0:0
2:3
- : -

Výběr HK+PA WU17 - Výběr Slovenska WU17 2:3
25. Adéla Kmošková, 26. Barbora Marková - 22. Laura Chúpeková, 28. Laura Chúpeková, 30. Laura Chúpeková; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 10 - Andrea Michalisková 9; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:3;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: HKaPA - 6, Slovensko - 6.
30:00
Počet střel celkem: HKaPA - 11, Slovensko - 13.
30:00
Komentář trenéra Slovenska (Milan Burdel):Ze začátku jsme asi trochu podcenili soupeře. Dlouho nepadl gol a proto jsme začínali být nervóznější. A začali jsme nezvládat, kondičně jsme odpadali, bušili jsme do toho a to nám sebralo síly, nakonec se nám se štěstím podařilo vyhrát.
30:00
Komentář trenéra výběru HKaPA (Vidlák Tomáš): Z naší strany perfektně odehraná partie. K vítězství nám chybělo kousek štěstí.
30:00
29:40
Timeout Výběr HK+PA WU17
29:25
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Laura Chúpeková, asistoval Kristína Vyletelková (2:3).
27:33
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Laura Chúpeková, asistoval Veronika Marková (2:2).
25:05
Timeout Výběr Slovenska WU17
25:05
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Barbora Marková, asistoval Sára Olšánová (2:1).
24:57
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Veronika Kyšková (1:1).
21:00
Branku družstva Výběr Slovenska WU17 vstřelil Laura Chúpeková, asistoval Kristína Králiková (0:1).
20:44
Vyloučen hráč Nikola Ziegelheimová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Počet střel v 2.třetině: HKaPA - 3, Slovensko - 5.
20:00
17:14
Hra se přelévá ze strany na stranu, šance vidíme na obou stranách.
10:49
Trestné střílení družstva Výběr HK+PA WU17 neproměnil Eliška Pešavová.
10:49
Pešavová neproměnila trestné střílení nařízené za hru v malém brankovišti.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: HKaPA - 2, Slovensko - 2.
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska WU17: brankář: Andrea Michalisková; hráči v poli: Kristína Vyletelková, Denisa Papierniková, Michaela Styková, Anna Bajtošová, Kristína Králiková
00:00
Line-up domácích Výběr HK+PA WU17: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Klára Konečná, Eliška Pešavová, Katka Nádeníková, Kristýna Gocová, Kristýna Venclová