2:1
1:0
- : -

Výběr US+LB WU17 - Výběr JM+ZL WU17 4:3
9. Berenika Vrzalová, 15. Adéla Kyselová, 20. Adéla Košvancová, 21. Karolína Janatková - 2. Ema Brucháčková, 9. Ema Brucháčková, 18. Gabriela Čížová; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Monika Benková 4 - Alena Večeřová 5; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: USaLB - 4, JMaZL - 3.
30:00
Počet střel celkem: USaLB - 9, JMaZL - 7.
30:00
Komentář trenéra výběru USaLB (Miško Petr): Z naší strany trochu nervózní začátek. Super druhá třetině, z které jsme měli vytěžit více branek. Třetí třetina, už to byl trošičku jiný obraz hry než jsme byli zvyklí, ale pořád jsme věřili v naší aktivitu a to nám dopomohlo k vítězství.
30:00
Komentář trenérky výběru JMaZL (Horníčková Dana):
30:00
29:58
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:50
Timeout Výběr JM+ZL WU17
20:14
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Karolína Janatková, asistoval Klára Mečířová (4:3).
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: USaLB - 1, JMaZL - 2.
20:00
19:27
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Adéla Košvancová bez asistence (3:3).
19:27
Opět máme vyrovnáno.
17:58
Branku družstva Výběr JM+ZL WU17 vstřelil Gabriela Čížová, asistoval Petra Bílá (2:3).
17:58
Cížová pěknou tečí v ponechané výhodě posílá JMaZL kraj opět do vedení.
14:40
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Markéta Valešová (2:2).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: USaLB - 1, JMaZL - 2.
10:00
08:44
Branku družstva Výběr JM+ZL WU17 vstřelil Ema Brucháčková, asistoval Alena Večeřová (1:2).
08:44
Střela Brucháčkové propadla mezi nohama brankářky USaLB kraje a vrací vedení na stranu JMaZL výběru.
08:32
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Elena Nygrýnová (1:1).
01:00
Branku družstva Výběr JM+ZL WU17 vstřelil Ema Brucháčková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JM+ZL WU17: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Petra Bílá, Klára Vintrová, Veronika Procházková, Šárka Staňková, Ema Brucháčková
00:00
Line-up domácích Výběr US+LB WU17: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Barbora Panešová, Karolína Janatková, Adriana Hýsková, Klára Mečířová, Eliška Vrzalová