3:0
0:4
- : -

K1 Florbal Židenice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:4
3. Kamila Pravcová, 7. Andrea Dernerová, 16. Natálie Janečková, 18. Martina Indrová, 25. Lucie Romančáková, 29. Zuzana Hubáčková, 39. Kristýna Pospíšilová - 47. Kateřina Šnebergrová, 53. Barbora Krňoulová, 55. Helena Böhmová, 57. Helena Böhmová; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 29 - Lenka Šindelářová 19, Veronika Fišerová 8; po třetinách: 4:0, 3:0, 0:4;
60:01
Komentář trenér hostí (Vít Procházka): Bohužel jsme úplně vybouchli v první třetině a ani dál se nám nedařilo vrátit do zápasu. Domácí dnes zaslouženě berou první bod, my se jdeme vyspat na zítřejší odvetu, která zase začne 0:0 a my se pokusíme srovnat.
60:01
Komentář trenéra domácích (Jiří Starý) : Začátek zápasu nám dnes vyšel a podle toho se odvíjel i celý průběh zápasu, který jsme celkem kontrolovali. I když poslední třetina nebyla zrovna podle našich představ. Díky soupeři za zápas, zítra začínáme opět od nuly.
60:00
Statistika střel třetí třetiny: K1 florbal Židenice 8 - 15 FBŠ Slavia Fat pipe Plzeň
60:00
59:47
Střela Volkmannové neprošla skrze hradbu těl.
56:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Anna Alexandra Suková (7:4).
56:25
Potrestáno opět, tentokrát smolně míček prochází mezi nohama Krištofové.
55:40
Jako by to domácí už jen dohrávali, úplně bez soustředění.
55:34
Plzeň teď přidala na obrátkách a Židenice se nemohou dostat z pásma.
54:13
Mezery v domácí obraně využívá Staňková pěknou střelou nad rameno domácí brankářky.
54:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (7:3).
52:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová, asistoval Veronika Fišerová (7:2).
52:58
Přes zakrytý výhled jsem akci vůbec neviděl, stejně jako Krištofová zřejmě po střele od mantinelu.
51:51
Pěkná akce hostí. Přihrávkou přes střed se Staňková dostala do střelecké pozice, kde byla připravená Nečasová a stihla střelu zablokovat.
50:22
Indrová trefuje vzdálenější tyč!
50:04
Hra se přelévá ze strany na stranu avšak bez výraznějších šancí.
46:52
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Šárka Denková.
46:52
Trestné střílení Plzně - Denková nic nevymýšlela,ale její střela nemohla domácí brankářku zaskočit.
46:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Andrea Košťálová (7:1).
46:16
Laxnost a nedůslednost v obraně Židenic po právu potrestána.
44:32
Rád bych Vám pověděl více, ale zatím žádná šance ani náznak střely k mání.
40:58
Volkmannová střílí z dobré pozice pouze do sítě za brankou.
40:01
Vítáme v Brance Fišerová, snad ji to nadšení a úsměv na tváři vydrží celou třetinu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Fišerová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
40:00
40:00
Statistika střel druhé třetiny: K1 florbal Židenice 12 - 8 FBŠ Slavia Fat pipe Plzeň
40:00
38:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Martina Indrová (7:0).
38:10
Pospíšilové se teď objevil balonek na lopatě před prázdnou brankou. Zachovala chladnou hlavu a s úsměvem na rtech šanci proměňuje
37:45
Je nutno dodat, že tempo trochu opadlo a příležitostné šance zůstávají ladem. Brána je občas menší než by se zdálo.
35:42
Po dlouhé době k vidění i ohrožení domácí branky. Košťálová však ani na dvakrát nedokázala dorazit míček do branky.
33:05
Střela Indrové bez přípravy šla relativně hodně mimo.
32:36
Hubáčková teď halfvolejem z mezikruží vyzkoušela hostující Šindelářovou. Musím říct, za mě povedený pokus.
30:45
Sekyra Indrové šla slyšet až do horních pater. Jeden z diváku měl pocit, že mu prasknul kelímek z pivem. Vše se obešlo naštěstí bez vážného zranění.
30:12
Havlová z výběhu a Krištofová si připisuje pohodový zákrok.
29:26
Tyč bude Evu Smutnou mrzet. Pěkně si navedla balon a zacílila na zadní tyč. K její smůle však trefuje pouze brankovou konstrukci.
28:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Kristýna Pospíšilová (6:0).
28:15
Aktivnější domácí hráčky počítají další zásah, Hubáčková byla před brankou nejdůraznější a už neměla problém zavěsit.
27:25
V nadějné pozici hostující Demková střílí mimo tři tyče.
26:10
Drápalová ztratila pod tlakem před svoji brankou, ale plzeňské hráčky nedokázali využít situaci ani ke střele na branku.
24:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Jitka Drápalová (5:0).
24:54
Už se zdálo že to překombinovali, ale nakonec vše dopadlo tak jak si akce zasluhovala a Romančáková doráží do prázdné branky.
23:30
Indrová promáchla před svou brankou, ale naštěstí Denková nedosáhla.
21:23
Jako bych viděl Ondru Davida a jeho smysl pro humor, kdy dokáže netrefit prázdnou branku. Tuto neproměněnou šanci bohužel bude mít Tomová ještě dlouho v hlavě.
20:00
20:00
19:59
Statistika střel první třetiny: K1 florbal Židenice 14 - 10 FBŠ Slavia Fat pipe Plzeň
17:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Kamila Pravcová (4:0).
17:32
Přesilovka po ose Dernerová-Pravcová-Indrová využita znamenitě. Volná Iindrová na levém kruhu švihem střílí přesně.
16:30
Vyloučen hráč Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Kamila Pravcová (3:0).
15:16
Janečková šla ze strany na branku sama a bekhandem pod břevno zvyšuje náskok.
14:48
Vstříc brance teď po krásném zpracování utíkala hostující Košťálová, na Krištofovou si však nepřišla.
13:21
Šance i na druhé straně, kdy KRIŠTOFOVÁ měla co dělat, aby gólu zabránila.
12:12
Stylem pata, špička si teď povodila Pospíšilová hostující hráčky. Bohužel však ani dorážející Janečková nestihla usměrnit za záda Šindelářové.
10:01
Zatím co plzeňské brejky nejsou nikterak nebezpečné.
10:00
Utkání zatím nabízí podívanou hlavně na hostující polovině, kdy domácí dokáží těžit z dobrého forčekinku.
08:20
Dalekonosnou střelu KrŇoulové bezpečně kontroluje domácí brankářka.
06:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (2:0).
06:43
Dernerová ukázala, že se v podobných situacích nemýlí a navyšuje skóre zápasu.
06:28
Vyloučen hráč Julie Volkmannová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
05:00
Rozvážná přesilovka domácích končí prudkou ranou Hubáčkové do Masky a hned vzápětí Dernerová selhala v obrovské šanci.
04:15
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
02:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Andrea Dernerová (1:0).
02:19
Domácí dobře napadali a Pravcová uklízí do sítě přihrávku od Dernerové. Zásluha celé pětky na tomto gólu.
01:25
Brejk 2 na 1 měly Plzeňské hráčky zužitkovat lépe. Střela do připravené Krištofové
01:11
Domácí Drápalová odpovídá střelou ze strany.
00:25
První zblokovaný střelecký pokus z dílny Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Karolína Vostracká, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Kateřina Šnebergrová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Martina Indrová, Kristýna Pospíšilová, Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková