1:2
2:1
- : -

Výběr KV+PL WU17 - Výběr US+LB WU17 3:4
13. Ivana Vachovcová, 23. Ivana Vachovcová, 30. Daniela Lorencová - 1. Markéta Valešová, 11. Berenika Vrzalová, 19. Eliška Vrzalová, 30. Klára Mečířová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vladěna Kovandová 11 - Aneta Švátorová 5; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:1;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: KVaPL - 3, ULaLB - 6.
30:00
Počet střel v celkem: KVaPL - 8, ULaLB - 15.
30:00
Komentář trenéra výběru USaLB (Miško Petr): V zápase jsme byli mírně lepší, vypracovali jsme si více nebezpečných situací. Bohužel jsme si život zkomplikovali vyloučeními. Aktivita soupeře nám dělala větší problémy než jsme předpokládali, ale konec dobrý všechno dobré.
30:00
Komentář trenéra výběru KVaPL (Kuncl Jan): Zaspali jsme samotný začátek utkání a polovinu první třetiny jsme se vzpamatovávali. Gólové manko ze začátku jsme pak doháněli až do posledních vteřin, což se bohužel nepovedlo. Do dalšího zápasu bere jako pozitivní, že jsme se v průběhu prvního utkání zlepšovali. Gratulujeme soupeři k vítěznému utkání.
30:00
29:47
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Daniela Lorencová, asistoval Valerie Mídová (3:4).
29:47
Ještě tady máme drama.
29:23
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Klára Mečířová bez asistence (2:4).
29:23
Mečířová trefuje prázdnou bránu a upravuje na 2:4.
29:01
Timeout Výběr KV+PL WU17
29:01
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
25:36
Vyloučen hráč Elena Nygrýnová družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za hrubost.
25:36
Další přesilová hra pro výběr KVaPL a šance na vyrovnání.
22:51
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Kamila Kaslová (2:3).
22:51
Vachovcová prostřelila gólmanku soupeře a snižuje na 2:3.
21:49
Vyloučen hráč Markéta Lenfeldová družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:49
Uvidíme první přesilovou hru zápasu, zahraje si jí výběr KVaPL.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: KVaPL - 2, ULaLB - 6.
20:00
18:22
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Eliška Vrzalová bez asistence (1:3).
18:08
Zápas je hodně vyrovnaný, celkem dost šancí na obou stranách, ale žádná gólová.
18:08
Až teď se prosazuje výběr USaLB a zvyšuje vedení na 1:3.
12:09
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (1:2).
12:09
V rychlém sledu 2 góly, nejprve Vrzalová zvýšila na 0:2 a nyní Vachovcová snižuje na rozdíl jedné branky.
10:28
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Adriana Hýsková (0:2).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: KVaPL - 3, ULaLB - 3.
10:00
09:14
Probíhá poslední minuta první třetiny.
06:18
Brankářka Švátorová z výběru USaLB kraje teď podržela dobrým zákrokem svůj tým.
03:05
USaLB výběr ze začátku mnohem aktivnější, momentálně drží míček na polovině soupeře.
00:25
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Markéta Valešová, asistoval Adéla Kyselová (0:1).
00:25
Hned první střela zápasu končí gólem, postarala se o něj Valešová z USaLB výběru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr US+LB WU17: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Barbora Panešová, Adriana Hýsková, Klára Mečířová, Eliška Vrzalová, Karolína Janatková
00:00
Line-up domácích Výběr KV+PL WU17: brankář: Vladěna Kovandová; hráči v poli: Karolína Šteffelová, Dominika Kalašová, Patricie Suchanová, Ivana Vachovcová, Kamila Kaslová
00:00
Ve druhém zápase skupiny A se představí výběr Karlovarského a Plzeňského kraje proti výběru Ústeckého a Libereckého kraje.