1:2
3:1
- : -

Hippos Žďár n/S. - FBC TJ Jablonné nad Orlicí 4:5
21. Nikola Sekničková, 34. Karolína Judová, 35. Karolína Judová, 36. Nikola Sekničková - 9. Agáta Mikulová, 10. Agáta Mikulová, 15. Eliška Pešavová, 16. Sabina Mikysková, 30. Sabina Mikysková; rozhodčí: Pavel Špryňar - David Richter; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vendula Růžičková 15 - Monika Rubešová 21; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1;
36:00
35:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Nikola Sekničková, asistoval Karolína Judová (4:5).
35:20
Timeout FBC TJ Jablonné nad Orlicí
34:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Veronika Buchtová (3:5).
33:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Karolína Judová, asistoval Adéla Ptáčková (2:5).
29:03
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková, asistoval Kristýna Mikysková (1:5).
24:00
24:00
20:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Nikola Sekničková bez asistence (1:4).
17:12
Vyloučen hráč Jitka Vilišová družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:59
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Sabina Mikysková bez asistence (0:4).
14:09
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Simona Jánešová (0:3).
13:15
Vyloučen hráč Jitka Vilišová družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
09:50
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Agáta Mikulová bez asistence (0:2).
08:25
Branku družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Agáta Mikulová, asistoval Eliška Pešavová (0:1).
00:16
Vyloučen hráč Simona Jánešová družstva FBC TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Eliška Pešavová, Kristýna Vondráčková, Tereza Štěpánová, Agáta Mikulová, Simona Jánešová