1:1
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Bulldogs Brno 2:4
16. Adéla Skalická, 36. Nikola Bursová - 6. Linda Detková, 38. Tereza Halaštová, 51. Nikola Domonkosová, 60. Anna Bachratá; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 19 - Sabina Dvořáčková 14; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:2;
60:00
slepé nábojnice SKV 6, Buldočky 2 . Celkově se střílelo SKV 16, Buldogs 22
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Rudolfa Škubala: Znovu kvalitní zápas, škoda, že holky byly trochu nervózní a neproměnili více svých vypracovaných šancí. Mohl být větší gólový rozdíl. Ale zítra se začíná od nuly a my musíme předvést ještě lepší výkon.
60:00
Vyjádření vedoucího družstva SKV /Pavel Doubek/ : Dnes jsme se setkali s nejpřipravenějším soupeřem v sezóně. V první polovině utkání nás soupeřky moc nepouštěly do hry a neustále hrozily. V druhé půli utkání jsme dokázali hru vyrovnat , ale bohužel hosté proměnily jednu z šancí - pak už to bylo těžké. Díky za utkání budeme se zítra snažit sérii vrátit do Riegerareny.
60:00
59:59
Série se za stavu 1:0 pro Buldočky přesouvá do moravské metropole,další zápas začíná nula nula a tkaničky si zavazujeme všichni stejně.
59:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Nikola Domonkosová (2:4).
59:20
Domácí i přes vyloučení v 5 hráčkách bohužel.. to nedopadlo..
58:44
Vyloučen hráč Radka Kylarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
58:44
Neposedný balonek, .Radka Kylarová netrefuje bohužel trefila hostující hokejku
58:00
Domácí v šesti..
57:15
Vejvodová zahrála 2x na housle hostujících hráček, k dokonalosti chyběla branka a radost.
56:30
Oba tábory fanoušků soupeří, kdo umí více povzbuzovat.. já říkám remíza.
56:04
Zatím domácí v 5 hráčkách uvidíme co bude dál.
56:02
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:02
Time-out pro domácí uvidíme co Jonáš Sigl připravil v esa
54:01
Hraje se tzv. na tělo..je sympatické, že obě družstva drží laťku tak akorát. Hlavně se nezranit a hrát pro radost z pohybu.
52:58
Hostující hráčka netrefuje po krásné pasu přes celé pásmo branku. Zklamání veliké a na vině je evidentně hokejka..
51:30
Nyní proběhlo velmi krátké žonglérské představení v podání Sabiny Dvořáčkové
50:23
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Linda Detková (2:3).
50:23
Souboj u mantinelu vyhrála hostující Linda Detková, která přesnou nahrávkou na brankoviště donutila Nikolu Domonkosovou ke skorování do odkryté klece.
48:34
Nyní se na hřišti odehrálo několik situací, které vyvolávají Ježíšovo jméno, samozřejmě část hlášek musíme cenzurovat.
46:44
Dobisíková háčkovala jako Zbyněk Stuchlík... , gól z toho nepadl.
45:10
Buldočky opět napadají domácí rozehrávku s chutí a efektivně získávají tímto způsobem spoustu kuliček pro sebe.
44:00
Hostují tábor fanoušků momentálně haleká BULDOGS BULDOGS...
43:07
Při přerušení z obou střídaček zní dunivé střídej...bylo to tak nahlas, že i já jsem přemýšlel nad střídáním.
42:19
Ále kdepak už se nám rozjíždí mašina jménem totální florbal.
41:33
Co se v šatnách stalo, zatím se hraje v klidu a s rozvahou na obou stranách.
40:01
A jdeme s chutí na poslední část základní hrací doby.
40:00
40:00
slepé nábojnice SKV 6, Buldočky 11
40:00
39:59
20:01 Budločky vteřinu po gongu dávají gól. skóre zůstává na svém místě.
39:01
Dobisíková utekla všem, bohužel střela končí na Muzeu.
37:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová, asistoval Gabriela Komínková (2:2).
37:39
Tereza Halaštová ukázková střela do šibenice.
36:55
Hraje se velmi intenzivní utkání... trošku to kazí lehké nepřesnosti asi nervozita..
35:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Adéla Skalická (2:1).
35:51
Nic nic a z ničeho nic velmi podobná branka jako v prvním případě. A Bursová 20 nad led nyní probíhá fáze 5 (radost v rohu)
34:47
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
34:47
Ladies překvapují hostující hráčky rychlou rozehrávkou, a je z toho přesilovka.
34:31
Kutnarová co chybělo...
33:33
Némethová vs odkrytá klec 0:1
32:52
dnes dorazilo 111 fanoušků něžného florbalu.
31:20
Konečně Ladies na polovině soupeřek... než jsem to napsal protiútok Buldoček klasicky končí v bezpečí domácí brankářky.
29:33
další dva zákroky pro Vyrobíkovou...po tomto utkání může očekávát pozvánku do Bradavické školy.
24:48
Přesilovka SKV bez ingrediencí.. 2 střely mimo a buldočky vyhazují přes všechny čáry.
23:09
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:09
Velmi velmi nepěkná situace..
21:51
V mezičase při přerušení nám pan Gusta, pouští do reproduktorů: Work hard, play hard...
20:51
Tlak který vytváří hostující hráčky je velmi podobný jako tzv. papinův hrnec.
20:01
Čelenky,sponky, mašle jsou na svých místech a pokračujeme v krasojízdě.
20:00
20:00
Střely SKV-Ladies 4 Buldočky 9 Nyní si dáme pauzičku v dlouhém sobotním večeru.
20:00
slepé náboje SKV-Ladies 6, Budločky 11 Jdu odpočívat..
20:00
19:43
Fanoušci z moravské metropole nesouhlasí s verdiktem sudích.
18:45
Diváci se probouzí a slyšíme Sokol, tlesk tlesk tlesk
17:59
Buldočky ždímají Ladies jak pomeranče do freshe.
16:20
Buldočky signál rohu všechno se povedlo, ale Jana Vyrobíková řekla ne a chytá.
15:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Adéla Skalická, asistoval Nikola Bursová (1:1).
15:31
Bursová střílí mimo, odraz od zadního mantinelu uklízí Adéla Skalická.. a máme tu kopec radosti na domácí střídače.
14:51
Vyloučen hráč Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
14:51
Trest pro hostující hráčku, hrubost a jdeme za katr.
13:08
nic zvláštního se nyní nestalo nahoru dolu z rohu do rohu....
12:00
Ou Aj Aj sakra ... Alena Žižková padá na podlahu a drží se u kolene... okamžitě přispěchal na pomoc Michal Pazdera.
11:11
Nikola Domonkosová má velmi ladnou techniku střelby tahem... stále častěji nám předvádí svůj potenciál.
10:10
Vyrobíková drží akcie nahoře, mnohem lépe než investice do bitcoinu..
08:32
SKV-Ladies zatím mimo ideální scénář jak dopravit kuličku do branky, natož jak posunout balónek na polovinu soupeře.
07:45
Buldočky tlačí na pilu jsou všude první a vyhrávají osobní souboje..
06:05
SKV si neví rady, jak kam kudy a proč?
05:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková bez asistence (0:1).
05:19
Detková využívá chybné rozehrávky SKV z velkého brankoviště nedala šanci, ale vůbec nikomu a máme tu první radosti na středu hřiště.
04:00
Kytková zachytává rozehrávku Brna... bohužel nic zvláštního se nestalo a míček končí v rohu.
02:11
Buldočky zatím efektivně napadají SKV-Ladies, ty mají velké starosti jak překonat tuto herní variantu.
01:20
První střela z hole buldoček mimo bránu přesto, Vyrobíková přesto zasahuje... je nutno osahat balónek, jestli nezměnil strukturu od rozcvičky.
00:34
Dnes to vypadá na technicko-taktickou bitvu.
00:01
Praha vs Brno začíná
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Anna Bachratá, Monika Zamazalová, Michaela Žáková, Linda Detková, Simona Némethová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Anežka Dobisiková, Radka Kylarová, Tereza Trunečková
00:00
Krásný večer vážení sportovní přátelé, fanoušci něžného pohlaví a děrovaného nesmyslu. Dnes začíná finále první ligy žen. Souboj domácích SKV - Ladies proti Buldočkám z Brna.