ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
RXRW-1B01
Soutěž:
Turnaj regionálních výběrů WU17
Kolo:
1. kolo
Zahájení:
25.05.19 08:30
Výběr OL+MS WU17
6
:
Výběr HK+PA WU17
0
1. část
2. část
3. část
Prodloužení
Ukončeno
0:0
3:0
3:0
- : -
Výběr OL+MS WU17
Výběr HK+PA WU17
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Výběr OL+MS WU17 - Výběr HK+PA WU17 6:0
branky:
11. Michaela Středulová, 16. Leontýna Gracová, 17. Natálie Hurníková, 25. Viktorie Martináková, 26. Michaela Středulová, 30. Michaela Kubečková; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michaela Sajašová 6 - Nikola Dlouhá 15; po třetinách: 0:0, 3:0, 3:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 5, HKaPA - 2.
30:00
Počet střel celkem: OLaMS: 21. HkaPA: 6.
30:00
Komentář trenéra výběru HKaPA kraje (Vidlák Tomáš): Velmi dobrá první třetina, poté jsme ve druhé třetině inkasovali dva zbytečné góly z předbrankového prostoru, po kterých už soupeř dominoval. Gratuluji k vítězství, hráčkám děkuji za výkon.
30:00
Komentář trenéra OLaMS výběru (Veselý Jaromír): První zápas s pomalejším a hlavně hodně nervózním rozjezdem. Ačkoliv jsme udávali tempo utkání, nebyl náš herní projev tak přesný a jistý jak bychom si představovali. Holky si osahali atmosféru a do dalších zápasů předvedou co skutečně umí.
30:00
Ukončení 3. části.
29:57
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Michaela Středulová (6:0).
28:26
Vyloučen hráč Klára Konečná družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:08
Vyloučen hráč Karolína Sigmundová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání.
25:36
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (5:0).
24:20
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Natálie Hurníková (4:0).
20:00
Zahájení 3. části.
20:00
Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 12, HKaPA - 3.
20:00
Ukončení 2. části.
16:17
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Nikola Liberdová (3:0).
16:17
Hurníková z OLaMS kraje krásnou střelu na vzdálenější tyč nedává Dlouhé v brance z HKaPA kraje šanci a navyšuje vedení na 3:0.
15:39
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Leontýna Gracová, asistoval Vendula Schindlerová (2:0).
15:39
Gracová z OLaMS kraje doslova dotlačila míček za brankářku HKaPA kraje a navyšuje vedení svého týmu na 2:0.
14:03
Středulová z OLaMS kraje zazdila obrovskou šanci a trefila pouze golmanku soupeře.
11:53
Michaela Středulová využila přesilovou hru a otevírá skóre dnešního zápasu.
10:53
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Středulová, asistoval Nikola Liberdová (1:0).
10:00
Zahájení 2. části.
10:00
Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 4, HKaPA - 1.
10:00
Ukončení 1. části.
09:01
Hraje se systémem 3x10minut, takže nám běží poslední minuta první třetiny, navíc si domácí OLaMS výběr zahraje přesilovou hru.
09:00
Vyloučen hráč Kateřina Svatoňová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
05:34
Domácí výběr OLaMS mnohem aktivnější, ale stav je pořád 0:0.
04:05
Velmi dobrý pokus Liberdové kryje helmou brankářka HKaPA kraje Dlouhá.
02:55
První zákrok domácí brankářky Sajašové.
02:12
Prozatím velmi opatrné utkání, zatím jsme viděli pouze jednu nepřesnou střelu OLaMS výběru.
00:01
První utkání začalo, první buly vyhrál výběr OLaMS kraje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Výběr HK+PA WU17: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Kateřina Svatoňová, Klára Konečná, Eliška Pešavová, Kristýna Gocová, Kristýna Venclová
00:00
Line-up domácích Výběr OL+MS WU17: brankář: Michaela Sajašová; hráči v poli: Pavla Pejzlová, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Nikola Liberdová, Natálie Hurníková
00:00
Dobrý den, vítám Vás na první utkání regionálních výběrů dorostenek U17. V první zápase skupiny B se utkají výběry Olomouckého a Moravskoslezského kraje proti výběru Královéhradeckého a Pardubickému kraji.
00:00
Postupně v následujících dvou dní se odehrají dvě skupiny po čtyřech výběrech a zítra playoff klasickým pavoukovým systémem.
Zapisovatel:
Matěj Vrablík
Doplňující údaje k utkání
Rozhodčí:
Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk
Hala:
SH Sareza Ostrava
Střely:
21:6
Začátek utkání:
08:30
Konec utkání:
09:20
Hráč utkání domácí:
Michaela Středulová
Hráč utkání hostů:
Kristýna Venclová
Góly a asistence
10:53
1:0 P
Michaela Středulová
(Liberdová)
15:39
2:0
Leontýna Gracová
(Schindlerová)
16:17
3:0
Natálie Hurníková
(Liberdová)
24:20
4:0
Viktorie Martináková
(Hurníková)
25:36
5:0
Michaela Středulová
(Maroszová)
29:57
6:0
Michaela Kubečková
(Středulová)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Michaela Středulová (Výběr OL+MS WU17)
3 (2 + 1)
2.
Natálie Hurníková (Výběr OL+MS WU17)
2 (1 + 1)
3.
Nikola Liberdová (Výběr OL+MS WU17)
2 (0 + 2)
4.
Leontýna Gracová (Výběr OL+MS WU17)
1 (1 + 0)
5.
Michaela Kubečková (Výběr OL+MS WU17)
1 (1 + 0)
6.
Viktorie Martináková (Výběr OL+MS WU17)
1 (1 + 0)
7.
Vendula Maroszová (Výběr OL+MS WU17)
1 (0 + 1)
8.
Vendula Schindlerová (Výběr OL+MS WU17)
1 (0 + 1)