2:1
3:2
- : -

FbC Aligators Klobouky - K1 Florbal Židenice 7:3
4. Martin Umlášek, 5. Adam Doupovec, 26. Radek Pučálka, 26. Petr Hejl, 27. Adam Doupovec, 33. Radek Pučálka, 38. Petr Hejl - 17. Adam Krejčíř, 31. Tomáš Hyánek, 35. Matěj Čoupek; rozhodčí: Ondřej Synek - Alžbeta Holičková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Dan Lošťák ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:2;
39:00
37:45
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Petr Hejl, asistoval Matyáš Zouhar (7:3).
34:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Matěj Čoupek, asistoval Samuel Zeman (6:3).
32:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Radek Pučálka, asistoval Matyáš Zouhar (6:2).
30:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Hyánek, asistoval Jan Dolejška (5:2).
26:45
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Adam Doupovec, asistoval Aleš Padalík (5:1).
26:00
26:00
25:48
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Petr Hejl, asistoval Martin Kohoutek (4:1).
25:31
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Radek Pučálka, asistoval Martin Tošer (3:1).
22:02
Vyloučen hráč Martin Umlášek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
16:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Adam Krejčíř, asistoval Filip Dostál (2:1).
13:00
13:00
04:22
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Adam Doupovec, asistoval Tomáš Zbytek (2:0).
03:30
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Umlášek, asistoval Radek Pučálka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Synek a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Radek Pučálka, Petr Hejl, Martin Tošer, Matyáš Zouhar, Martin Umlášek