0:6
0:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice modří - FBC Došwich Milevsko modří 1:10
1. Martin Přech - 7. Patrik Novotný, 11. Daniel Dolejš, 14. Daniel Dolejš, 15. Jakub Trojáček, 18. Jakub Trojáček, 19. Adam Sláma, 20. Tomáš Vácha, 25. Jakub Trojáček, 29. Daniel Dolejš, 30. Jakub Trojáček; rozhodčí: Petr Bartáček - Vojtěch Moravec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák ? - Adam Hejný ?; po třetinách: 1:1, 0:6, 0:3;
30:00
29:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Vít Šobek (1:10).
28:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Jan Hejhal (1:9).
24:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jakub Trojáček bez asistence (1:8).
20:00
20:00
19:42
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Tomáš Vácha, asistoval Filip Baťala (1:7).
18:06
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Adam Sláma bez asistence (1:6).
17:24
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (1:5).
14:35
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Jan Hejhal (1:4).
13:52
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Jakub Trojáček (1:3).
10:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Hana Kakosová (1:2).
10:00
10:00
06:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Patrik Novotný bez asistence (1:1).
03:26
Vyloučen hráč Martin Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil Martin Přech, asistoval David Kubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bartáček a Vojtěch Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko modří: brankář: Adam Hejný; hráči v poli: Vít Šobek, Hana Kakosová, Daniel Dolejš, Jan Hejhal, Jakub Trojáček