5:1
3:4
- : -

K1 Florbal Židenice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9:6
11. Jitka Drápalová, 27. Jitka Drápalová, 30. Lucie Romančáková, 33. Jitka Drápalová, 39. Kristýna Pospíšilová, 40. Lucie Romančáková, 43. Andrea Dernerová, 46. Andrea Dernerová, 59. Andrea Dernerová - 3. Helena Böhmová, 28. Kateřina Šnebergrová, 44. Nikola Staňková, 49. Gabriela Vaníčková, 51. Andrea Košťálová, 57. Anna Alexandra Suková; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 18 - Lenka Šindelářová 23, Veronika Fišerová 2; po třetinách: 1:1, 5:1, 3:4;
60:01
Komentář trenéra Hostí (Vít Procházka): Dokud budeme trestaní desetkrát za zápas, nemůžeme čekat lepší výsledky. V pěti to dnes šlo líp než včera, ale co naplat když 4x inkasujeme z trestu. Do domácích odvet musíme zapracovat na disciplíně a dál bojovat. Děkujeme soupeři za víkend.
60:01
Komentář trenéra Domácích (Jiří Starý): Dnes to bylo těžší než včera, ale bohužel všechny problémy si způsobujeme pouze a jen sami. Vedení 2:0 v sérii je příjemné, nyní se musíme pořádně nachystat na odvety v Plzni a tam předvést maximálně koncentrovaný výkon.
60:00
Statistika střel 3.třetiny K1 FLORBAL ŽIDENICE 6 - 11 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
60:00
59:06
Průnik do otevřené obrany po přihrávce Pospíšilové, Dernerová bez váhání proměňuje.
58:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Kristýna Pospíšilová (9:6).
58:11
Zatím se hraje na Plzeňské straně,. Hostující se nemohou dostat k ohrožení branky.
57:23
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
57:15
Bude to boj až do konce.
56:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková z trestného střílení (8:6).
55:01
Bezpečně ubráněné oslabení domácích.
54:02
Střela Volkmannové nad.
52:55
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
52:14
Napadání Plzeňských děla domácí problémy, bohužel zatím bez efektu.
50:07
Timeout K1 Florbal Židenice
50:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Anna Alexandra Suková (8:5).
48:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková, asistoval Nikola Staňková (8:4).
48:25
První úspěšný zákrok Fišerové po střele Tomové.
45:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Natálie Janečková (8:3).
45:49
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Fišerová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
45:49
Janečková vyslala přihrávku na Dernerovou, která si na dvakrát poradila a navyšuje skóre.
45:25
Volkmannová střílela od mantinelu a Krištofová konečky prstů střelu vytěsňuje.
44:01
Branka Plzeňské nabudila a častěji se teď dostávají před domácí brankářku, pozorná domácí obrana střely zatím všechny blokuje.
43:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková, asistoval Anna Alexandra Suková (7:3).
43:39
Židenice nechali prázdný střed hřiště kam přišla přihrávka na Staňkovou, která uklízí přesně k tyči.
43:00
Denková střílela zpoza obránce. Krištofová však viděla a střelu likviduje.
42:08
Výborně zahraná přesilovka, kdy Hubáčková našla křižnou přihrávkou Dernerovou, která prokázala instinkt střelce. Moc pěkná akce.
42:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Zuzana Hubáčková (7:2).
41:15
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
39:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Andrea Dernerová (6:2).
39:06
Další smrtící brejk Židenic zakončuje z druhého doteku Romančáková do protipohybu Brankářky.
38:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Natálie Janečková (5:2).
38:49
Janečková vybojovala balon a pěkný tzv. "no look" pass na číhající Pospíšilovou, která už to měla jednoduché a rozvlňuje síť.
37:23
Dernerová se stále nachází najít Drápalovou před brankou. Hostující obrana zatím odolává náporu.
35:59
35:55
Velká šance domácích, Šindelářová předvádí pěkný zákrok a helmou vyráží.
33:57
Janečková přihrála po lajně na Nečasovou, jejíž pěknou střelu Šindelářová chytá.
32:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová z trestného střílení (4:2).
32:47
Drápalová s chladnou hlavu zavěšuje trestné střílení pod břevno.
32:11
Plzeňské hráčky dobře presovaly a dostali obranu Židenic do úzkých, která ale zatím odolala.
31:23
Židenice mají více ze hry, střely, dorážky, ale zatím bez brankového efektu.
30:54
Pěkná akce první lajny Židenic končí zajímavou standardkou. Dočkáme se branky?
29:48
Nečasová poslal přihrávku do zajímavé pozice Pravcové, která trefuje pouze boční síť.
29:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Kristýna Pospíšilová (3:2).
29:20
Pěkně vyjetý oblouk hostující Staňkové se střelou, která se nevešla mezi tři tyče.
27:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Michaela Urbanová (2:2).
26:55
Dernerová poslala na milimetry přesnou přihrávku vzduchem na Drápalovou, kterou na první pohled v suchém triku uklízí nekompromisně do sítě.
26:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Andrea Dernerová (2:1).
25:30
Židenické hráčky zatím pouze obehrávají obranu soupeře dokola.
25:02
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:52
Židenice v 6, signalizované vyloučení na straně Plzně.
23:45
Drápalová Teď překazila rozvíjející se brejk Plzně.
22:55
Ve velké šanci prvně netrefila Indrová a následně ani Drápalová.
22:13
Po střele Indrové zazvonila tyč!
21:21
Nebezpečnou střelu Pravcové vyráží ramenem Šindelářová.
20:00
20:00
Statistika střel 1.třetiny K1 FLORBAL ŽIDENICE 9 - 10 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
20:00
19:34
Židenice zamkli Plzeňské hráčky v obranném pásmu, ale bez gólového vyjádření.
18:14
Vyloučen hráč Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
17:22
Romančáková našla na ose volnou Dernerovou. Hostující brankářka však je pozorná.
16:33
Přihrávka Sedláčkové na slepo před bránu vyústila v brejk. Urbanová se dostala až před branku, kde ovšem ztroskotala na připravené domácí brankářce.
16:07
Po střele Sukové si Krištofová připisuje pohodový zákrok.
15:55
Krňoulová na poslední chvíli odvrací míček, který skákal v brankovišti.
14:34
Zatím je zápas více o bojovnosti než o kvalitě.
13:33
Staňková prováhala správný moment na střelu.
12:29
Nečasová dávala před branku, ale na poslední chvíli jedna z hostujících odvrátila.
10:51
10:03
Zablokovaná střela Drápalové.
08:52
Dalekonosná střela Nečasové pouze do připravené Šindelářové.
07:17
Tomová pouze do připravené brankářky.
05:43
Staňková dělá domácím problémy. Mezi dvěmi hráčky neprošla jen díky faulu Nečasové.
04:44
Zablokovaná střela hostující Denkové.
02:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (0:1).
02:57
Skvělou individuální akcí se teď zaskvěla hostující Staňková. Krištofová pouze vyráží před sebe a Bohmova s pomocí tyče mění skóre dnešního zápasu.
02:24
Židenice mají střely, ale to je tak zatím vše. Všechny lítali vedle.
01:34
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:25
Po žabce Dernerové střílela bez přípravy Indrová nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Andrea Košťálová, Kateřina Šnebergrová, Michaela Urbanová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková