1:1
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň B 6:5
2. Natálie Jirková, 7. Michaela Mašková, 12. Martina Kašpárková, 15. Kristýna Novotná, 24. Natálie Jirková, 33. Laura Elena Voštiarová - 3. Alžběta Kopřivová, 14. Terezie Lejbová, 15. Johanka Kovandová, 19. Johanka Kovandová, 45. Michaela Mašková; rozhodčí: Jakub Heicl - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tereza Kounovská ? - Jana Košařová ?; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:1;
45:00
44:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Michaela Mašková, asistoval Lenka Přerostová (6:5).
43:31
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň B
32:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Laura Elena Voštiarová, asistoval Hana Miková (6:4).
30:00
30:00
27:04
Vyloučen hráč Pavlína Škardová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
23:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Natálie Jirková, asistoval Laura Elena Voštiarová (5:4).
18:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Johanka Kovandová, asistoval Dominika Vatahová (4:4).
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Johanka Kovandová, asistoval Magdalena Kolářová (4:3).
14:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Kristýna Novotná, asistoval Hana Miková (4:2).
13:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Terezie Lejbová, asistoval Dominika Vatahová (3:2).
11:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martina Kašpárková, asistoval Laura Elena Voštiarová (3:1).
06:50
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Michaela Mašková (2:1).
02:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Terezie Lejbová (1:1).
01:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Natálie Jirková, asistoval Martina Kašpárková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Heicl a Vladimír Buzický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Jana Košařová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Pavlína Škardová, Lucie Lomozová, Kateřina Studeníková, Nikola Malátová