1:0
2:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - 1. FBK Rožnov p/R 5:1
15. Michal Házy, 18. Michal Šmíd, 33. Lukáš Vrtěl, 47. Lukáš Vrtěl, 56. Václav Černoch - 4. Patrik Hegar; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 224; zásahy brankářů: Daniel Chrást 29 - Marek Obšivač 18; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
60:00
59:59
Střely v třetí třetině: domácí - 9, hosté - 22
59:59
Střely za celé utkání: domácí - 23, hosté - 30
59:59
Komentář trenéra hostů, Pavla Barabáše: "Stejně jako včera zápas rozhodují maličkosti, ve kterých je soupeř mnohem lepší než my. Děkuji soupeři za férové utkání a divákům za skvělou atmosféru, slibuji maximálně, že jim to finále dovezeme zpátky."
59:59
Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého: "Taktické utkání, v němž jsme urvali ty důležité momenty, byli dostatečně produktivní, měli v bráně Heriho a za vítězstvím nás hnali fantastičtí diváci, kterým tímto děkuji za naprosto parádní atmosféru. Nicméně je to stále pouze 2:0. Děkuji soupeři za férovou hru a přeji bezpečnou cestu domů."
59:52
Míček u Gulls, dlouhý nához a poslední střela Černocha ukončuje dnešní klání
59:01
Poslední minuta nás dělí od konce utkání a hosté neustále tlačí na branku Chrásta
57:51
Hostující brankář teď hezkým skluzem po břiše chytá nahozený míček na branku
57:42
6 na 4
57:41
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
57:18
Chrást čaruje! Střela, dorážka, druhá dorážka, všechno vidí, všechno má
56:22
Gulls teď trpělivě brání Rožnovské střely, zatím s úspěchem
55:05
Černoch teď po faulu dostává možnost samostatného nájezdu a bekendovou kličkou umisťuje do branky! 5:1
55:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (5:1).
48:53
Dva hráči Rožnova teď nastěhovaní před Chrástovou brankou připravení dorazit jakýkoliv balónek, co poletí kolem
47:37
Černoch z těžkého úhlu trefuje masku Obšivače, Bouška z voleje odražený míček před brankou netrefuje, Zbořil tesně za ním už ano, ale vysoko nad
46:55
Bouška oběhl branku a našel Vrtěla, ten volné místo v brance našel také a skóre se navyšuje!! 4:1
46:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Adam Bouška (4:1).
45:49
Hosté teď domácí hráče výborně rozebrali a vzali si míček pod svojí kontrolu
44:28
Černoch v úniku našel Boušku, ten však střelou nenašel místo na bližší tyči, kde ho hledal, Obšivač v dobré pozici
37:47
Vrtěl dlouhým krosem na Dřevěného, ten na branku, Obšivač stíhá být na bližší tyčce včas
34:32
Dřevěný sklepává za sebe na Černocha, ten hledá volné místečko v bráně Obšivače, nenachází
34:15
Teď by zase míček chtěli spíše hráči Rožnova, rozhodčí ale verdikt nemění
33:49
Hráč hostů po náhozu na brankoviště doráží, Chrást vytahuje další hezký zákrok
33:01
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 224 diváků! DĚKUJEME!
32:16
Vrtěl nabral míček na lopatu a z velkého výběhu Obšivači trefuje mezeru vedle helmy. 3:1!
32:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Radek Dřevěný (3:1).
28:17
Standartka hostí na středu hřiště končí nebezpečnou střelou na Chrásta, ten byl však připravený
27:18
Chrást se teď po střetu s útočníkem z Rožnova drží za hlavu, nevypadá to ale naštěstí na nic vážného
24:44
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
23:22
Obšivač teď likviduje těžkou střelu do protipohybu pouze svýma nohama
23:09
Novák teď chytře využívá své tělo a vytlačuje Krhuta s míčkem mimo hřiště. Míček pro domácí
22:07
Rožnov se teď střelecky tlačí do branky, obrana i brankář domácích na značkách
21:11
Dřevěný hledá Černocha před brankou, míček se však odráží daleko pryč
20:47
Černoch se teď snaží projít přes tři hostující hráče, neprochází, ale vybojoval standartku
18:53
Hosté teď zpoza brány nahazují do málého brankoviště, nikdo, kdo by mohl dorazit tam však není
18:02
Střela a dorážka od Černocha, Obšivač má vše pod kontrolou
17:23
Nechvátal teď klasicky vyvezl míček přes celé hřiště, ten doskákal až před bránu hostí, kde ho doráží Šmíd! 2:1
17:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval Arnošt Nechvátal (2:1).
16:27
Gulls si teď trpělivě rozehráli, dostali se do pásma, Bouška však trefuje pouze poctivý obranný blok Rožnova
15:22
Fanoušci domácích teď znějí tribunami a chtějí další gól
14:43
Utkání je srovnáno a začíná nabírat vysoké tempo
14:23
Tak nakonec to přece jen vychází. Házy po krosu od Zbořila trefuje naprosto přesně! 1:1
14:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Zbořil (1:1).
14:02
Za sebou několik střeleckých příležitostí likviduje Obšivač
13:16
První přesilovka si dnes vyzkouší domácí
13:14
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:51
Hra se uklidňuje, oba soupeři teď čekají na chyby druhého celku
11:14
Krhut prověřuje pozornost Chrásta, ten však nakonec nemusí ani zasahovat
10:13
Černoch se dostává do protiútoku, střela mu však z čepele nevyletěla taková, jakou by si přál
08:36
Hosté vytáhli obranu hluboko do útočného pásma, toto však domácím zatím větší problémy neděla
08:01
Rožnov opět dlouhým náhozem do pásma, adresát však nikde
07:34
Domácí hru opět uklidnili a hrají teď více na balónku
06:52
Vrtěl teď pálí od půlky, střelu tečuje obránce a míček se prokutálel těsně vedle bližší tyčky.
05:37
Domácí teď na balónku poněkud zbrklí, Rožnov trestá velkými šancemi
05:01
Novák teď v přechodové fázi ztrácí míček a dává tak Rožnovu šanci se střelecky prosadit, střela na bránu z toho však není
04:11
Další střelecký pokus domácích, konkrétně Zbořila, bránu netrefuje, dorážka se nekoná
03:26
Domácí obraně nyní propadl míček, který si vzal pod kontrolu Hegar a Chrásta prostřeluje! 0:1
03:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Petr Krhut (0:1).
03:01
Michal Šmíd nyní do bloku
01:11
Hosté si připravují první šanci dlouhým náhozem, který nenachází adresáta, domácí oponují protiútokem, který končí zašlápnutým balónkem
00:31
Hosté na míčku moc nepobyli a nyní hrají domácí na útočné půlce, zatím bez vyložené šance
00:01
Úvodního buly se zmocňuje hostující celek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: David Žniva, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Petr Krhut
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Jan Zbořil, Adam Bouška, Radek Dřevěný, Václav Černoch
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u online přenosu dnešního 2. kola finálové série v Národní lize - východ, ve kterém opět Gulliveři přivítali zde na domácí VUT hale tým z Rožnova. Včerejší zápas vyhráli domácí poměrem 6:2 a vstoupili tak do série vítězně. Uvidíme, co nám přinese dnešní zápas. Za 10 minut začínáme.