2:2
3:2
1:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:6p
7. Ivana Šupáková, 31. Veronika Enenkelová, 33. Jana Trošková, 53. Ivana Šupáková, 54. Kamila Paloncyová, 60. Ivana Šupáková, 64. Zuzana Šponiarová - 11. Martina Řepková, 20. Karolína Suchá, 24. Martina Řepková, 36. Gabriela Tožičková, 46. Magdaléna Plášková, 49. Karolína Suchá; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 7431; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Jana Christianová 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:2, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení: Vítkovice 1 - Chodov 1-
70:00
Střely celkem: Vítkovice 27 - Chodov 26.
63:47
63:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Veronika Enenkelová (7:6).
63:47
A máme tu konec zápasu. Vítěznou branku Vítkovic vstřelila Zuzana Šponiarova a rozhodla tak o zisku mistrovského titulu pro svůj tým.
63:47
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka:Neskutečné vítězství, holky byl dnes skvělé na hřišti a hlavně ukázali morál a charakter, který se jen tak nevidí. Zažil už jsem hodně, ale pořád je co. Díky všem v klubu a obrovský dík fanouškům, byli skvělí a snad jsme jim připravili zážitek, na který jen tak nezapomenou. Díky i soupeřkám za skvělé utkání.
63:47
Komentář trenérky hostů, paní Michaely Marešové: Do zápasu jsme vstoupily vlažně, spíš zataženě. Od desáté minuty jsme se soupeřkám vyrovnaly, spíš jsme převzaly iniciativu. Do třetí třetiny jsme vstoupily dobře. Za stavu 6:3 jsme přestaly hrát dělaly fatální chyby. A pak jsme se začaly o výsledek bát než hrát.
62:50
Jiráková zachránila Chodov svým obětavým blokem, kdy zaskočila za brankařku Christianovou.
62:05
Oba týmy mají opravdu skvělý fyzický fond. I v prodloužení aktivně napadají rozehrávku soupeře a snaží se získat míček.
60:01
Začíná nám prodloužení. Přinese rozuzlení tohoto zápasu?
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 10 - Chodov 11.
60:00
59:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Justyna Krzywak (6:6).
59:29
Je vyrovnáno. Branku střílí Ivana Šupáková a upravuje stav utkání na 6:6
59:16
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:16
Vítkovice hrají s šesti hráčkami v poli.
58:55
Chodovská obrana vytváří spoustu chyb, ale brankářka Christiánová stále drží jednobrankový náskok.
57:50
Ve vlastním oslabení se do šance jedna na jednu dostala vítkovická Krzywak, branku však nedává.
57:04
Vyloučen hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
57:04
Další přesilová hra pro Chodov. Enenkelová byla totiž vyloučena na dvě minuty za sekání.
56:20
Velkou chybu v rozehrávce Chodova Paloncyová nepotrestala.
55:05
Vítkovičtí fanoušci bouřlivě ženou svůj tým kupředu. Jejich oblíbenkyně jsou momentálně na míčku a drží pražský celek na jeho polovině.
53:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Veronika Enenkelová (5:6).
53:33
Je tu další branka Vítkovic a už je dělí jen jedna od vyrovnání stavu utkání. Svou střelou rozvlnila síť chodovské svatyně Kamila Paloncyová.
53:18
Diváci vytvářejí úžasnou atmosféru. Na ženské Superfinále se jich sešlo 7431.
52:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (4:6).
52:08
Vítkovice se dostávají na dostřel. Čtvrtou branku vstřelila po hezké kombinaci Ivana Šupáková.
51:20
Vítkovické hráčky zamkli své soupeřky, žádnou šanci jim to ale nepřineslo.
50:30
Hra byla přerušena kvůli nevybíravému zákroku na Řepkovou, která končí za mantinelem.
49:36
Vítkovice přidali a vypracovali si pár slibných šancí. Naneštěstí pro ně je dokázala chodovská obrana odvrátit.
48:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Martina Řepková (3:6).
48:22
Tentokráte už branka pražského Chodova bude platit. Střílí jí hráčka s číslem 3 Karolína Suchá.
47:28
Rozhodčí právě neuznali branku Chodova kvůli hře vysokou holí.
46:36
Po souboji v rohu zůstala na zemi ležet vítkovická Eliška Planková.
45:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (3:5).
45:13
Chodov využívá přesilovou hru, kdy do odkryté branky uklízí míček Magdalena Plášková.
43:48
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:59
Na hřišti svádí aktérky zápasu urputný boj o střed hřiště.
40:01
Začíná nám poslední třetina Superfinále žen. Podaří se Vítkovicím zvrátit dosavadní stav?
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Vítkovice 9 - Chodov 8.
40:00
39:35
Chodovské hráčky drží v poslední minutě třetiny míček, ale žádnou příležitost si nevypracovaly.
36:50
Chodov měl opět příležitost vstřelit branku. Před vítkovickou svatyní se sama ocitla Tereza Hanzlíková, ale poskakující míček zkrotit nedokázala a střílí nad.
35:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Hanzlíková (3:4).
35:41
Chodov se znovu dostává do vedení. Střelou na bližší tyč se prosazuje Gabriela Tožičková.
33:10
Ve velké šanci se ocitla Řepková, ale brankářka Vítkovic drží svůj tým.
32:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Alžbeta Ďuríková (3:3).
32:08
Hráčky Vítkovic znovu chytily vítr do plachet. To přináší šance, z nichž ta poslední vyústila ve vyrovnávací branku.
30:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Alžbeta Ďuríková (2:3).
30:58
Vítkovice snižují. V polovině zápasu se trefuje hráčka s číslem 19 Veronika Enenkelová.
30:06
A máme tu druhý power-break dnešního Superfinále. Týmy mají možnost si odpočinout, trenéři dávají další pokyny svým hráčkám.
28:50
Ani jednomu z týmů se teď nedaří dostat do dlouhodobějšího tlaku. Sledujeme boj o každý metr hrací plochy.
27:10
Přesilová hra Vítkovic je u konce. Hráčky Chodova tuto nepříjemnou situaci zvládli a stále si drží dvoubrankové vedení.
26:02
Vyloučen hráč Markéta Svačinová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
23:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Karolína Suchá (1:3).
23:25
Hráčky Chodova přidávají další branku. Znovu se trefuje Martina Řepková.
22:25
Celé střídání teď drželi hráčky Vítkovic Chodov pod zámkem.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Vítkovice 7 - Chodov 6.
20:00
Po úvodním buly se míčku zmocňují hráčky Chodova.
20:00
19:59
Je tu konec první třetiny. Sledujeme vyrovnaný florbal, prvních polovinu třetiny měly navrch hráčky Vítkovic, druhou polovinu lépe zvládli jejich soupeřky z Chodova.
19:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Markéta Svačinová (1:2).
19:45
Poprvé v utkání se do vedení dostává pražský Chodov. Střelou ze středu hřiště se prosazuje Karolína Suchá.
18:19
Na hřišti se přiostřuje a je vidět hodně osobních soubojů.
15:36
Po delší době jsme viděli hráčky Vítkovic střílet. A byly z toho hned dvě velké šance. Nejdříve bránu ohrozila vítkovická hráčka s číslem 19, následně brankařka Chodova vyrazila dalekonosnou střelu Novotné těsně nad brankovou konstrukci.
14:00
Poslední minuty patří hráčkám Chodova. Přebraly iniciativu, kontrolují hru a nepouštějí Vítkovice k míčku.
11:24
V úvodních minutách sleduje velmi divácky atraktivní florbal. který je plný soubojů a šancí.
10:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Markéta Svačinová (1:1).
10:12
A je vyrovnáno. Skrytou střelou k tyči z poloviny hřiště se prosazuje Martina Řepková.
08:50
Hráčky Vítkovic v posledních minutách kontrolují míček a svým soupeřkám ho moc nepůjčují.
06:43
06:43
A máme tu první branku. Po přihrávce přes střed hřiště se prosazuje střelou do odkryté brány hráčka Vítkovic Ivana Šupáková
04:20
První velká šance utkání. Brankářka Chodova pouze ztlumila střelu, poté míček poskakoval na brankové čáře. Bránící hráčky ale stihli zasáhnout a uhasit tuto nebezpečnou situaci.
03:30
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ale žádnou vyloženou šanci jsme ještě neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Markéta Svačinová, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Veronika Enenkelová, Jana Trošková, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Alžbeta Ďuríková