0:1
1:0
- : -

Výběr KV+PL WU17 - Výběr JM+ZL WU17 1:1
30. Ivana Vachovcová - 13. Natálie Kobylíková; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anna Urbanová 6 - Jana Prátová 6; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: KVaPL - 3, JMaZL - 2.
30:00
Počet střel ve celkem: KVaPL - 7, JMaZL - 7.
30:00
Komentář trenérky JMaZL výběru (Horníčková Dana): Souboj dvou smutných týmů z dnešního dne asi oprávněně skončil remízou. Musíme se dobře vyspat a zítra do toho znovu vlétnout na 100%.
30:00
Komentář trenéra KVaPL výběru (Kuncl Jan): Zápas byl jako na houpačce. V první třetině jsme byli lepší my, v druhé soupeř a ve třetí třetině mohl vítězství urvat kdokoliv. Jsme rádi, že ze zápasu nejdeme s prohrou a doufali jsme ve výhru. Zítra se popereme o co nejlepší umístění.
30:00
29:02
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Dominika Kalašová (1:1).
28:40
Timeout Výběr KV+PL WU17
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: KVaPL - 2, JMaZL - 3.
20:00
12:17
Branku družstva Výběr JM+ZL WU17 vstřelil Natálie Kobylíková, asistoval Daniela Cihlářová (0:1).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: KVaPL - 2, JMaZL - 2.
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JM+ZL WU17: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Petra Bílá, Klára Vintrová, Veronika Procházková, Šárka Staňková, Ema Brucháčková
00:00
Line-up domácích Výběr KV+PL WU17: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Jitka Jedličková, Andrea Žižková, Hana Maňasová, Karolína Raslová, Eliška Mrázová