0:4
0:1
- : -

Výběr Slovenska WU17 - Výběr OL+MS WU17 0:6
7. Karolína Sigmundová, 11. Vendula Schindlerová, 12. Anna Dobešová, 13. Vendula Maroszová, 15. Pavla Pejzlová, 21. Terezie Gálová; rozhodčí: Daniel Tichý - Vojtěch Blana; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Andrea Michalisková 3, Vanessa Schvarcová 5 - Simona Pytlíková 5, Michaela Sajašová 3; po třetinách: 0:1, 0:4, 0:1;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: Slovensko - 2, OLaMS - 5.
30:00
Počet střel celkem: Slovensko - 8, OLaMS - 14.
30:00
Komentář trenéra Slovenska (Milan Burdel): Těžko se vyhrává poslední zápas, jsme rádi, že jsme se mohli turnaje zúčastnit. Děkujeme.
30:00
Komentář trenéra výběru OLaMS (Jiří Kajfosz): Zasloužené třetí místo, pomýšleli jsme na víc, ale bronz je této generaci asi souzen. Děkujeme soupeři a pořadatelům.
30:00
29:54
Timeout Výběr Slovenska WU17
29:54
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva Výběr OL+MS WU17 na 2 minuty za hrubost.
27:58
Prozatím jasná záležitost a OLaMS výběr přehrává výběr Slovenska.
20:47
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Terezie Gálová, asistoval Anna Dobešová (0:6).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vanessa Schvarcová družstva Výběr Slovenska WU17
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: Slovensko - 4. OLaMS - 4.
20:00
15:38
Střídání brankáře. Nový brankář Michaela Sajašová družstva Výběr OL+MS WU17
14:22
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Pavla Pejzlová, asistoval Michaela Kubečková (0:5).
13:35
Vyloučen hráč Tamara Dobošová družstva Výběr Slovenska WU17 na 2 minuty za hrubost.
12:16
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Vendula Maroszová bez asistence (0:4).
11:24
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Anna Dobešová, asistoval Terezie Gálová (0:3).
10:45
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Vendula Schindlerová bez asistence (0:2).
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: Slovensko - 2, OLaMS - 5.
10:00
06:59
Branku družstva Výběr OL+MS WU17 vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Michaela Kubečková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Tichý a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr OL+MS WU17: brankář: Michaela Sajašová; hráči v poli: Anna Dobešová, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Nikola Liberdová, Natálie Hurníková
00:00
Line-up domácích Výběr Slovenska WU17: brankář: Andrea Michalisková; hráči v poli: Kristína Vyletelková, Denisa Papierniková, Laura Chúpeková, Tamara Dobošová, Vanessa Vičanová