utkání však mohlo být rozhodnuto dávno před koncem, bohudík pro MVIL měli v brance fantastického Kořínka, který držel 55 minut šance na druhý bod v sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích T. Třešňáka 2/2: Musíme se dát přes týden dohromady a připravit se na utkání příští týden. Moc díky všem fanouškům, kteří nás přišli opět podpořit.
60:00
58:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Petr Černý (9:4).
57:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj bez asistence (8:4).
57:19
Ani jsem to nestihl dopsat a Náchod vede o 4 branky!
57:18
Náchod vede už o 3 góly!!
57:17
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Marek Čížek (7:4).
56:01
Náchod je ve hře 4 na 4 lepší a odskakuje už o 2 branky!
55:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Čížek (6:4).
54:26
Teď uvidíme hru 4 na 4
54:25
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
54:25
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
52:50
Černý pěkně získal míček, ale nahrávka se mu nepovedla
51:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Jan Savický (5:4).
50:01
Další nebezpečná střela Savického
49:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Vojtěch Bureš (4:4).
48:35
Náchod skvěle kombinoval a dostal se až před branku soupeře, do ní ale míček nedostal
45:32
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Smrčka (3:4).
44:47
Uvidíme druhou přesilovku MVILu
44:46
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
35:29
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:01
Oba gólmani jsou dnes fantastičtí
33:00
Dnešní utkání sleduje 67 diváků! Děkujeme!
32:38
Hra je velmi vyrovnaná, nedá se říct, jaký tým je lepší
30:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Savický bez asistence (3:3).
23:31
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Richard Klimek (2:3).
16:08
Pouze 13 vteřin stačilo náchodským hráčům, aby vyrovnali dvougólový náskok MVILu
16:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Vojtěch Bureš (2:2).
15:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Marek Čížek (1:2).
15:08
Černý zkusil střelu příklepem, ale trefil ostravského obránce
14:10
Kopecký dobře obral o balónek jednoho z hostů a poslal Světlíka do breaku, brankář jeho střelu vychytal
12:24
Po velkém zmatku před náchodskou brankou vstřelila Ostrava gól a vede už 2:0
12:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jan Hranický (0:2).
11:49
Ostrava využila, že Náchod střídal a rychle přešli do útoku
10:36
Náchod rozehrával před velkým brankovištěm, ale míček skončil opět až za mantinelem
09:53
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jan Lacina (0:1).
09:32
Světlík střílel po dlouhé nahrávce od Grulicha, ale gólman hostů ho vychytal
08:19
Bureš trefil tyčku, od té se to odrazilo k Macháčkovi, ale ten nedokázal zakončit
07:38
Ostravě se po delší době podařilo dostat přes střední pásmo a hned z toho byla šance, kterou vychytal Skalický
06:32
Světlík vybojoval míček a přihrál na Donaje před branku, míček ovšem skončil až za mantinelem