1:1
0:2
- : -

Výběr JM+ZL WU17 - Výběr VY+JČ WU17 1:6
15. Veronika Procházková - 2. Kateřina Seemannová, 7. Nela Kotačková, 9. Kateřina Seemannová, 19. Kateřina Seemannová, 21. Lenka Zelingerová, 27. Kateřina Seemannová; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Prátová 11 - Natálie Vančurová 6; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:2;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: JMaZL - 2, VYaJČ - 5.
30:00
Počet střel celkem: JMaZL - 7, VYaJČ - 17.
30:00
Komentář trenérky JMaZL výběru (Horníčková Dana):
30:00
Komentář trenéra výběru VYaJČ (Jung Jakub): Jsme rádi, že jsme souboj zklamaných týmů zvládli a zakončili turnaj vítězně. Celkově jsme měli vyšší ambice, ale bohužel se nám nesešla spousta věcí, abychom mohli pomýšlet na lepší umístění. Děkuji všem hráčkám nejen za letošní sezónu, ale i za celý dvouletý cyklus a přeji jim do budoucna hodně sportovních a životních úspěchů.
30:00
26:45
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Natálie Vančurová (1:6).
22:00
Vyloučen hráč Klára Machů družstva Výběr JM+ZL WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:07
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Kateřina Seemannová (1:5).
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: JMaZL - 3, VYaJČ - 6.
20:00
18:25
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Karolína Judová (1:4).
14:16
Branku družstva Výběr JM+ZL WU17 vstřelil Veronika Procházková, asistoval Ema Brucháčková (1:3).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: JMaZL - 2, VYaJČ - 6.
10:00
08:34
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Lenka Zelingerová (0:3).
06:00
Branku družstva Výběr VY+JČ WU17 vstřelil Nela Kotačková, asistoval Karolína Judová (0:2).
02:03
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva Výběr VY+JČ WU17 na 2 minuty za špatné střídání.
01:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr VY+JČ WU17: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Hanka Krčálová, Pavlína Boudná, Lucie Bicková, Kateřina Moravcová
00:00
Line-up domácích Výběr JM+ZL WU17: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Petra Bílá, Klára Vintrová, Veronika Procházková, Šárka Staňková, Ema Brucháčková