ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
RXSD-1A10
Soutěž:
ODM 2019 - chlapci
Kolo:
1. kolo
Zahájení:
24.06.19 17:25
Plzeňský kraj
8
:
Pardubický kraj
1
1. část
2. část
Prodloužení
Ukončeno
6:0
2:1
- : -
Plzeňský kraj
Pardubický kraj
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Plzeňský kraj - Pardubický kraj 8:1
branky:
1. David Biněda, 2. Vojtěch Mrvik, 4. David Biněda, 5. Jiří Varta, 5. Martin Benda, 10. Ondřej Sihelský, 16. Jakub Šedivý, 20. David Biněda - 17. Ondřej Mach; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Beran ? - Jan Matějka ?, Matyáš Kopecký ?; po třetinách: 6:0, 2:1;
19:10
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil David Biněda bez asistence (8:1).
16:38
Branku družstva Pardubický kraj vstřelil Ondřej Mach, asistoval Petr Křinka (7:1).
15:24
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Jakub Šedivý, asistoval Martin Benda (7:0).
10:00
Zahájení 2. části.
10:00
Ukončení 1. části.
09:42
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Štěpán Kaas (6:0).
04:56
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Martin Benda, asistoval Tomáš Mastný (5:0).
04:40
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Jiří Varta, asistoval Štěpán Kaas (4:0).
04:40
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Kopecký družstva Pardubický kraj
03:11
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil David Biněda, asistoval Ondřej Sihelský (3:0).
01:03
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Jakub Šedivý (2:0).
00:33
Branku družstva Plzeňský kraj vstřelil David Biněda, asistoval Tomáš Mastný (1:0).
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Pardubický kraj:
00:00
Line-up domácích Plzeňský kraj:
Zapisovatel:
Anna Gruntová
Doplňující údaje k utkání
Hala:
Sport Park Liberec
Začátek utkání:
17:25
Konec utkání:
18:01
Góly a asistence
00:33
1:0
David Biněda
(Mastný)
01:03
2:0
Vojtěch Mrvik
(Šedivý)
03:11
3:0
David Biněda
(Sihelský)
04:40
4:0
Jiří Varta
(Kaas)
04:56
5:0
Martin Benda
(Mastný)
09:42
6:0
Ondřej Sihelský
(Kaas)
20:24
7:0
Jakub Šedivý
(Benda)
21:38
7:1
Ondřej Mach
(Křinka)
24:10
8:1
David Biněda
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
David Biněda (Plzeňský kraj)
3 (3 + 0)
2.
Jakub Šedivý (Plzeňský kraj)
2 (1 + 1)
3.
Martin Benda (Plzeňský kraj)
2 (1 + 1)
4.
Ondřej Sihelský (Plzeňský kraj)
2 (1 + 1)
5.
Štěpán Kaas (Plzeňský kraj)
2 (0 + 2)
6.
Tomáš Mastný (Plzeňský kraj)
2 (0 + 2)
7.
Jiří Varta (Plzeňský kraj)
1 (1 + 0)
8.
Ondřej Mach (Pardubický kraj)
1 (1 + 0)
9.
Vojtěch Mrvik (Plzeňský kraj)
1 (1 + 0)
10.
Petr Křinka (Pardubický kraj)
1 (0 + 1)