ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
RXRW-1B05
Soutěž:
Turnaj regionálních výběrů WU17
Kolo:
1. kolo
Zahájení:
25.05.19 16:30
Výběr OL+MS WU17
7
:
Výběr VY+JČ WU17
2
1. část
2. část
3. část
Prodloužení
Ukončeno
5:2
1:0
1:0
- : -
Výběr OL+MS WU17
Výběr VY+JČ WU17
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Výběr OL+MS WU17 - Výběr VY+JČ WU17 7:2
branky:
2. Nikola Liberdová, 2. Nikola Liberdová, 3. Viktorie Martináková, 9. Michaela Kubečková, 10. Michaela Středulová, 13. Vendula Maroszová, 28. Michaela Kubečková - 4. Barbora Šmahelová, 10. Karolína Judová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michaela Sajašová 4 - Natálie Vančurová 13; po třetinách: 5:2, 1:0, 1:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 5, VYaJČ - 2.
30:00
Počet střel celkem: OLaMS - 20, VYaJČ - 6.
30:00
Komentář trenéra VYaJČ výběru (Jakub Jung): Dostali jsme lekci produktivity, zkoušeli jsme se zápasem udělat všechno možné, nicméně na dobře hrajícího soupeře to nestačilo. V utkání jsme měli dobré pasáže, ale častěji ty hluché. Gratulujeme soupeři k zaslouženému postupu.
30:00
Komentář trenéra OLaMS výběru (Jaromír Veselý) část 1: Očekávali jsme těžký zápas do kterého jsme chtěli soupeře hned od startu zatlačit a získat dobrou počáteční pozici. Tento cíl se nám povedlo splnit a rychlým vedením jsme si zajistili relativně přesvědčivý průběh ve kterém jsme silného soupeře nepustili k ničemu zásadnímu.
30:00
Komentář trenéra OLaMS výběru (Jaromír Veselý) část 2: Slabší stránkou našeho herního projevu je velké množství faulů, které musíme zredukovat, naopak pozitivní je, že se konečně dostáváme do herní pohody a všechny hráčky našly svou potřebnou formu.
30:00
Ukončení 3. části.
27:46
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Vendula Maroszová (7:2).
20:00
Zahájení 3. části.
20:00
Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 5, VYaJČ - 1.
20:00
Ukončení 2. části.
13:30
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání.
12:19
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (6:2).
10:00
Zahájení 2. části.
10:00
Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 10, VYaJČ - 2.
10:00
Ukončení 1. části.
09:53
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (5:2).
09:00
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Karolína Judová, asistoval Klára Šulová (4:2).
08:32
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání.
08:16
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Michaela Středulová (4:1).
03:12
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Tereza Kubešová (3:1).
02:19
Timeout Výběr VY+JČ WU17
02:19
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vendula Schindlerová (3:0).
01:33
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Vendula Maroszová (2:0).
01:02
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Michaela Kubečková (1:0).
01:02
Liberdová dorazila střelu Kubečkové za záda golmanky výběru VYaJČ a je to 1:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Výběr VY+JČ WU17: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Karolína Judová, Nela Kotačková, Lenka Zelingerová
00:00
Line-up domácích Výběr OL+MS WU17: brankář: Michaela Sajašová; hráči v poli: Anna Dobešová, Vendula Schindlerová, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Natálie Hurníková
Zapisovatel:
Matěj Vrablík
Doplňující údaje k utkání
Rozhodčí:
Václav Killar a Stanislav Kosek
Hala:
SH Sareza Ostrava
Střely:
20:6
Začátek utkání:
16:30
Konec utkání:
17:19
Hráč utkání domácí:
Vendula Maroszová
Hráč utkání hostů:
Terezie Brossová
Góly a asistence
01:02
1:0
Nikola Liberdová
(Kubečková)
01:33
2:0
Nikola Liberdová
(Maroszová)
02:19
3:0
Viktorie Martináková
(Schindlerová)
03:12
3:1
Barbora Šmahelová
(Kubešová)
08:16
4:1
Michaela Kubečková
(Středulová)
09:00
4:2 P
Karolína Judová
(Šulová)
09:53
5:2
Michaela Středulová
(Maroszová)
12:19
6:2
Vendula Maroszová
27:46
7:2
Michaela Kubečková
(Maroszová)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Vendula Maroszová (Výběr OL+MS WU17)
4 (1 + 3)
2.
Michaela Kubečková (Výběr OL+MS WU17)
3 (2 + 1)
3.
Nikola Liberdová (Výběr OL+MS WU17)
2 (2 + 0)
4.
Michaela Středulová (Výběr OL+MS WU17)
2 (1 + 1)
5.
Barbora Šmahelová (Výběr VY+JČ WU17)
1 (1 + 0)
6.
Karolína Judová (Výběr VY+JČ WU17)
1 (1 + 0)
7.
Viktorie Martináková (Výběr OL+MS WU17)
1 (1 + 0)
8.
Klára Šulová (Výběr VY+JČ WU17)
1 (0 + 1)
9.
Tereza Kubešová (Výběr VY+JČ WU17)
1 (0 + 1)
10.
Vendula Schindlerová (Výběr OL+MS WU17)
1 (0 + 1)