3:3
2:0
- : -

Výběr HK+PA WU17 - Výběr KV+PL WU17 6:3
5. Veronika Kyšková, 11. Katka Nádeníková, 15. Magda Fejfarová, 17. Kristýna Gocová, 21. Adéla Kmošková, 25. Kristýna Gocová - 13. Karolína Raslová, 19. Ivana Vachovcová, 20. Kamila Kaslová; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 4, Aneta Kašparová 4 - Vladěna Kovandová 9; po třetinách: 1:0, 3:3, 2:0;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 4.
30:00
Počet střel celkem: HKaPA - 15, KVaPL - 11.
30:00
Komentář trenéra výběru HKaPA (Vidlák Tomáš): Zasloužená odměna pro celý tým, který během celého turnaje ukázal neuvěřitelný morál. Všem hráčkám děkuji za super víkend.
30:00
Komentář trenéra výběru KVaPL (Kuncl Jan): Poslední zápas jsme neodehráli špatně, ale akumulovali jsme na něj příliš velké množství fatálních individuálních chyb. Mimo přesilové hry jsme navíc nebyli efektivní v koncovce, což v součtu znamenalo prohru. Jsme zklamaní, že se s turnajem loučíme prohraným zápasem, ale celkové šesté místo rozhodně nebereme jako neúspěch. Děkujeme pořadatelům ze skvělé zvládnutý turnaj.
30:00
29:26
Vyloučen hráč Ivana Vachovcová družstva Výběr KV+PL WU17 na 2 minuty za hrubost.
26:24
Vyloučen hráč Sára Olšánová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hrubost.
24:50
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Kristýna Gocová, asistoval Eliška Pešavová (6:3).
20:47
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Adéla Kmošková, asistoval Šárka Egrtová (5:3).
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 5.
20:00
19:51
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Kamila Kaslová, asistoval Hana Maňasová (4:3).
19:00
Vyloučen hráč Šárka Egrtová družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hrubost.
18:33
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Dominika Kalašová (4:2).
17:22
Vyloučen hráč Adéla Kmošková družstva Výběr HK+PA WU17 na 2 minuty za hra bez hokejky.
16:25
Timeout Výběr KV+PL WU17
16:25
16:25
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Kašparová družstva Výběr HK+PA WU17
14:23
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Magda Fejfarová, asistoval Adéla Kmošková (3:1).
12:33
Branku družstva Výběr KV+PL WU17 vstřelil Karolína Raslová, asistoval Eliška Mrázová (2:1).
10:36
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Katka Nádeníková bez asistence (2:0).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: HKaPA - 5, KVaPL - 2.
10:00
04:18
Branku družstva Výběr HK+PA WU17 vstřelil Veronika Kyšková bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr KV+PL WU17: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Dominika Kalašová, Kamila Kaslová, Daniela Lorencová, Ivana Vachovcová, Karolína Šteffelová
00:00
Line-up domácích Výběr HK+PA WU17: brankář: Nikola Dlouhá; hráči v poli: Klára Konečná, Eliška Pešavová, Kristýna Gocová, Katka Nádeníková, Kristýna Venclová