3:1
2:2
- : -

Sokol Benátky n/J - FT Sokol Praha-Břevnov 7:5
6. Martin Kredba, 11. Martin Kredba, 16. Martin Kredba, 18. Tomáš Keller, 27. Tomáš Jelínek, 35. Tomáš Keller, 35. Albert Zettel - 4. Miloš Poživil, 6. Daniel Bora, 16. Jonáš Volf, 40. Miloš Poživil, 43. Miroslav Repčík; rozhodčí: Milan Baloun - Filip Gaberdén; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Štěpán Šutek ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 2:2;
45:00
42:51
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miroslav Repčík, asistoval Jakub Milion (7:5).
39:24
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Daniel Bora (7:4).
34:21
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Albert Zettel, asistoval Štěpán Winterling (7:3).
34:04
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller, asistoval Martin Keller (6:3).
31:49
Vyloučen hráč Milan Drábek družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:44
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Václav Boubín (5:3).
17:24
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller, asistoval Václav Boubín (4:3).
15:50
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Tomáš Jelínek (3:3).
15:32
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jonáš Volf, asistoval Ondřej Daniš (2:3).
15:00
15:00
10:48
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Kredba, asistoval Tomáš Keller (2:2).
05:25
05:10
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Ondřej Rabiňák (0:2).
03:40
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Miloš Poživil, asistoval Vojtěch Šust (0:1).
03:02
Vyloučen hráč Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FT Sokol Praha-Břevnov: brankář: Filip Hrbek; hráči v poli: Tomáš Pilař, Ondřej Daniš, Vojtěch Šust, Jonáš Volf, Adam Pažout