2:0
5:2
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - Florbal Primátor Náchod 7:5
24. Lukáš Svačinka, 26. Adam Tesárek, 43. Richard Klimek, 47. Jan Hranický, 53. Jakub Robenek, 55. Jakub Téra, 60. Michal Sládek - 7. Petr Černý, 8. Jiří Vlček, 12. Jan Světlík, 56. Jan Světlík, 58. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 12 - Vlastimil Skalický 19; po třetinách: 0:3, 2:0, 5:2;
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 16, Hosté: 4.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 26, Hosté: 17.
60:00
Komentář domácích(Tomáš Svačinka): Dneska smekám před týmem, velký morál a stíhací jízda za vítězstvím. I přes hrůznou první třetinu jsme to nezabalili a chtěli jsme vyhrát. Byly tam drobné chybičky, ale na ty se zapomene. Důležité je vítězství a postup do baráže. Náchod odehrál fantastickou sérii, trošku nad své možnosti, ale na to se historie neptá. Přeji jim po roce návrat do první ligy, tam jim náramně slušelo.
60:00
Pokračování domácího komentáře: Série nás ohromně posunula dopředu a zpevnila tým, a jsme připraveni na baráž. Děkuji našemu šestému hráči, fantastickému publiku, rozhodčím i soupeři za zápas.
60:00
Komentář hostů(Tomáš Třešňák): Vím, že se ve sportu počítají jenom výhry a prohry. My jsme v této sérii byli na straně poražených. Série nabídla 6 vyrovnaných zápasů, které rozhodovaly opravdu maličkosti.
60:00
Druhá část hostů: O výsledku dnešního zápasu rozhodly přesilové hry a zkušenosti soupeře. I přes to, že sezóna končí pádem do Národní ligy, chtěl bych všem hráčům v mém týmu poděkovat. Na začátku jsme byli tým, který neměl téměř žádné zkušenosti s florbalem na takové úrovni.
60:00
Třetí část hosté: Díky pracovitosti jsme se zlepšovali každým zápasem a na konci byly tato vyrovnaná série. Věřím, že nabité zkušenosti zužitkujeme do příští sezóny. Děkujeme soupeři za férovou sérii a přejeme mu hodně štěstí v baráži.
60:00
59:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Svačinka (7:5).
57:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (6:5).
57:39
Drama. Bureš prostřelil všechno a je to jenom o gól.
57:26
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra rukou.
57:26
Boží ruka podruhé.
56:39
No Náchod to stáhnul asi na 7 lidí.
55:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jiří Juhász (6:4).
55:15
Světlíkův motýl zapadnul do branky.
54:40
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Téra (6:3).
54:40
Vlasťnák. Ukázková placírka.
54:26
A Macháček asi dohrál.
54:03
Náchod se snaží, ale zkušenosti jsou na straně MVILu.
52:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Michal Sládek (5:3).
52:39
Robenek trefuje pod břevno.
52:02
Zatím jenon do bloků.
50:40
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
49:59
Deset minut do konce, to bude ještě fičák.
47:58
Smrčka namazal Světlíkovi, ale nic z toho nebylo.
46:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Smrčka (4:3).
46:36
Všechna božstva se teď smilovala nad MVILem. Hranický opravdu s velikánským štestím dotlačil míček za brankovou čáru. 4:3
45:19
Wau, akce na obou stranách.
44:34
Hranický se dostal do výjezdu, ale bez gólu.
44:14
Robenek to vzal znovu na sebe, tentokrát to zblokovala obrana.
43:06
YEEEES, YEEEES. Vždy mě fascinuje, když někomu odskočí míček a druhá střídačka ožije.
42:23
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Richard Klimek, asistoval Michal Sládek (3:3).
42:23
A začíname od znova. Klimek dostal nabito a po zemi vyrovnává.
41:29
Náchod nevěděl co s míčkem, tak ho prostě odpálil.
