3:1
1:2
- : -

Panthers Děkanka Praha B - Ivanti Tigers Jižní Město B 6:5
13. Živa Valtová, 14. Ivana Miklíková, 17. Kateřina Musílková, 20. Hana Čermáková, 22. Ivana Miklíková, 37. Natalie Vesecká - 1. Tereza Chvátalová, 4. Karolína Vondráčková, 29. Barbora Králová, 38. Alena Slováková, 45. Adéla Polívková; rozhodčí: Ondřej Jícha - Michal Kolář; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Petra Šebestová ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2;
44:42
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Adéla Polívková, asistoval Alena Slováková (6:5).
43:29
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město B
37:29
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Alena Slováková, asistoval Tereza Chvátalová (6:4).
36:06
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Ivana Lamková (6:3).
35:37
Vyloučen hráč Andrea Nováková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
33:52
Trestné střílení družstva Panthers Děkanka Praha B neproměnil Veronika Krejčíková.
30:00
30:00
28:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Barbora Králová, asistoval Daniela Kvasková (5:3).
21:53
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Andrea Nováková (5:2).
19:42
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Hana Čermáková, asistoval Ivana Lamková (4:2).
16:13
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Kateřina Musílková, asistoval Hana Čermáková (3:2).
15:00
15:00
13:52
12:10
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Živa Valtová, asistoval Kateřina Musílková (1:2).
05:53
Vyloučen hráč Ivana Lamková družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:45
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Karolína Vondráčková bez asistence (0:2).
00:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Veronika Papoušková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město B:
00:00
Line-up domácích Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Denisa Vajdlová, Veronika Raková, Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Ivana Lamková