1:2
1:0
- : -

Výběr JM+ZL WU15 - Výběr VY+JČ WU15 8:2
1. Ema Němcová, 2. Tereza Tkadlecová, 2. Veronika Stuchlíková, 5. Michaela Valášková, 6. Blanka Gajdošová, 8. Blanka Gajdošová, 20. Lucie Baldreichová, 28. Viktorie Hrazdírová - 12. Viktorie Váňová, 13. Dominika Dvořáková; rozhodčí: Vojtěch Krhovják - Šimon Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lenka Richterová ? - Marie Bartošková ?; po třetinách: 6:0, 1:2, 1:0;
30:00
Komentář trenéra JMaZL kraje, Martina Broučka: Konec dobrý, všechno dobrý. Páté místo s mladýma holkama je pěkný výsledek :)
30:00
29:59
Komentář trenéra VYaJČ Petra Jindry: V prvním setu utkání s brazilskými kanárky jsme dostali kanára. Jako již tradičně, konkrétně potřetí na tomto turnaji, jsme začali hrát až od druhé třetiny. A náš minizápas tak skončil 2:2. Kdybychom i teď zazářili, byl by svět až moc růžový. Teď je zase v reálných konturách a nás čeká spousta tvrdé dřiny před olympiádou v Pchjongčangu. Žozé Muríňo zkusí něco vymyslet.
29:39
Brucháčková prokličkovala v oslabení celé hřiště a vybojovala míček pro domácí na útočné polovině.
29:00
Hosté mají možnost zkorigovat výsledek.
28:35
Vyloučen hráč Veronika Stuchlíková družstva Výběr JM+ZL WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:25
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Viktorie Hrazdírová bez asistence (8:2).
27:25
Hrazdírová se hezky trefila a navyšuje skóre svého týmu.
26:44
Baldreichová se dostala na velké brankoviště, ale gól nevstřelila.
19:33
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Lucie Baldreichová bez asistence (7:2).
19:33
Air floorball v podání Baldreichové.
19:21
Matějková zase výborně zasáhla v obraně a poslala spoluhráčky 3na2.
19:00
Stuchlíková vyhrála běžecký souboj a pak byla faulována.
18:27
Jiříková chtěla projít přes Klvačovou, ale vylámala si na ní zuby.
17:19
Obrana hostů velmi obětavá.
15:59
Matějková zabránila přihrávce do prázdné branky.
15:23
Domácí si z postupného útoku vytvořily hezkou šanci, střílela Brucháčková.
14:58
Dobrá střela Dvořáková, Richterová na poslední chvíli chytá.
13:39
Šloufová se proháněla kolem mantinelu, ale byla obrána.
12:15
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil Dominika Dvořáková, asistoval Veronika Beránková (6:2).
12:15
Výkon hostů se zlepšil a přišly i góly.
11:21
Branku družstva Výběr VY+JČ WU15 vstřelil Viktorie Váňová, asistoval Darina Šloufová (6:1).
11:21
Hostující tým se dočkal podpory od dorostenek a hned jim to oplatil vstřeleným gólem.
10:59
Čiháková s Beránkouvou zahrozily.
10:20
Baldreichová šla středem, ale zamířila nad.
10:00
10:00
09:45
Beránková mohla skórovat, střela jí však nevyšla.
09:30
Čiháková vypomohla do obrany, blýskla se skvělým blokem.
08:10
Dvořáková se ocitla sama před bránou, dorážela, ale Richterová vytěsnila.
07:46
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Ema Němcová (6:0).
07:20
Bartošková zakročila proti Šebestové.
06:39
Dobré střídaní VYaJČ.
06:19
Beránková se uvolnila od mantinelu a vystřelila.
05:36
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Anna Brucháčková (5:0).
05:36
Nabídku Brucháčkové využívá Gajdošová.
05:01
Brucháčková se hezky uvolnila, ale přestřelila.
04:07
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Michaela Valášková, asistoval Veronika Stuchlíková (4:0).
04:07
Domácí využívají přesilovku.
03:47
Hosté hrají lépe ve čtyřech.
02:19
Vyloučen hráč Markéta Míchalová družstva Výběr VY+JČ WU15 na 2 minuty za hra bez hokejky.
02:19
Míchalová nechala půlku zlomené hokejky na zemi a šla střídat, půjde si proto odpočinout.
01:41
Timeout Výběr VY+JČ WU15
01:41
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Veronika Stuchlíková, asistoval Michaela Valášková (3:0).
01:41
Vstup hostům do zápasu vůbec nevyšel. Už prohrávají 3:0.
01:31
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Tereza Tkadlecová, asistoval Adéla Šebestová (2:0).
01:21
Hrazdírová vypálila od levého mantinelu.
00:08
Branku družstva Výběr JM+ZL WU15 vstřelil Ema Němcová, asistoval Blanka Gajdošová (1:0).
00:08
Hned první útok domácích skončil gólem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Krhovják a Šimon Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr VY+JČ WU15: brankář: Marie Bartošková; hráči v poli: Bára Matějková, Darina Šloufová, Markéta Vlčková, Eliška Šmahelová, Viktorie Váňová
00:00
Line-up domácích Výběr JM+ZL WU15: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Blanka Gajdošová, Tereza Smetanová, Ema Němcová, Lucie Baldreichová, Anna Brucháčková