2:1
5:4
- : -

1. FBK Rožnov p/R - 1. MVIL Ostrava WOOW 9:5
4. Josef Viktořík, 19. Petr Krhut, 26. Josef Viktořík, 38. Josef Viktořík, 41. Josef Viktořík, 47. Josef Viktořík, 52. Josef Viktořík, 54. David Žniva, 57. Patrik Hegar - 37. Jan Hranický, 45. Jan Hranický, 49. Lukáš Svačinka, 55. Jan Hranický, 57. Jan Hranický; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 22 - Vojtěch Kořínek 23; po třetinách: 2:0, 2:1, 5:4;
60:02
Komentář kapitána domácích Pavla Barabáše: Dneska asi nejlepší utkání, soupeř hrál dobře, ale na tento víkend se výborně vyspal Pepa Viktořík a hlavně jeho zásluhou jsme o víkendu dvakrát vyhráli. Děkuji i všem ostatním klukům za poctivý výkon. Děkuji soupeři za férové utkání a skvělým fanouškům za podporu.
60:01
Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: Dneska to byla pouze křeč, nedostali jsme se vůbec do hry, takže gratuluji domácím k postupu do 1. ligy, doufám že vedení Rožnova bude mít koule a 1. ligu přihlásí."
60:01
pokračování příliš dlouhého komentáře trenéra hostů: Klukům bych to přál. Z mojí strany bych chtěl poděkovat svým klukům za celou sezonu a víceméně za poslední 4 roky. Kruh se uzavřel před 4 lety jsme poslali Rožnov do Národní ligy, dneska je to opačně. Díky všem a doufám, že se ještě s některýma uvidím. "
60:00
Střely ve třetí části (celkově v zápase): Rožnov 15(32), MVIL 12(27).
60:00
59:37
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
58:31
Viktořík dá 2x hattrick a pak netrefí prázdnou bránu hostů. Ovšem opět musíme pochválit Škrobáka.
57:49
Hosté tlačí, Škrobák krásně vychytal střelu od Robenka.
57:28
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
56:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Petr Burýšek (9:5).
56:22
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Michal Sládek (8:5).
55:55
Hosté bez brankáře si drží míček.
54:56
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
54:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Robenek (8:4).
53:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva bez asistence (8:3).
53:37
Žniva si táhl míček z obrany až zakončil za Kořínka. Hosté zkoušejí hrát bez brankáře.
52:40
Fanoušci jsou hlasití při domácí přesilovce.
52:06
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Ondřej Smékal (7:3).
51:30
Svačinka ala Ronaldo odkopl míček z půlky hřiště za mantinel.
50:39
Ostrava začala tlačit, po špatné přihrávce ale přebírá míček Rožnov.
49:02
Hra je nahoru dolů, hráčů je plné hřiště - zkrátka, jsou všude.
48:20
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Michal Sládek (6:3).
46:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (6:2).
46:10
Žádná novinka, Viktořík opět po skvělé nahrávce Krhuta upravuje skore na 6:2!
45:30
Před bránou domácích se srazil Klimek s Novosadem, u obou je zdravotní služba.
44:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Adam Tesárek (5:2).
43:33
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
43:09
Hosté ve svém útočném pásmu.
41:34
Po blokované střele hostů, míček končí na Škrobákově brance.
40:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Patrik Hegar (5:1).
40:32
Viktořík je nezastavitelný, zvyšuje skore domácích na 5:1!
40:00
40:00
Střely na bránu v druhé třetině Rožnov 8, Ostrava 8.
40:00
39:20
Žniva dobrý na míčku v obraně domácích.
38:53
Klimek z Ostravy se vybíjí nervy na Smékalovi.
37:50
Z tribuny se ozývá jméno střelce hattricku domácích, kterým je Pepa Viktořík!!!
37:08
36:47
36:03
Střelu od Klimka vychytal Jirka Škrobák helmou, výborně Jirko!
34:54
Burýšek proklouzl kolem mantinelu až ke Kořínkovi, ovšem nic z toho.
33:23
Po skvělé přihrávce Krhuta na Viktoříka končí střela mimo brankovou konstrukci.
28:52
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
28:52
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
28:38
Kapitán domácích Pája Barabáš zablokoval únik Sládka.
27:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kořínek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za držení.
27:14
Faul od brankáře hostů na Viktoříka končí opět přesilovkou. V hale se rozléhá podpora fanoušků.
25:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (3:0).
25:37
A je tady opět Viktoříkova vlna golů, po úspěšné přesilovce je Rožnov ve vedení o 3 branky.
25:11
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za bránění ve hře.
23:46
Hosté na míčku, v útoku vidíme Sládka a v obraně Klimka. Sehraná dvojka.
22:48
Žitník důrazný za bránou, naučil se to od Zimmera rychle.
21:58
Smékal s Červeným si o pauze doplnili tekutiny, jsou vidět snad úplně všude.
21:22
Střela ostravského hráče končí mimo hřiště.
20:47
Rožnov vyhrál úvodní buly, ale první minuta druhé třetiny byla odehrána v obranném pásmu domácích.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině - Rožnov 9, Ostrava 7.
20:00
18:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Petr Červený (2:0).
18:27
Krhut po přesné přihrávce Červeného z pravé strany hřiště zakončuje za Kořínkova záda a Rožnov je ve vedení 2:0.
17:06
Vypadá to, že se Ostrava konečně rozcvičila. Hra je v obranném pásmu Rožnova.
16:38
Burýšek zaútočil, hra je přerušena a rozehrávají hosté.
14:45
Stanislav Barabáš po potyčce u mantinelu skončil mimo hrací plochu a fanouškům se to moc nelíbí.
13:50
Hraje se v obranném pásmu Rožnova.
13:08
Smékal asi pomáhal vypít energy drinky, možná si dal o pár víc. Táhne útok rožnovského týmu.
12:18
Klimkova dorážka před bránou končí mimo hřiště.
11:35
Na soupeřovu bránu lítá střela za střelou, Viktořík nahrál Burýškovi, ten ale minul.
10:01
Žnivova rána z půlky hřiště končí za bránou Kořínka.
09:53
Ostrava tlačí, ale skore je neměnné.
08:35
Střela od Červeného končí mimo bránu.
07:40
Potyčka před brankou domácích, Škrobák dostal po prstech.
06:55
Zimmer dnes hodně tělo na tělo, soupeři končí na zemi.
06:29
Nebezpečná střela po zemi končí za Škrobákovou bránou.
05:36
Červený za tým domací asi vypil hodně energy drinků, lítá na hřišti jako uragán.
04:55
Domácí tlačí, hosté zatím odolávají.
03:57
03:57
A je tady první gooooool! Opět se prosazuje nejúspěšnější střelec rožnovského týmu Josef Viktořík!
03:33
Zmatek před bránou hostí, Štusa to zkusil, ale neúspěšně.
03:12
Zimmer důraz u mantinelu, až byla hra přerušena.
02:01
Rožnovská obrana je zatím důrazná a soupeřovi nedává šanci.
01:35
Zápas v klidném tempu, hosté více na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Tomáš Kubíček, Jan Lacina, Adam Tesárek, Jakub Robenek, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Pavel Barabáš, Stanislav Barabáš, Pavel Žitník, Zbyněk Štamposký, Patrik Hegar