ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
RXSD-1B03
Soutěž:
ODM 2019 - chlapci
Kolo:
1. kolo
Zahájení:
24.06.19 10:20
Královehradecký kraj
0
:
Moravskoslezský kraj
7
1. část
2. část
Prodloužení
Ukončeno
0:3
0:4
- : -
Královehradecký kraj
Moravskoslezský kraj
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Královehradecký kraj - Moravskoslezský kraj 0:7
branky:
2. Adam Palčinský, 5. Radek Stolárik, 9. Daniel Chatrný, 11. Adam Zubek, 13. Adam Palčinský, 17. Adam Mikoláš, 19. Šimon Bartoš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:3, 0:4;
20:00
Ukončení 2. části.
18:25
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Šimon Bartoš, asistoval Ondřej Jankovský (0:7).
16:17
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Adam Palčinský (0:6).
12:36
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (0:5).
10:23
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Zubek z trestného střílení (0:4).
10:00
Zahájení 2. části.
10:00
Ukončení 1. části.
08:35
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Martin Gattnar (0:3).
07:59
Vyloučen hráč Šimon Vacek družstva Královehradecký kraj na 2 minuty za sekání.
04:43
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Radek Stolárik, asistoval Dan Peterek (0:2).
01:37
Branku družstva Moravskoslezský kraj vstřelil Adam Palčinský, asistoval Adam Zubek (0:1).
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj:
00:00
Line-up domácích Královehradecký kraj:
Zapisovatel:
Kopečná
Doplňující údaje k utkání
Hala:
Sport Park Liberec
Začátek utkání:
10:20
Konec utkání:
10:56
Góly a asistence
01:37
0:1
Adam Palčinský
(Zubek)
04:43
0:2
Radek Stolárik
(Peterek)
08:35
0:3 P
Daniel Chatrný
(Gattnar)
15:23
0:4
Adam Zubek
17:36
0:5
Adam Palčinský
(Gattnar)
21:17
0:6
Adam Mikoláš
(Palčinský)
23:25
0:7
Šimon Bartoš
(Jankovský)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Adam Palčinský (Moravskoslezský kraj)
3 (2 + 1)
2.
Adam Zubek (Moravskoslezský kraj)
2 (1 + 1)
3.
Martin Gattnar (Moravskoslezský kraj)
2 (0 + 2)
4.
Adam Mikoláš (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
5.
Daniel Chatrný (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
6.
Radek Stolárik (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
7.
Šimon Bartoš (Moravskoslezský kraj)
1 (1 + 0)
8.
Dan Peterek (Moravskoslezský kraj)
1 (0 + 1)
9.
Ondřej Jankovský (Moravskoslezský kraj)
1 (0 + 1)