0:1
0:0
0:1

Výběr OL+MS WU17 - Výběr US+LB WU17 1:2p
3. Michaela Kubečková - 20. Berenika Vrzalová, 34. Adriana Hýsková; rozhodčí: Jiří Kroupa - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 10 - Monika Benková 12; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 0:1;
35:00
Počet střel v prodloužení: OLaMS - 2, USaLB - 3.
35:00
Počet střel celkem: OLaMS - 13, USaLB - 12.
35:00
35:00
Komentář trenéra výběru USaLB (Petr Neumier): Pro všechny hráčky velmi pěkné utkání, které jim přineslo plno zkušeností. Úvod Zápas se pro nás vyvíjel postupnou tendencí, kdy nás soupeř nejdříve přehrával, poté se hra vyrovnávala a chvílemi jsme byly lepším týmem. Hlavně v bojovnosti. Jsme rádi, že to tam v prodloužení spadlo ale více jsme rádi, jakým způsobem jsme k výsledku došli. Hrajeme stále to co chceme od začátku. Děkuji soupeři za zápas.
35:00
Komentář trenéra OLaMS výběru (Jiří Kajfosz): Vyrovnaný zápas, který vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři.
33:09
33:09
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (1:2).
30:01
Začíná nám 5ti minutové prodloužení.
30:00
30:00
Počet střel ve 3.třetině: OLaMS - 3, USaLB - 3.
30:00
27:45
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
Začala třetí třetina, stav je 1:1, pokud by se nerozhodlo do konce třetiny, bude následovat 5ti minutové prodloužení končící případným vstřelením gólu, pokud ani to nerozhodne, tak o vítězi rozhodnout nájezdy. Na každé straně 3.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: OLaMS - 4, USaLB - 4.
20:00
19:53
Branku družstva Výběr US+LB WU17 vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Klára Dvořáková (1:1).
19:53
Vrzalová 7 sekund před koncem druhé třetiny vyrovnává na 1:1.
15:01
Půlka zápasu za náma, OLaMS výběr stále o kousek lepší, vede 1:0.
11:50
Ani tato přesilová hra nevyužita, USaLB výběr v plném počtu.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: OLaMS - 4, USaLB - 2.
10:00
09:49
Vyloučen hráč Adriana Hýsková družstva Výběr US+LB WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:49
Přesilovku uvidíme i na druhé straně, Hýsková byla moc blízko při rozehrávce soupeře a odsedí si trest na trestné lavici.
08:02
OLaMS výběr v plném počtu.
06:01
Vyloučen hráč Andrea Palinková družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za sekání.
06:01
Palinková z OLaMS výběru vyloučena na dvě minuty za sekání, takže si USaLB zahraje početní výhodu.
02:35
Kubečková přesnou střelu ze středu hřiště nedala šanci gólmance USaLB výběru a dává první gól tohoto zápasu.
02:32
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (1:0).
00:54
Začalo druhé semifinále, vítěz se utká ve finále s výběrem Prahy a Středočeského kraje a poražený v utkání o bronz s výběrem Slovenska.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kroupa a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr US+LB WU17: brankář: Monika Benková; hráči v poli: Barbora Panešová, Eliška Vrzalová, Veronika Bímová, Karolína Janatková, Adriana Hýsková
00:00
Line-up domácích Výběr OL+MS WU17: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Pavla Pejzlová, Nikola Liberdová, Vendula Maroszová, Karolína Sigmundová, Michaela Kubečková