3:1
6:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Žacléř TJ Spartak Vrchlabí 9:2
8. Jan Faltus, 10. Kristián Paštika, 10. Jan Faltus, 13. Jiří Švéda, 16. Antonín Appl, 21. Martin Vicenec, 21. Martin Vicenec, 22. Antonín Appl, 24. Jiří Švéda - 11. Tomáš Roček, 13. Tomáš Roček; rozhodčí: Václav Jiruška - David Richter; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Bureš ? - Tadeaš Troch ?; po třetinách: 3:1, 6:1;
24:00
23:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Švéda, asistoval Štěpán Stejskal (9:2).
21:40
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Antonín Appl, asistoval Kristián Paštika (8:2).
20:25
Timeout Žacléř TJ Spartak Vrchlabí
20:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Václav Novotný (7:2).
20:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Jakub Kudlačík (6:2).
15:55
12:45
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Roček, asistoval Tomáš Řezáč (4:2).
12:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Švéda, asistoval Tadeáš Michna (4:1).
12:00
12:00
10:01
Branku družstva Žacléř TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Roček, asistoval Radek Petrovický (3:1).
09:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Michal Lerch (3:0).
09:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Kristián Paštika, asistoval Štěpán Stejskal (2:0).
07:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Václav Novotný (1:0).
04:51
Vyloučen hráč Jiří Švéda družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Jiruška a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů Žacléř TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jiří Bureš; hráči v poli: Jan Faltus, Michal Lerch, Albert Lepin, Tadeáš Michna, Jiří Švéda