40:38
Už to vypadalo na signál, ale Robenek to vzal na sebe. Míček má Náchod.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 6, Hosté: 5.
40:00
39:27
Černý promáhl na velkém brankovišti, to by byl gól do šatny.
37:39
Grulich dával před branku, kde nikdo nebyl. Klimek na druhé straně dal přihrávku moc rychlou a Sládkovi nezbylo nic jiného než se otočit.
37:26
Čečetka to myslel dobře, ale Světlíkovi nevyšel krok.
36:35
Hodně nahoru dolů.
36:00
Tlak byl, ale gól ne.
35:07
MVIL držel Náchod pod tlakem. Robenek z úhlu přestřeluje.
33:49
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
33:49
Maradonova boží ruka.
33:00
MVIL je teď více na koni.
31:14
Ztratilo to kvalitu a je to více běhaná, než florbal.
30:01
Smrkča teď podle domácí střídačky 2x vyhodnotil situaci blbě.
29:00
A mohlo být vyrovnáno, Klimek přestřeluje.
27:11
Donaj mohl střílet, Světlík to pak měl težké. Kořínek zachraňuje na brankové čáře.
26:26
Hra se teď trochu uklidnila.
25:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (2:3).
25:30
Tesárek využívá přesilovku střelou ze středu.
25:17
Tak první přesilovka i pro domácí.
25:01
23:52
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Jakub Smrčka (1:3).
23:52
Nevídané. Smrkča se se Svačinkou objevili na útočné půlce a je to gól.
22:50
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
21:55
Zatím se ani jeden moc dlouho neohřál na soupeřově půlce.
20:50
Zatím nastoupil jiný MVIL.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 4, Hosté: 8.
20:00
19:30
Donaj chtěl nahrát Světlíkovi, míček se od boty Jurdzina odrazil do náruče Kořínka.
18:00
Černý prokázal genialitu a nahrál volnému Čečetkovi, který se asi zalekl momentu a netrefil ideálně.
16:47
Ježkovy voči, Smrčka nějak nevypočítal úhel dopadu a k Burešovi se odrazil míček. Střela však nebyla vystřelena.
15:47
Home run od Robenka skončil za mantinelem.
15:15
Hranický obral o hlavu vyššího Světlíka o míček.
14:00
Juhász dostal nabito a Kořínek srazil do tyčky.
13:56
MVILským to zatím nějak nelepí.
13:11
Tesárkovi chyběl půlkrok, aby vystřelil.
12:20
Téra si tentokrát zahrál na střelce. Robenek na poslední chvíli blokuje.
11:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jakub Téra (0:3).
11:00
Kdybyste hledali pavouka, který se schovával v brance MVILu, tak už ho nenajdete. Totální vinkl od Světlíka.
08:48
První pětka kolem Michala Sládka teď protočila Náchod.
08:00
Grulich nenechal projít křiznou přihrávku na Sládka.
07:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Světlík (0:2).
07:26
To je fičák. Vlček se nejlépe zorientoval na brankovišti a je to o dva.
06:51
Kdo to píše? No já to píšu.
06:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Vojtěch Bureš (0:1).
06:17
A je tady první branka. Černý dorazil svou vlastní střelu.
04:55
Kubiczek přehnal sebevědomí a přihrávka skončila jenom v nohách Světlíka.
03:53
Hranický v plné rychlosti střílel na Skalického. Střela minula branku.
03:11
Ke Klimkovi se odrazil míček, ale z ideální vzdálenosti přestřeluje.
02:02
Náchod pořád nepřišel o balón.
01:12
Kapitán Vlček má dneska obě boty stejné.
00:30
Klimek se dopustil přestupku, oba týmy střídají.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jiří Juhász, Marek Čížek, Petr Černý, Aleš Kaválek, Vojtěch Bureš
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Václav Jurdzin, Adam Tesárek, Michal Sládek, Richard Klimek, Jakub Robenek