1:0
1:1
- : -

Výběr OL+MS WU17 - Výběr Slovenska WU17 2:1
17. Michaela Středulová, 25. Michaela Kubečková - 21. Denisa Papierniková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 5 - Andrea Michalisková 5; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:1;
30:00
Komentář trenéra OLaMS výběru (Jiřího Kajfosz): "Dvě třetiny jsme hráli více méně podle představ. Lehký výpadek na začátku 3. třetiny zápas zdramatizoval. Hezký urputný zápas. Děkujeme soupeři."
30:00
Komentář trenéra Slovenska (Milan Burdel): Ze zápasem jsem spokojený, vytvořili jsme si pár pěkných šancí, které jsme bohužel neproměnili. Prohráli jsme zápas po zlé rozehrávce zpoza brány a to byl ten klíčový zlom, ale celkově jsem spokojený. Těší mě, že si dokážeme vytvořit takové šance. Jinak je mám rád, jsou to dobré holky.
30:00
Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 2, Slovensko - 1.
30:00
Počet střel celkem: OLaMS - 7, Slovensko - 6.
30:00
29:36
Poslední půlminuta.
28:10
Opět sledujeme napínavý zápas, plný šancí na obou stranách, zbývají pouze 2 minuty a OLaMS výběr vede o gól.
26:50
Dobrý pokus Pudišové ze Slovenska od mantinelu jen těsně míjí bránu.
24:53
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (2:1).
24:53
Kubečková z protiútoku posílá výběr OLaMS kraj proti Slovensku do vedení 2:1.
23:50
Velmi dramatický a vyrovnaný zápas, stále zatím 1:1.
20:43
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Denisa Papierniková, asistoval Kristína Vyletelková (1:1).
20:00
20:00
Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 2, Slovensko - 3.
20:00
18:03
Vyloučen hráč Anna Dobešová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
16:40
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (1:0).
15:49
Vyloučen hráč Kristína Mlíchová družstva Výběr Slovenska WU17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 3, Slovensko - 1.
10:00
06:00
Prozatím vyrovnaný zápas, moc šancí nám první půlka první třetiny nenabídla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska WU17: brankář: Andrea Michalisková; hráči v poli: Anna Bajtošová, Kristína Králiková, Kristína Vyletelková, Denisa Papierniková, Tamara Dobošová
00:00
Line-up domácích Výběr OL+MS WU17: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Nikola Liberdová, Natálie Hurníková, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Leontýna Gracová