2:0
3:1
- : -

Výběr PH+SČ WU17 - Výběr US+LB WU17 6:1
8. Anna Bartušková, 11. Kateřina Fousová, 20. Eliška Knetlová, 23. Vanessa Rebecca Keprtová, 26. Markéta Žbánková, 29. Kateřina Fousová - 26. Klára Mečířová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 6 - Aneta Švátorová 8; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:1;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: PHaSČ - 4, USaLB - 3.
30:00
Počet střel celkem: PHaSČ - 14, USaLB - 7.
30:00
Komentář trenéra USaLB (Miško Petr): Soupeř byl od začátku lepší ve všech herních činnostech. Nám chyběla mezihra, příliš často jsme hráli bez míčku. Soupeři gratulujeme. Těšíme se na neděli.
30:00
Komentář trenéra PHaSČ výběru (Vojáček Michal): Díky rychlým přihrávkám jsme si vytvořili velké množství šancí a zaslouženě zvítězili. Do zítra zrychlíme přechodovou fázi a pohyb na útočné polovině. Děkujeme soupeři.
30:00
28:49
Vyloučen hráč Kristýna Lechnerová družstva Výběr PH+SČ WU17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:04
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Lucie Želízková (6:1).
25:33
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Klára Mečířová z trestného střílení (5:1).
25:08
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (5:0).
22:34
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Markéta Žbánková (4:0).
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: PHaSČ - 4, USaLB - 2.
20:00
19:10
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil Eliška Knetlová, asistoval Lucie Retová (3:0).
19:01
Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:23
PHaSČ v plném počtu.
15:22
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Výběr PH+SČ WU17 na 2 minuty za hrubost.
15:22
USaLB výběr si zahraje první přesilovou hru v zápase,
10:55
10:21
Vyloučen hráč Adriana Hýsková družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: PHaSČ - 6, USaLB - 2.
10:00
07:51
Branku družstva Výběr PH+SČ WU17 vstřelil Anna Bartušková, asistoval Kateřina Vachudová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr US+LB WU17: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Barbora Panešová, Karolína Janatková, Adriana Hýsková, Klára Mečířová, Eliška Vrzalová
00:00
Line-up domácích Výběr PH+SČ WU17 : brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Markéta Žbánková, Mariana Býčková, Kateřina Fousová, Vanessa Rebecca Keprtová, Lucie Želízková