0:3
- : -
FBC Dragons

FbC Aligators Klobouky - FBC Dragons 4:4
12. Martin Umlášek, 15. Martin Umlášek, 17. Petr Hejl, 19. Martin Umlášek - 2. Štěpán Kouřil, 32. Štěpán Kouřil, 38. Štěpán Kouřil, 39. Jan Gistr; rozhodčí: Jakub Fedra - Jan Frýdek; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Aleš Padalík ? - Marek Šivel ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 0:3;
39:00
38:37
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Jan Gistr, asistoval Matyáš Judas (4:4).
38:33
Vyloučen hráč Martin Tošer družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
37:36
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Matyáš Judas (4:3).
36:26
Vyloučen hráč Adam Doupovec družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
31:24
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Štěpán Kouřil bez asistence (4:2).
26:00
26:00
18:57
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Umlášek, asistoval Radek Pučálka (4:1).
18:57
Martin má dnes opravdu střeleckou, krásný hattrick!
17:20
Vyloučen hráč Luboš Dostál družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:20
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Petr Hejl, asistoval Martin Umlášek (3:1).
14:12
13:00
13:00
11:45
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Umlášek, asistoval Petr Hejl (1:1).
08:12
Vyloučen hráč Martin Kohoutek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hra bez hokejky.
01:17
Branku družstva FBC Dragons vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Jan Gistr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Radek Pučálka, Petr Hejl, Martin Tošer, Matyáš Zouhar, Martin Umlášek