0:3
2:2
- : -

Výběr HK+PA WU17 - Výběr VY+JČ WU17 3:5
5. Barbora Marková, 29. Adéla Kmošková, 30. Kristýna Gocová - 11. Lucie Bicková, 12. Karolína Judová, 14. Karolína Judová, 24. Lenka Zelingerová, 27. Petra Klusáková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 7 - Daniela Václavková 13; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:2;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: HKaPA - 10, VYaJČ - 5.
30:00
Počet střel ve celkem: HKaPA - 16, VYaJČ - 12.
30:00
Komentář trenéra HKaPA výběru (Vidlák Tomáš): Ztráta koncentrace a nedůraz v obou předbrankových prostorech nás stál lepší výsledek. Soupeři i našim hráčkám děkuji za zápas.
30:00
Komentář trenéra VYaJČ kraje (Jung Jakub): Nešla nám kombinace, dělali jsme laciné chyby. Celkově z naší strany bázlivý výkon, i přes vítězství se musíme vzpamatovat a v dalším zápase podat daleko lepší výkon.
30:00
29:43
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Eliška Pešavová (3:5).
29:43
Ještě jedno snížení, je to jen o dva góly už.
28:19
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Magda Fejfarová (2:5).
28:19
Tak ještě snížení ze strany HKaPA kraje.
26:29
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Petra Klusáková, asistoval Terezie Brossová (1:5).
26:29
Kombinace do prázdné brány, Klusáková to těžké neměla a zvyšuje na 1:5.
25:05
Rozhodčí neuznali gól HKaPA kraji z důvodu vysoké hokejky.
23:04
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Lenka Zelingerová bez asistence (1:4).
23:04
Po několika odrazech, Zelingerová z VYaJČ kraje doslova doplácala míček za záda Kašparové v bráně HKaPA kraje,
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: HKaPA - 3, VYaJČ - 5.
20:00
19:53
Vyloučen hráč Pavlína Boudná družstva Výběr VY+JČ WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:53
Boudná z VYaJČ výběru bránila ve výhozu gólmance a míří na trestnou lavici.
13:49
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Karolína Judová, asistoval Petra Klusáková (1:3).
13:49
Judová střelou pod břevno zvyšuje vedení VYaJČ kraje na 1:3.
11:10
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Karolína Judová bez asistence (1:2).
11:10
Rychlé otočení skóre, Judová posílá svůj tým do vedení.
10:37
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Lucie Bicková, asistoval Petra Klusáková (1:1).
10:37
Ale VYaJČ kraj se přece jenom dočkal vyrovnání, BIcková prostřeluje Kašparovou v bráně HKaPA kraje.
10:26
Trestné střílení družstva Výběr VY+JČ WU17 neproměnil Kateřina Seemannová.
10:26
Uvidíme trestné střílení.
10:26
Seemannová neproměňuje, brankářka její střelu chytá rukou.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: HKaPA - 3, VYaJČ - 2.
10:00
09:25
HKaPA kraj se dostal do brejku 2 na 1, jenže Olšanová úplně minula bránu.
09:10
Probíhá poslední minuta první třetiny.
04:51
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Barbora Marková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr VY+JČ WU17: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Pavlína Boudná, Nela Kotačková, Kateřina Moravcová
00:00
Line-up domácích Výběr HK+PA WU17: brankář: Aneta Kašparová; hráči v poli: Klára Konečná, Eliška Pešavová, Katka Nádeníková, Kristýna Gocová, Kristýna Venclová